Kupio sam motor!

Autor Lavandić, Kolovoz 28, 2017, 15:58:13

« natrag - naprijed »

zizu

Bravo....sretno

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


Zoran

Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

Ponti

Kakav katastrofen, da si buella ili benelija kupio manje bih se čudio  :smijeh:

Bagy

mob: 095/573-6874

joze

Nek si ti njega pazario [emoji106]
Kad god se budeš tio kvalitetno provozat znaš da na Žerana moš računat [emoji15] [emoji16] [emoji481]

Dobro je sve!


gianni

Citat: joze  u Kolovoz 28, 2017, 18:46:44
Nek si ti njega pazario [emoji106]
Kad god se budeš tio kvalitetno provozat znaš da na Žerana moš računat [emoji15] [emoji16] [emoji481]

Dobro je sve!
Neka si mu reka :bravo:

Ponti

Citat: joze  u Kolovoz 28, 2017, 18:46:44
Nek si ti njega pazario [emoji106]
Kad god se budeš tio kvalitetno provozat znaš da na Žerana moš računat [emoji15] [emoji16] [emoji481]

Dobro je sve!

Hahaha i ti ga stručno prcaš  :buahaha:

Lavandić

Nu! Uvatili se vi mene lagano??! Bit će somara kvalitetna za provozati se.


tibertov

Dobra somara [emoji106]. Samo boja tanka i bocnih oplata nije ista...jel to tako origigi il se somara valjala po podu malo...

grga


Lavandić

Citat: tibertov  u Kolovoz 28, 2017, 19:26:44
Dobra somara [emoji106]. Samo boja tanka i bocnih oplata nije ista...jel to tako origigi il se somara valjala po podu malo...
Jesi li ti ikad čuo da ista boja nema istu nijansu niti isti sjaj ako je podloga od plastike ili metala?!? Na slikama to pogotovo dođe do izražaja.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


tibertov


Mrki

Tako je i kod mene.. ovako se baš ne vidi ali na slikama dođe baš do izražaja..

Lavandić

Kad sam kupovao auto u D, isti qurac je bio, branik baš odskače od haube, prodavač ga je brisao od kiše, išli u ovlašteni servis, onda je serviser rekao da je uvijek vidljiva razlika između plastike i metala (kao podloge). Čak nas je vodio na novome pokazati razliku .

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Kinooko

Citat: Lavandić  u Kolovoz 28, 2017, 19:57:19
Kad sam kupovao auto u D, isti qurac je bio, branik baš odskače od haube, prodavač ga je brisao od kiše, išli u ovlašteni servis, onda je serviser rekao da je uvijek vidljiva razlika između plastike i metala (kao podloge). Čak nas je vodio na novome pokazati razliku .

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Svaka čast, pravi si trgovac. Imaš na sve spreman odgovor[emoji1][emoji23][emoji1]

Šalu na stranu, dobro dođu ove informacije kada čovjek kupuje polovno...