Prikolica za prijevoz motora

Autor Lavandić, Kolovoz 21, 2017, 23:20:11

« natrag - naprijed »

Lavandić

Trebam savjet i mišljenje, ujedno i prijedlog što kupiti. Ove jeftinije mi izgledaju da su za cca 20-30 km prebaciti motor.
Kako meni treba za duži put, htio bih nešto sigurnije, volio bih kada bi imala naletnu kočnicu, a da je opet do 750 kg ukupne mase.

Da li uzeti platformu pa na nju napraviti postolja za motor. Tko ima iskustva s ovim što rade po narudžbi?!?

Angolac ako sam promašio temu molim prebaci je kamo spada.

Usput da napomenem kako su na HAK-ovim stranicama jako šturo razjasnili pojam B kategorije, danas sam utvrdio da ako želim s kombijem ukupne mase 3500 kg vuči prikolicu do 750 kg moram polagati neki Kod B96.

Jebe lud zbunjenoga.

zorro

SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zare

Vidio sam kad Đivo dovezao motor na prikolici do Bruma, mislim da je rentao prikolicu, valjda ce podijeliti iskustvo

Lavandić


zorro

200-300 kn. je rentanje po danu ..ne isplati se to Lavi..on kad ode vanka po kotr..ostat će 5-6 dana
takve 3 ture..i kolko bi dao na najam može kupiti novu ..pa čak je i on rentati kad ne ide van
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Osy

Ja sam pored C kategorije morao polagati Kod 95 za kamion, zbog digitalnog tahografa i kartice vozača i još koječega...Nisam ništa naučio što već nisam znao i mislim da je to samo uzimanje para...Šta je kod 96, nemam pojma

agolac

OK Tema, Alat za prijevoz  :)

Nego šta je naletna kočnica i zašto ti to treba. Šta nije prikolica prikopčana na kuku? Pa gdje će da se pomakne.... Koliko motora misliš voziti? Možda tu neka kočnica na njoj ima smisla jer je puno veća težina pa kočnice od vozila "umiru"...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

...mislim da ti je bajki upućen u te kategorije i kilaže
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Lavandić  u Kolovoz 21, 2017, 23:33:19
Sve mi to izgleda nekako bzvze. I Mađari rade to?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
A zašto bez veze ?
..bitno da ima atest da je možeš regati..a šturo izgleda zbog težine ..pa nećeš kupit prikolicu od 400 kila a nosivos joj 750
Na takvu možeš 2 motora komotno vozit da nisi u prekršaju
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

Citat: agolac  u Kolovoz 21, 2017, 23:35:33


Nego šta je naletna kočnica i zašto ti to treba. Šta nije prikolica prikopčana na kuku? Pa gdje će da se pomakne.... Koliko motora misliš voziti? Možda tu neka kočnica na njoj ima smisla jer je puno veća težina pa kočnice od vozila "umiru"...
Ma za prikolicu do 750 kg nema potrebe za naletnom kočnicom
To imaju uglavnom one velike prikolice za vuču automobila..može na nju natovarit 2 auta ..e onda ta naletna kočnica ima smisla
Na samoj rudi je nešto kao cilindar..i kad kočiš autom..onda taj cilindae upire i koči sama prikolica

A ja ću ti sutra provjerit kod ovih mojih vozača što je taj KOD ..i koliko smiješ vuči s kombijom
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Lavandić

Citat: zorro  u Kolovoz 21, 2017, 23:36:36
A zašto bez veze ?
..bitno da ima atest da je možeš regati..a šturo izgleda zbog težine ..pa nećeš kupit prikolicu od 400 kila a nosivos joj 750
Na takvu možeš 2 motora komotno vozit da nisi u prekršaju
Kako na prikolicu ne mogu nikako ukrcati tri motora jer konstrukcijski treba biti jača i šira, a da spada u laku prikolicu do 750 kg ukupne mase, tako bih volio da bude malo jača, cca da ima 200 kg a ne 135-150 kao većina ovih prikolica, niže težište.

Prije cca 2 godine neki susjed od našeg Fatboya je prodavao Ellebijevu prikolicu do 750 kg, imala je naletnu kočnicu, amortizere, pitao je za nju ko šta košta ova kod Zvonara, nije htio ništa spustiti, a ja baš ne kupujem ako nisam bar malo spustio, onako iz principa.

Naletna kočnica na prikolicama je koncipirana tako da na rudo je montiran neki kao hidraulični cilindar koji uslijed kočenja vozila koje ga vuče i sam tjera kočionu tekućinu koje pakne otvara i prikolica koči. Uslijed naglog kočenja manja je mogućnost zanošenja prikolice itd.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Lavandić

Evo što piše na stranici HAK-a.

Jebe lud zbunjenoga

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Jesam ja nešto krivo shvatio ili si ti kupio kombi za prevoziti motore? Prikolica je onda za dodatni kapacitet?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Kolovoz 21, 2017, 23:51:53
Jesam ja nešto krivo shvatio ili si ti kupio kombi za prevoziti motore? Prikolica je onda za dodatni kapacitet?
Da, kupio sam kombi i sad bih još povećao kapacitet sa prikolicom. Otprilike bi to bilo 7 motora u turi.
Zadnja tri puta mi je vozio po 4 komada, na tri sam otprilike pokrio troškove a ima još dosta nemjerljivih prednosti.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


payser

Pa jebem te mutava.Sam ti reko da moš uzet moju..eee čojeka.
Downgredana sa 1300 nosivosti zbog B kategorije.Naletna kočnica,rampa nagibna sa plinskim amortizerom i dva prihvata za prednje kolo motora