Louis

Autor sasaa, Kolovoz 30, 2017, 02:06:34

« natrag - naprijed »

Mrki

Je, bar zadnjih par godina..

Danijel 23

Citat: iviccaa  u Siječanj 28, 2019, 21:53:11
Zar nije uvijek tako bilo?
Nije...pokušao sam prije tjedan dana kad su bile "opaki" popusti pa nije htio progutat dodatni popust.  :)

Suki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 29, 2019, 07:21:12
Nije...pokušao sam prije tjedan dana kad su bile "opaki" popusti pa nije htio progutat dodatni popust.  :)
Nešto si sjebo :-\. Prebaci tekst stranice na talijanski, bit će ti jasnije :ooda: :gimme5: :tongue:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Siječanj 29, 2019, 08:12:40
Nešto si sjebo :-\. Prebaci tekst stranice na talijanski, bit će ti jasnije :ooda: :gimme5: :tongue:.
:finger:
                               Nije išlo, čak su stručnjaci sa MOTORI.HR potvrdili da neide!
                                                            :kava:

gogs

I ja sam s njima online, neće mi primiti vaučer za Kobru pa moramo nešto ručno.

iviccaa

Louis ima akciju od 25% na potrosne dijelove, npr. svjecice za kenju samo 7,50€.

Ćoso

Danas (samo danas i samo online) Louis daje 20%

Hello KRESIMIR,

Score a 20% discount* on any one item of your choice today.

Today only! Only online!

Simply enter voucher number 368 in our online shop.

Have fun shopping!

*Discount voucher valid on 17/03/2019 in the online shop for one item of your choice. The discount will be applied to the normal, non-reduced retail price. This offer excludes products from the brands Nuviz, Öhlins, motogadget, SW-MOTECH, Thyssenkrupp, the alpinestars Tech-Air system, as well as action cameras, sat navs, printed material and gift vouchers. It also cannot be used in conjunction with vouchers from other promotions, or with the Louis dealer or motorcycle instructor card. Only one voucher per person per purchase.


Ako netko treba nešto...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Mrki

Super prilika za uzeti nešto što je inače skuplje.. navigaciju, auspuh, kofere..

Danijel 23


Suki

...izašli novi vaučeri. 20e za kupnju preko 99e, 50e za kupnju preko 249e :thumbup:
:moto2:

098 9232180

Ćoso


Ćoso

Da li netko treba 5€ voucher za kupovinu iz Louisa za kupovinu iznad 35€ (+DHL (do vrata) košta 9.99€)?



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ponti

Kakve škrtice  :smijeh: