Kawasaki Versys 1000

Autor tibertov, Srpanj 27, 2017, 20:15:00

« natrag - naprijed »

keko

krasan motorčić, a i opreme ima boli glava  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Bagy

Moto Puls test Kawasaki Versys 1000 SE  :thumbup:

Baš je fora kad na kraju predstavljanja novog Versysa Bešenić u zavoju postruže nogarom asfalt!  :)

A uopće nije bio neki nagib! Ili mi se čini?  :misli:

https://www.youtube.com/watch?v=rsg9u7gy7JQ&feature=youtu.be

mob: 095/573-6874

Tintom

Meni je skroz napet taj motor ili njega ili dl 1000.....
Al ipak mislim da je suzana kvalitetnija,a kawa više nudi za približno istu lovu....

Ponti

Citat: tintom  u Ožujak 12, 2019, 22:51:41
Meni je skroz napet taj motor ili njega ili dl 1000.....
Al ipak mislim da je suzana kvalitetnija,a kawa više nudi za približno istu lovu....

Pa i nije baš približna, ovaj s testa s poluaktivnim ovjesom 130 i nešto Tkn, a naša somara doduše bez tog ovjesa 99 Tkn.

Tintom

Ovo je ipak nova pila 2019 ak se ne varam a stromče je od 2014 samo sa kozmetičkim sitnim promjenama.....Kawasaki je tri linije imao u tih 5g....
A i ovo je top model.Valjda bu i suza otišla korak dalje s tehnikalijama :ooda:

Ponti

Citat: tintom  u Ožujak 13, 2019, 00:27:47
Ovo je ipak nova pila 2019 ak se ne varam a stromče je od 2014 samo sa kozmetičkim sitnim promjenama.....Kawasaki je tri linije imao u tih 5g....
A i ovo je top model.Valjda bu i suza otišla korak dalje s tehnikalijama :ooda:

Suzuki 2017. za razliku od 2014. ima novi pametni abs za zavoje, paljenje samo na dodir dugmeta i pomoć kod kretanja. Koliko sam vidio kawasaki ima 2 moda vožnje, tft i u najskupljem modelu poluaktivni ovjes.  Najvažnije na motoru od elektronike je abs i traction control, a to suzuki ima i na modelu 2014.
Ako se već želi te elektroničke pica boce onda se doda još soma eura i kupi bmw GS. Samo što više elektronike to je veća mogućnost da nešto rikne.
Inače, modovi vožnje su meni nešto totalno bzvz.

Suki

Citat: Ponti  u Ožujak 13, 2019, 07:25:22
Suzuki 2017. za razliku od 2014. ima novi pametni abs za zavoje, paljenje samo na dodir dugmeta i pomoć kod kretanja. Koliko sam vidio kawasaki ima 2 moda vožnje, tft i u najskupljem modelu poluaktivni ovjes.  Najvažnije na motoru od elektronike je abs i traction control, a to suzuki ima i na modelu 2014.
Ako se već želi te elektroničke pica boce onda se doda još soma eura i kupi bmw GS. Samo što više elektronike to je veća mogućnost da nešto rikne.
Inače, modovi vožnje su meni nešto totalno bzvz.
...i meni :bzvz:. Od te elektronike uz ABS i TC, ESA je stvar koja mi je ćeće :want: obzirom da redovito u điru prođem malo i po makadamu :-*.
:moto2:

098 9232180

Ponti

Citat: Suki  u Ožujak 13, 2019, 08:41:08
...i meni :bzvz:. Od te elektronike uz ABS i TC, ESA je stvar koja mi je ćeće :want: obzirom da redovito u điru prođem malo i po makadamu :-*.

Probao sam te modove na shiveru i na juricinom bmw-u. Imaš motor od npr 100 konja i šta... kao trebao bi ga po kiši staviti u mod sa 75 konja? Da imam modove uvijek bi bio u najjačem.
Uostalom, probah na gsa bmw-u, u road modu ide slabo, to je za neke 70-godišnjake. U dynamic modu već ide i to je ok. Uhvatila me ono baš kišurina u Sloveniji i ja kao savjestan vozač eto spustim u road mod (a ima i rain mod, to je valjda za one 80+ godina) :smijeh: .... loše s tim road modom i po tom pljusku opet u dynamic mod, fino lagano i sve 5.

ESA je good, ali šta ja znam ... važniji mi je udobniji sic od toga.

Tintom

Hvala na infou :thumbup: definitivno veliko stromče kupujem kao moj sljedeći motorin  :)

Igor Mihajlik

Citat: Ponti  u Ožujak 13, 2019, 07:25:22
Suzuki 2017. za razliku od 2014. ima novi pametni abs za zavoje, paljenje samo na dodir dugmeta i pomoć kod kretanja. Koliko sam vidio kawasaki ima 2 moda vožnje, tft i u najskupljem modelu poluaktivni ovjes. Najvažnije na motoru od elektronike je abs i traction control, a to suzuki ima i na modelu 2014.
Ako se već želi te elektroničke pica boce onda se doda još soma eura i kupi bmw GS. Samo što više elektronike to je veća mogućnost da nešto rikne.
Inače, modovi vožnje su meni nešto totalno bzvz.


sedi 5  :gimme5:
Lado je moj idol

Osy

Citat: Igor Mihajlik  u Ožujak 13, 2019, 13:50:55
sedi 5  :gimme5:
Ma to je sad čuo na predavanju u Rimskim pa prodaje pamet  :) ;) :buahaha:

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 13, 2019, 15:50:23
Ma to je sad čuo na predavanju u Rimskim pa prodaje pamet  :) ;) :buahaha:

Iskustvo sinko, iskustvo  :)

Osy


Osy

Na prvu nisam skontao šta su to pametna led svjetla koja su u opremi ovog motora i onda na 2:50 otkriće...kako se motor naginje tako se pale bočne ledice

Ponti

Citat: Osy  u Ožujak 13, 2019, 19:11:50
Na prvu nisam skontao šta su to pametna led svjetla koja su u opremi ovog motora i onda na 2:50 otkriće...kako se motor naginje tako se pale bočne ledice

To je bitno u tunelima koji imaju lakat zavoje  :)