Somara sa akrapom

Autor tibertov, Srpanj 27, 2017, 22:02:45

« natrag - naprijed »

tibertov


Mrki

Pogledao nekidan.. dobro zvuči..

Ali mislim da trebamo sačekati Pontia da nam on kaže jel valja.. ipak je on Akrapović guru.. ;D

Ponti


zare

Jel cujete onaj zvuk odmah na pocetku, meni je to uzas (tako se cuje i sukijeva africa) katastrofa bar meni
U voznji kad se odvrne na 4-5 rpm i orginal auspuh izmamu osmjeh

Suki

...originalni auspusi su jbg, takvi kakvi jesu...al zvuk Africe s oriđiđi topom su mnogi nahvalili (ovo što se vrti po jubitou), dok za somarin zvuk s oriđiđi topom nisam čuo takve komentare :) ;)
:moto2:

098 9232180

agolac

Dobro se čuje, sviđa mi se  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Uglavnom tako ja i žena na plaži jučer i počnem priču kako bi htio kupit drugi auspuh i da postoje dvije marke akrapovič i leo vince...da je leo vince skuplji da košta 1200 eura ali da je i bolji, a da akrapovič titan košta 700 eura ali da nije baš nešto...i kaže žena ako baš želiš uzmi taj akrapovič dosta je jeftiniji, bit će ti dobar...  :smijeh: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !
(Prodajem Highway Pegs...ima u tržnici...)

bajki


Mrki


zorro

Citat: tibertov  u Kolovoz 07, 2017, 08:19:26
Uglavnom tako ja i žena na plaži jučer i počnem priču kako bi htio kupit drugi auspuh i da postoje dvije marke akrapovič i leo vince...da je leo vince skuplji da košta 1200 eura ali da je i bolji, a da akrapovič titan košta 700 eura ali da nije baš nešto...i kaže žena ako baš želiš uzmi taj akrapovič dosta je jeftiniji, bit će ti dobar...  :smijeh: :buahaha: :buahaha: :buahaha:
..ja ne vjerujerm majke mi   :buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha: ..pa ko bi se tog sjetio  :smijeh:

..a večina žena bi rekle. esi lud..ne može ni jedan..preskupo je ..za to ja mogu kupiti 5 pari cipela  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

gogs


Osy

 :buahaha: :gimme5:
Ali evo, gazda apartmana ima TDM-a sa Vincijima kakve su na mom bivšem Klajvu, zvuk fenomenalan :thumbup: :thumbup: :thumbup:

Špoki

Od sad, pa nadalje i ubuduće, trebamo znati da je od Tibertova žena odličan savjetnik u vezi kupovanja dodatne opreme za motor! Neka nam bude svima pouka i način na koji trebamo pristupati istome :bravo: :thumbup:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

gianni

TDM sa akrapima je brutala, meni bolji zvuk od V2 :thumbup: