Kupio sam motor!

Autor Lavandić, Kolovoz 28, 2017, 15:58:13

« natrag - naprijed »

cisco

 :bravo: neka ti služi još duže ne samo dir u desetom.... :beer:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

jeeves

Citat: Lavandić  u Kolovoz 28, 2017, 19:34:06
Jesi li ti ikad čuo da ista boja nema istu nijansu niti isti sjaj ako je podloga od plastike ili metala?!? Na slikama to pogotovo dođe do izražaja.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Moguće, ali ovo je baš osjetna razlika. Meni je boja tanka ispod sica dosta tamnija, bočne plastike i tank su dobro izbljedili, ali iste boje.

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


Martin

 :bravo:  Antiša :bravo: :bravo:

:smijeh: :smijeh:

Bog daj sriću!!
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

zorro

..o sunce ti jebem..kakvo drlo  :-\
..ebo majku..ko stvoren za mene  :smijeh:
..napisao sam ti..kad ti pijani kum izleti iz kolone i gurne te u endek..moj je  :thumbup:  :tongue:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Stroj za prave muškarce :thumbup:

Ovi današnji motociklisti više ni ne znaju voziti od silne elektronike. Nema do gušta kad imaš panično kočenje bez ABSa. To je adrenalin i vještina :) Dve spulje kad zagrme, curice odmah promoče, a kad ih provozaš iza, vibracije pravog muškog agregata dokrajče proces :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Citat: agolac  u Kolovoz 28, 2017, 22:49:59
Stroj za prave muškarce :thumbup:

Ovi današnji motociklisti više ni ne znaju voziti od silne elektronike. Nema do gušta kad imaš panično kočenje bez ABSa. To je adrenalin i vještina :) Dve spulje kad zagrme, curice odmah promoče, a kad ih provozaš iza, vibracije pravog muškog agregata dokrajče proces :ooda:
..  :buahaha: :bravo:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

agolac

Ovaj KLV će definitivno dobiti tretman TEKOM, makar i ovako napamet uz vožnju kao zorrov. Baš me zanima kako ide, kako je održavan itd. Bit će zanimljivo i za mene i za vas  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Lavandić

Citat: agolac  u Kolovoz 29, 2017, 00:00:34
Ovaj KLV će definitivno dobiti tretman TEKOM, makar i ovako napamet uz vožnju kao zorrov. Baš me zanima kako ide, kako je održavan itd. Bit će zanimljivo i za mene i za vas  :)
A da ti otvoriš neku školicu za KLV STROM 1000. Ono radionica, prezentacija i slična sranja.















P.S. Zorro će biti moderator

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Kolovoz 29, 2017, 00:15:29
A da ti otvoriš neku školicu za KLV STROM 1000. Ono radionica, prezentacija i slična sranja.
P.S. Zorro će biti moderator

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ima već školica (udžbenik) i to će samo rasti, što od mog motora, što od tvog KLVa itd. Ja ću uvijek rado pokazati drugima kako nešto mogu napravit sami. A nije teško.Za ove motore se manje više sve zna. Ne sa srednjeg foruma, već sa VSRI koji je detaljno kopiran u svim segmentima. Imam i ja jedno "olakšanje" koje je prikazano na srednjem ali i VSRI a to je skidanje bregastih na DL650 bez skidanja chain tensionera za lanac distribucije. U konačnici su tu metodu probali po cijelom svijetu. Prije mog posta na VSRI, svi su skidali tensionere. Pogledajte moj thread o čekingu ventila na DL650.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Splićani već bez beda rade sinhronozaciju nakon jednog puta kad je mislim toniv666 to vidio (malo me jebu ti nickovi, premalo sam vidio čovjeka pa mi vjetri iz glave) Kupili su zajedno za nova godišta elektroniku da to i za njih rade kako treba. Čeking ventila nije ništa teži. Samo treba odvidati poklopac cilindra i tamo nešto raditi. Toga se svi boje jer počne neka spika o stavljanju agregata u fazu itd. Ma to je sve ultra jednostavno.  Bilo tko od vas to može za čas shvatiti. Zato uvijek govorim, ako tko želi naučiti, ja mu pokažem. Ako ne, bira servisera svog izbora i opet dobro, samo puno skuplje i nema onog gušta da je nešto napravio sam. :) I tako za sve vezano za naše motore
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

bajki


JZ

Bravo Lava, baš ti fora ta nova krava :) :thumbup:

Kupujem polovnu kacigu

Vinko

Čestitke Lavandić  :thumbup: pretpostavljam da je iz uvoza, kak se kreću vani cijene, mozda se i ja za.ebem pa kupim tak nesto  :tongue:
Los dan na cesti (ili u sumi) je jos uvijek bolji nego dobar dan u uredu.....

Lavandić

Citat: Vinko  u Kolovoz 29, 2017, 08:43:53
Čestitke Lavandić  [emoji106] pretpostavljam da je iz uvoza, kak se kreću vani cijene, mozda se i ja za.ebem pa kupim tak nesto  :tongue:
Ne smijem napisati kako sam se zajebao! Njemačka, prvi vlasnik, 90 tkm. Treba malo poraditi na njoj, gume, lanac, servis itd.

Vidjeti ću kad je dopremim.
Planiram u 10 mjesec malo Bugarska, Makedonija pa da imam s čime ići, neda mi se posuđivati a s druge strane neda mi se ni previše misliti o motoru, hoće li naići pjevačica Neda Ukraden ili neće.
Lani kad sam sa GS-om švrljao po Italiji stalno mi je bio presing u glavi da će ga netko manit.
Ovoga neće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Lavandić  u Kolovoz 29, 2017, 09:27:12
Ne smijem napisati kako sam se zajebao! Njemačka, prvi vlasnik, 90 tkm. Treba malo poraditi na njoj, gume, lanac, servis itd.

Vidjeti ću kad je dopremim.
Planiram u 10 mjesec malo Bugarska, Makedonija pa da imam s čime ići, neda mi se posuđivati a s druge strane neda mi se ni previše misliti o motoru, hoće li naići pjevačica Neda Ukraden ili neće.
Lani kad sam sa GS-om švrljao po Italiji stalno mi je bio presing u glavi da će ga netko manit.
Ovoga neće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

I da li će se pregrijati  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain