Brestovac 6-i ...

Autor zorro, Kolovoz 14, 2017, 18:52:37

« natrag - naprijed »

zorro

..đavolji broj je :shhh:  ..a će da vidimo ..el bolje u raju il u paklu   :smijeh:

09.09. godine gospodnje 2017. ..ak bog da..druženja u Brestovcu bi moglo bit  ???

Nemam šta puno za reć..oni koji su bili..znaju   ;)  ..oni koji nisu..na žalost nemrem im pokazat..blokiran sam na "srednjaku"  prije no što sam preselio teme (Agolac..molim da ubaciš :finger: smajlića  :takocebit: ) ...a yubito mi isto blokirao video zapise zbog kršenja autorskih prava (čak me i Thupson tužio ..prijatelji..često mislim na vas  :-*)

No nema veze..uglavnom standard..sem što sam ja iz godine u godinu lošiji sa zdravljem  :zbunj: :-X  i nedostatkom entuzijazma ..i nemrem se više posvetiti kao možda 1. ili 2. Brestovac.  :huh:

Zato mi ovaj put uskače istočno-Slavonska ekipa (Suki, Bajki, Osy, Mrki, Doda i Špoki) :thumbup:
..također Gato i još koji moj frend će vam biti na raspolaganju taj dan  ;)
Sva pitanja molim da upućujete njima..a ja ću vam biti na raspolaganju isključivo po pitanju OFF-a i provokacija  :prrr:

Smještaj..kao i uvijek..mali problem..ove godine UPRAVA ( oni gore navedeni) imaju prioritet ..jer dolaze već u petak od jutra pa tokom dana..znači..bit će još eventualno 2-3 mjesta ..za Martina i ....... ko 1. đevojci..njegova je.

Linkove ili kontakte za smještaj će te dobiti..pa se snalazite..ili ako bude lijepo vrijeme..a nadam se da hoće ..možete jedan dan glumiti rišpekt-šatoraše..neće vam kruna s glave spast  :tongue:

Glede materijalnog obezbjeđenja..ne moram puno pisati..znate da nije oko toga bilo nikad problema
Pokušat ćemo dovuč Sabu i Žandara  :huh:  da se brinu oko peckarenja....Fat će kao i uvijek nešto alkemijat u kotluši  >:D ..moj Markan Vranac opet rješava mladi kukuruz...

Petak će opet uskočiti Bego  ..da nas (organizatore) oslobodi pritiska ..isto kao i prošle godine.  :klanjase:

Svi zainteresirani i oni koji su ziher..nek se jave ođe..jer nam je to bitno zbog pribavljanja materijalnog obezbjeđenja  ;)

..i toj uglavnom to...za sad..Kapela  :) 
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bajki


Suki

...wrf?!?...kakva sad organizacija?!...mislio sam doć u subotu popodne, najest se, napit se i leć spavat :P
:moto2:

098 9232180

bajki

Ti si zadužen za roštilj! :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Špoki

Ak će Suki roštilj,bolje da fritezu pripremimo i neka Gato bude u pripravnosti s bačvom vode ili ćemo morati zvat kanadere :smijeh:  :)
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Doda

a mogao si složiti drugačije...zbog rime...suki, bajki, mrki, špoki, (asqi),  osy i doda.... :tongue:
Bolje izgubiti trenutak u životu, nego život u trenutku!!!

Danijel 23


Martin

 .....ne daj Bože samo kakve bolesti ili nešto drugo što bi pokvarilo planove, nisam niti jedan do sada propustio pa nije red ispast' piz*a  ;)

Brate Zorro eto mene pa kako Bog da, a pošto je prika Fat kupio pilu, najvjerojatnije dolazim sam na 4 kotača  ;)

:beer: :beer: :party: :barbecue:

eeee da  :prrr: :P
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

Da napomenem samo..Grba je u to vrijeme najvjerojatnije u Daruvarskim toplicama..i izrazio je želju za Brestovcem..tak da ćemo mu organizirati prijevoz ovamo i nazad..i naravno..za njega smještaj mora biti
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Kolovoz 14, 2017, 22:31:57
Da napomenem samo..Grba je u to vrijeme najvjerojatnije u Daruvarskim toplicama..i izrazio je želju za Brestovcem..tak da ćemo mu organizirati prijevoz ovamo i nazad..i naravno..za njega smještaj mora biti
Pa kaj nebu motorm doso? 

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 14, 2017, 22:33:28
Pa kaj nebu motorm doso?
..el ti offaš i mene zajebavaš  :smijeh: ..il si ozbiljan  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Pa kad je Danijel bio ozbiljan...osim u temi o jelu [emoji1] [emoji8]

Danijel 23


Danijel 23

Kad sam zjaho nogu sa motoroo, zidar u gipsaoni me pito o svemu...i kako sam došo u Traumu. Naravni došo sam motorm....a on: sad kad ideš doma samo stavi čarapu da murja ne skuži gips na nozi!  :)

zorro

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 14, 2017, 23:08:06
Kad sam zjaho nogu sa motoroo, zidar u gipsaoni me pito o svemu...i kako sam došo u Traumu. Naravni došo sam motorm....a on: sad kad ideš doma samo stavi čarapu da murja ne skuži gips na nozi!  :)
..nedo bog da si zjaho ko Grba..nebi sigurno do sad zjaho motor..garant
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: