Honda NC 700 X DTC

Autor Lavandić, Kolovoz 24, 2017, 19:57:20

« natrag - naprijed »

Lavandić

Citat: Ponti  u Kolovoz 25, 2017, 11:27:21
A ne, ovo je next level od onih žicara vulgaris .... sve fino i kulturno, pazi se na svaku sitnicu, od odjeće do smješka, psihologija je to
;)

A o korumpiranim turističkim vodičima nećemo ovaj puta  :shhh: :buahaha: :buahaha:
Tema je prodaja mog NC a ne skupljači gostiju za restorane.

Admin molim te baniraj ovoga korčulanskog smuđa.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Pa di ćeš bolje, čovjek ti drži temu na vrhu foruma. Još bu mu trebao plaćati :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Kolovoz 25, 2017, 11:32:15
Pa di ćeš bolje, čovjek ti drži temu na vrhu foruma. Još bu mu trebao plaćati :buahaha:
Molim te ga baniraj!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Ponti

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 11:33:29
Molim te ga baniraj!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

:rofl: :rofl:

zorro

Citat: Lavandić  u Kolovoz 25, 2017, 11:29:54


Admin molim te baniraj ovoga korčulanskog smuđa.

:what:  :buahaha:  :D  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Vinko

Slazem se s Lavandicem.....
Iimal par slucajeva kolega koji su me godinama doslovce davili pitanjima tipa...koji motor da si kupim...kaj mislis o ovom....dal je ovaj skup....kolka je registracija za ovog....bi mi ovaj bio previsok.....kakav je ono.....oces ici smenom pogledat ovog....bla bla bla......i onda ne vidim ga 3 godine i pitam ga.....si ti kupil nakraju kakav motor.....a on iz puske.....koji ti je kur....pa nije motor za mene...ja bi se ubil stoga.... :what: :smajser:

Najjaci su ovi na fejsu po raznim grupama: Kupujem xy do 2000€.....i onda se na to love siromaki, mulci i onda idu prepirke....neznas ko je veci idiot :thumbdown:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

keko

Citat: agolac  u Kolovoz 25, 2017, 11:32:15
Pa di ćeš bolje, čovjek ti drži temu na vrhu foruma. Još bu mu trebao plaćati :buahaha:
..  :rofl: :rofl: :rofl:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Branac

Jel to plaćanje Amexom na rate samo za ovaj motor ili i inače ? Ups, nisam odma vidio , znači vrijedi i za druge ?  :beer:

Lavandić

Citat: Branac  u Kolovoz 26, 2017, 21:27:30
Jel to plaćanje Amexom na rate samo za ovaj motor ili i inače ? Ups, nisam odma vidio , znači vrijedi i za druge ?  [emoji481]
Vrijedi za sve

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Špoki

NC750x mi je bio jedan od favorita, ali na kraju je igrom slučaja :) ispala kenjica :thumbup: , vrijeme će pokazati da li sam dobro odabrao, za sada sam zadovoljan  :ooda:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Lavandić

Citat: Špoki  u Kolovoz 27, 2017, 10:51:02
NC750x mi je bio jedan od favorita, ali na kraju je igrom slučaja :) ispala kenjica [emoji106] , vrijeme će pokazati da li sam dobro odabrao, za sada sam zadovoljan  :ooda:
Kako sam vozio oba, i to nekoliko komada mogu dati neki kratki osvrt.
Kočnice , Honda puno bolja iako ima samo jedan disk naprijed

Ubrzanje(0-100 km/h) jako slični, možda nijansa na stranu Stroma

Ubrzanje (80-140 km/h) Strom ipak dosta bolji, 20-tak KS više ipak se vidi.

Udobnost, za vozača bih čak glasao za Hondu, za suvozača debela prevlast Stroma.

Potrošnja, Honda je debelu litru ispod Stroma

Konačna brzina, Strom je dobrih 25-30 km/h brži, hebi ga 20 KS dolazi do izražaja.

Gradska vožnja, glasam debelo za Hondu, nešto lakše, voznije pogotovo u uskim ulicama odavno ne vidjeh.

Otvorena cesta, ipak glas za Stroma, pogotovo ako je suvozač iza.

Još bih naveo praktičnost spremnika kod Honde na mjestu rezervoara, tko se vozi sam i ne putuje nešto daleko onda Honda, tko vozi suvozača i voli putovati onda Strom.

Prednost Stroma je svakako i njegovo 14- godišnje postojanje gdje se manje više sve zna i za sitnu lovu ga se opravi dok to kod Honde nije slučaj.

Honda ima još jedan bonus a to je DTC mjenjač izrazito popularan kod bivših vozača skutera i onih što nisu na APN-u naučili voziti motor, doduše nije ni meni mrzak, kad se malo uđe u shemu s + i - može se super peglati.


Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Stjepko

Vozio je i potpuno se slažem sa Strikom. Doduše 750,ali isto je. Da mogu to bi bio drugi motor.

tibertov

Jos nisam skuzio koja je fora na motoru imat automatski mjenjac. Doduše nisam ni jedan vozio, al opet, od motora radit skuter...

damjandugi

Imaš obadvije variante.
U jednoj imaš potpuni avtomatik,recimo za po gradu.
U drugoj varianti imaš ručnu variantu-umjesto nogom brzine menjaš na dugmetu + i - .
Vozio na testu NC 700 DCT,prije nego što sam kupio vstroma.

Lavandić

Citat: damjandugi  u Kolovoz 27, 2017, 15:27:18
Imaš obadvije variante.
U jednoj imaš potpuni avtomatik,recimo za po gradu.
U drugoj varianti imaš ručnu variantu-umjesto nogom brzine menjaš na dugmetu + i - .
Vozio na testu NC 700 DCT,prije nego što sam kupio vstroma.
Nešto si pomiješao, postoje dvije verzije: s običnim mjenjačem i DCT, taj DCT ima dva automatska moda Sport i Drive, po gradu je bolji Sport jer ne šalta previše dok je D za laganini međugradsku vožnju, i cijelo vrijeme možeš sa + - trkeljati i mijenjati u nižu ili višu.
A možeš voziti i ručno da samo mijenjaš na +- brzine bez automatike.

Baš kad sam bio u Njemačkoj sa ovim mojim dilerom od Honde, kaže mi ako želiš prodati DTC mjenjač onda mu moraš dati motor na sat dva najmanje, svaki koji je napravio veći đir je i kupio motor sa DTC mjenjačem.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk