Kupio sam motor!

Autor Lavandić, Kolovoz 28, 2017, 15:58:13

« natrag - naprijed »

jeeves

Citat: Lavandić  u Kolovoz 29, 2017, 09:27:12
Ne smijem napisati kako sam se zajebao! Njemačka, prvi vlasnik, 90 tkm. Treba malo poraditi na njoj, gume, lanac, servis itd.

Vidjeti ću kad je dopremim.
Planiram u 10 mjesec malo Bugarska, Makedonija pa da imam s čime ići, neda mi se posuđivati a s druge strane neda mi se ni previše misliti o motoru, hoće li naići pjevačica Neda Ukraden ili neće.
Lani kad sam sa GS-om švrljao po Italiji stalno mi je bio presing u glavi da će ga netko manit.
Ovoga neće.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Ma nemaš brige, provjereno. Neki Talijani su i okretali pogled na drugu stranu kad bi prolazio  :smijeh:

fatboy

Citat: jeeves  u Kolovoz 29, 2017, 09:51:14
Ma nemaš brige, provjereno. Neki Talijani su i okretali pogled na drugu stranu kad bi prolazio  :smijeh:

Nije sve do motora... :shhh:

tibertov

Pa cigići jedva čekaju da namažu takvo jedno drlo...više nego neki profi za gs.

Igor Mihajlik

Ante čestitke na kupovini

Poslano iz moje Galaxije z uporabo Tapatalk

Lado je moj idol

Fantom

Nema do starog modela.  :beer:

fatboy

Citat: Fantom  u Kolovoz 30, 2017, 11:02:04
Nema do starog modela.  :beer:

To nam obično žene tvrde... :buahaha:

Tyson

Sretno,glavno da je nešto pod jajima, pa makar i ovo

Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

Tyson

Citat: Lavandić  u Kolovoz 28, 2017, 19:57:19
Kad sam kupovao auto u D, isti qurac je bio, branik baš odskače od haube, prodavač ga je brisao od kiše, išli u ovlašteni servis, onda je serviser rekao da je uvijek vidljiva razlika između plastike i metala (kao podloge). Čak nas je vodio na novome pokazati razliku .

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk
Meni na žutom se vidjela razlika u orginal boji, ali poslje sudara kad sam ga dao prelakirati sad nema razlike u boji na rezervaru ili bočnim plastikama


Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Uvijek dostupan na Mob.091/5074136

fatboy

Citat: Tyson  u Kolovoz 31, 2017, 07:16:33
Meni na žutom se vidjela razlika u orginal boji, ali poslje sudara kad sam ga dao prelakirati sad nema razlike u boji na rezervaru ili bočnim plastikama


Poslano sa mog FRD-L09 koristeći Tapatalk

Zato što kad lakireri prefarbavaju nešto, koriste filer (špric kit recimo ) i onda podloga bude ujednačena. Na original pofarbanim plastikama, kad ju oguljaš, ispod toga vidiš samo plastiku. Tvornice imaju drugačije pripreme podloge...

tibertov

Hoćeš reć tvornice fušare  :kava:

fatboy

Citat: tibertov  u Kolovoz 31, 2017, 07:23:53
Hoćeš reć tvornice fušare  :kava:

Na neki način da. Kad sam u tvornici u Koreji dao svoju primjedbu šta treba popravit na autu na proizvodnoj liniji, čovjek mi lijepo objasnio. Nećete svi reklamirati to isto, a jeftinije nam je platiti vama popravak, nego mijenjati proizvodni proces...Malčice zbunjen sam ostao, jer sam onako ko pionir bio sav pametan i sretan kakoim mogu ukazati na problem...dete kreten  :thumbdown:

tibertov

Sumnjam da tako nešto radi recimo bmw ili audi...to ovi kosooki zajebavaju pošten narod...hebeni fušeraj

keko

..ma di bi švabe  varale kupce, oni to riješe elektronikom i uvjere raju da je ispuh pogodan za pakiranje u one boce kisika za bolnice  :tongue: :kava:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

hebe mi se za c02, ali različite nijanse boje na autu ili motoru...kao da sam u lunaparku  :buahaha:

sasaa

Citat: keko  u Kolovoz 31, 2017, 07:47:49
..ma di bi švabe  varale kupce, oni to riješe elektronikom i uvjere raju da je ispuh pogodan za pakiranje u one boce kisika za bolnice  :tongue: :kava:

tko zna zna...  :buahaha:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "