Kawasaki Versys 1000

Autor tibertov, Srpanj 27, 2017, 20:15:00

« natrag - naprijed »

tibertov

Jel vozio tko od vas ovaj motor? Dok sam cekao da se otvori cesta za Passo Pennes, a to je bilo 5h  :huh:, uz moj bike je bio parkiran zeleni versys...Dobro mi je izgledao...imao je cak i akrapa  :)...dobro se čuje.

Stjepko

Drlo obično. Još zeleno. Bljak

tibertov

Zeleno je u modi, nemas pojma  :P...ma da kad razmisljam ja bi rađe crnog  :)

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy


tibertov

A ne znam, nisam jos ni sjedio na njemu, a kamo vozio...Mislim da je kratak ovaj od 650...ovog od 1000 ima dosta.

JZ

Jesam ja...

Odlican motor...samo dosadan...4 cilindra...nista ne trese...dajes gas,saltas sve to nekako pravilno vuce...

nema to onu dusu od dva cilindra..I nije udoban kao strom ili GS

Mozda malo mali za tvoju visinu...ali opet ne toliko mali ...   ( zvuci malo cudno kad ovo na kraju procitas )   :)
Kupujem polovnu kacigu

cisco

Nisam vozio al mi se dopada strašno...kad bi sada kupovao bio bi u užem izboru  :thumbup:

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

jalni

Stari model ( što bi Zorro reko "kiklop"), je kupio frend iz Siska (nažalost prerano preminuo), mislim da je novi bio ccc 10k eura! Sad je kod bivšeg Stromera  s Raba,Kikija!!!
091 4410491

tibertov

Samo me novi zanima...stari mi je ruzniji nego nova somara :-)

jalni

091 4410491

bajki

Na prvi pogled meni izgleda odlično, ali svi ti Versysy mi izgledaju nekako kratko, kofer kao da strši izvan motora.

zare

RR cekam komentar, govorio si da ti se jako svida

tibertov

Sic izgleda ko da mozes vozit 500km svaki dan. Malo me jebe taj auspuh dolje, al ajd nitko nije savrsen [emoji1]


zare