Kawasaki Versys 1000

Autor tibertov, Srpanj 27, 2017, 20:15:00

« natrag - naprijed »

tibertov

105 pa na gore, zavisi od opreme

zare


Ponti

Ne znam, bolje onda novog stroma ... ovaj je lijep, nekako baš japaniziran, kao fazer mi izgleda, ono rekli bi već viđeno.

keko

..nije mi napet taj Versis, nova somara mi je puuuno bolji motorin
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Trebali bi malo jos poradit na njemu, ne znam i meni nesto tu fali...malo dodat koju cijev il nesto da viri :-)...da bude vise enduro il nesto.

Stjepko

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 12:19:47
Ne znam, bolje onda novog stroma ... ovaj je lijep, nekako baš japaniziran, kao fazer mi izgleda, ono rekli bi već viđeno.
Kad sam ga vidio u TC u Ljubljani žena je isto komentirala. Akad sam sjeo osječaj ko da sam na Fazeru.

joze

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 12:34:29
Trebali bi malo jos poradit na njemu, ne znam i meni nesto tu fali...malo dodat koju cijev il nesto da viri :-)...da bude vise enduro il nesto.
Aha...i meni tu nesto fali...



Onih 105 iljada [emoji16]

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk


tibertov

Nefali ti valjda svih 105 ...za sve drugo tu je kreditna linija Ponti-bank d.d. :-)

Ponti

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 12:52:21
Nefali ti valjda svih 105 ...za sve drugo tu je kreditna linija Ponti-bank d.d. :-)

Misliš valjda Tibi-bank (s ograničenom odgovornošću) :smijeh:

JZ

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 12:03:08
105 pa na gore, zavisi od opreme

Sta su cijene isle gore???/

meni ga je frend kupio za 100 sa svim sto je mogao staviti na njega...prije nekih 2g...
Kupujem polovnu kacigu

cisco

kod nas je 14400 eur...LT ili tourer plus...sa svim mogučim (sva tri kofera, pokazivač brzina, utičnica, maglenke, zaštita motora i ručki, centralni,
grijane ručke,...)
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Osy

Citat: JZ  u Srpanj 29, 2017, 15:37:37
Sta su cijene isle gore???/

meni ga je frend kupio za 100 sa svim sto je mogao staviti na njega...prije nekih 2g...
Čuj to...tebi ga je kupio, nisam ni znao da imaš i to drlo :tongue: :buahaha:

Bagy

Citat: bajki  u Srpanj 28, 2017, 22:42:40
Na prvi pogled meni izgleda odlično, ali svi ti Versysy mi izgledaju nekako kratko, kofer kao da strši izvan motora.

Da, kofer baš strši van motora! Inače, prekrasan!
mob: 095/573-6874

cisco

U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Osy