[2017] Alpe by Zizu

Autor zizu, Kolovoz 21, 2017, 12:35:37

« natrag - naprijed »

toma999

Bok ekipa, nisam baš aktivan na forumu, ali bacim pogled što se radi sa vremena na vrijeme.. Evo da se i ja prikrpam temi i stavim koju sliku iz Alpi..


zare

Lako s tobom putovati  :thumbup:

zorro

Citat: toma999  u Kolovoz 24, 2017, 12:35:28
Bok ekipa, nisam baš aktivan na forumu, ali bacim pogled što se radi sa vremena na vrijeme.. Evo da se i ja prikrpam temi i stavim koju sliku iz Alpi..
:thumbup:
..e još nam fali Mario pa da sem priča zaokruži  :)
:beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

toma999

mislim da je Mario bio stvarno samo gaaaas 

zizu

On se jos malo srami....al dobit cemo i njega na forum

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


fatboy

Znam da bih po zavojima u Alpama ja bio los, ali ove pauze sa sendvicem i pivom bi skroz dobro odradivao... :beer:
Super vam je to bio krug!  :thumbup:

toma999

agolac nam je složio rutu, koju smo mi malo modificirali - čitaj: pogubili se  :)  :beer:

jures

bravo, ove godine je invazija na dolomite :)
Bio lud, i prodao Stroma

agolac

Hehe super. Bome ste lutali. Nisam vam to složio  :buahaha:

Baš mi je drago da smo dio putovanja bili zajedno. Treba to ponoviti. :gimme5: :beer:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zizu

Citat: agolac  u Kolovoz 24, 2017, 16:17:08
Hehe super. Bome ste lutali. Nisam vam to složio  :buahaha:

Baš mi je drago da smo dio putovanja bili zajedno. Treba to ponoviti. :gimme5: [emoji481]
Bome da pogotovo kampiranje je bilo zaaakooon......spavao sam ko beba [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Golileo

Izgledate kao da ste isli dugove utjeravat!

Suki

:moto2:

098 9232180

Osy

Zizu štas stavio bočne kofere? Šta je bilo nuter?

agolac

Citat: toma999  u Kolovoz 24, 2017, 12:35:28
Bok ekipa, nisam baš aktivan na forumu, ali bacim pogled što se radi sa vremena na vrijeme.. Evo da se i ja prikrpam temi i stavim koju sliku iz Alpi..

Hehe, fora je ova elevacija. 4 dan se baš vidi kako smo pičili gore/dolje po prijevojima
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zizu

Citat: Osy  u Kolovoz 24, 2017, 21:05:54
Zizu štas stavio bočne kofere? Šta je bilo nuter?
Set za manikuru i pedikuru, fen naravno u jednom....a u drugom manje prase  [emoji1] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk