Mechanix M-Pact Rukavice

Autor Babo, Kolovoz 26, 2017, 16:54:09

« natrag - naprijed »

Babo

Evo ja već 2 sezone koristim ove rukavice samo ljeti, odlične su, prozračne, ruka se ne znoji, vrhunski pašu na ruku.




Više puta sam naručia s ebaya, i dosta falšeta primia, i onda sam naletia na ovog prodavača, i cijena mu je odlična i original su, šta je najbitnije.

https://www.ebay.com/sch/m.html?_odkw=mechanic+mpact&_ssn=daniel_ahrens&_armrs=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2046732.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmechanix+mpact.TRS0&_nkw=mechanix+mpact&_sacat=0

Pa ko oće, nek izvoli.
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

agolac

Jedini problem s takvim kratkim rukavicama je da mi sunce sprži kožu na nepokrivenom dijelu. Dobre se za tu i tamo kratki đir, no za bilo što duže, sunce spaljuje.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zizu

Dobro izgledaju...za ovo gradsko vozikanje a cini se da su i prozracne

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Mrki

Ja koristio te za raditi.. dobre kada otpuštaš nešto pa odjednom krene a ruka poleti.. onda ova guma gore malo ublaži kada udariš prstima u nešto..

Babo

Ja ih do Bora, i svuda okolo nosia, i taman jaketa dode priko njih, nije me sunce ni vidilo

Sent from my Redmi Note 3

My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Lavandić

Citat: Babo  u Kolovoz 26, 2017, 19:04:24
Ja ih do Bora, i svuda okolo nosia, i taman jaketa dode priko njih, nije me sunce ni vidilo

Sent from my Redmi Note 3
Kad si po noći vozio! Ne mantaj pošten narod!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Kolovoz 26, 2017, 19:27:29
Kad si po noći vozio! Ne mantaj pošten narod!

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Babo

Nedaj bože ni po noći ni po danu da moran više kroz Albaniju, skoro pogini u Tirani, i to više puta
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

Ponti

Citat: Babo  u Kolovoz 26, 2017, 20:16:58
Nedaj bože ni po noći ni po danu da moran više kroz Albaniju, skoro pogini u Tirani, i to više puta

Pa, šta si radio u Tirani? Inače ja samo u Šenđin ili južnije od Vlore, ovo Drač Tirana je kaos.

damjandugi

Zanimljivo.Ja nisam imao loših iskustva na cestama oko Drača.Jest da so malo divlji,al ništa posebno.
Sve južnije sve bolje. :thumbup:

tibertov

Nikakvih problema po Albaniji...

Babo

iša san iz Ohrida do Podgorice, konji i magarci trču po sri ceste, mrtvih pasa najviše leži po ulicama, to me je najviše iživciralo, gužva ubij bože, prestrojavanje ko u crtanome jbt, sve u milimetar auto do auta, rek san, nikad više dole
My life fades, the vision dims, all that remains are memories...

zorro

Citat: Babo  u Kolovoz 26, 2017, 16:54:09
Evo ja već 2 sezone koristim ove rukavice samo ljeti, odlične su, prozračne, ruka se ne znoji, vrhunski pašu na ruku.




Više puta sam naručia s ebaya, i dosta falšeta primia, i onda sam naletia na ovog prodavača, i cijena mu je odlična i original su, šta je najbitnije.

https://www.ebay.com/sch/m.html?_odkw=mechanic+mpact&_ssn=daniel_ahrens&_armrs=1&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2046732.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xmechanix+mpact.TRS0&_nkw=mechanix+mpact&_sacat=0

Pa ko oće, nek izvoli.
el imaju na prstimas onu foru da se može s displejom na touch mrdat   :huh:
Ubi me skidanje svaki put kad moram nešto mrdati po navigaciji ili mobu
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Kolovoz 27, 2017, 15:58:15
el imaju na prstimas onu foru da se može s displejom na touch mrdat   :huh:
Ubi me skidanje svaki put kad moram nešto mrdati po navigaciji ili mobu

Ovo nisu moto rukavice, već za mehaničare. Teško da meho mrda po GPSu ali nikad ne znaš   :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zizu

Citat: agolac  u Kolovoz 27, 2017, 17:30:34
Ovo nisu moto rukavice, već za mehaničare. Teško da meho mrda po GPSu ali nikad ne znaš   :ooda:
Ja sam na poslu vise na mobu nego ti [emoji4] [emoji4]

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk