"Alat" za čišćenje kenjara i ispušnih cijevi :)

Autor agolac, Kolovoz 26, 2017, 16:16:41

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2017, 19:27:47
Mislim da su inox :huh:

Da su željezo već bi otpadali od hrđe

Nekako mi je pretamna za inox, ova iz prednjeg cilindra. A onda dolazi onaj dio koji je inox i razlika je drastična.... na oko, jel.

gogs

Citat: agolac  u Kolovoz 26, 2017, 19:26:41
Btw, ne izgledaju ti loše cefke. Kako si ih održavao?
Purol pasta jednom godišnje.

Poslano sa mog Tetrapaka. Kupujem Highway Pegs.


agolac

Citat: Ponti  u Kolovoz 26, 2017, 19:31:20
Nekako mi je pretamna za inox, ova iz prednjeg cilindra. A onda dolazi onaj dio koji je inox i razlika je drastična.... na oko, jel.

Pa i onom liku je bilo tamno, pa je malo špric špric. :kava: Purol očito doda sjaj ali ta tamno žuta boja ostane. Će vidimo kad ja špric špric. Poslikam sve prije i poslije.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


Mrki


Danijel 23

Citat: Mrki  u Kolovoz 26, 2017, 21:21:20
Ja imam skidplate pa nemam ovih problema.. :)
Hoćeš reći da se nevide grane!  :) :)


JZ

Citat: Ponti  u Kolovoz 26, 2017, 19:31:20
Nekako mi je pretamna za inox, ova iz prednjeg cilindra. A onda dolazi onaj dio koji je inox i razlika je drastična.... na oko, jel.

Lako se provjeri sa magnetom. Ako se magnet lovi -željezo,  ako se ne lovi -inox :thumbup:
Kupujem polovnu kacigu

Fantom

Nisu od inoxa.Garant je zeljezo koje je sa vanjske strane oblozeno nekom procedurom kao nikl. Kao sto rece kolega magnet je najpouzdaniji nacin za skontati jeli inox.8

Osy

Ja kupio ovo i na bušilicu, ne smije biti preko 3000 okretaja...cijevi se sjaje ko pasja kesa :thumbup:
http://centar-alata.hr/checkout/cart/

zorro

Citat: Fantom  u Kolovoz 27, 2017, 10:42:03
Nisu od inoxa.Garant je zeljezo koje je sa vanjske strane oblozeno nekom procedurom kao nikl. Kao sto rece kolega magnet je najpouzdaniji nacin za skontati jeli inox.8
Da..čisti inox magnet ne hvata ..a auspuhe hvata..kako grane koje odma idu iz cilindara..tako i one uz sami top..koje su uvijek sjajnije nego na izlazu
Nekakva je to legura definitivno
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

JZ

Citat: Osy  u Kolovoz 27, 2017, 11:30:44
Ja kupio ovo i na bušilicu, ne smije biti preko 3000 okretaja...cijevi se sjaje ko pasja kesa :thumbup:
http://centar-alata.hr/checkout/cart/

Pa Šta ne bi GS trebao imati kromirane cijevi? Kakav si to fuš kupio :tongue: :smijeh:
Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Citat: JZ  u Kolovoz 27, 2017, 08:28:08
Lako se provjeri sa magnetom. Ako se magnet lovi -željezo,  ako se ne lovi -inox :thumbup:
Postoji i feromagnetičan inox, kojega uredno hvata magnet.