Izrada zamjenskog čepa za dolijevanje ulja u motor DL 650/1000

Autor Danijel 23, Kolovoz 31, 2017, 20:49:38

« natrag - naprijed »

beli

Citat: agolac  u Rujan 01, 2017, 11:43:22
01. agolac 2 komada
02. keko 2 komada
03. zare 1 komad
04. Muha 2 komada
05. Željko
06. Babo - 1 komad
07. Zizu 1 komad
08. Doda 1 komad
09. ivica medjugas 1 komad
10. jeeves 1 komad
11. bajki 1 komad
12. Tyson 1 komad
13. Black Betty 1 komad
14. Ljubo 1 komad
15. Dado 1 komad
16. Gute 1 komad
evo, prepravio, ak je OK nek ostane  :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

munja


Danijel 23

 :huh: Ježuš i Marija, pa ja moram uzeti godišnji!  :)
Ima novost, krenuo sam u projekt ŠOPLIN ZA OILE, narčio sam nove pločice za odrezivanje.  Materijala ima jer je doniro jedan kolega vatrogasac iz Konavla, neka ostane tajna. Ljepila Loctite imam  par kapljica, fale mi samo imbusi M8 za ključ imdus 6mm, A4 (316) kvaltete.

Osy

Citat: Danijel 23  u Ožujak 05, 2018, 20:18:57
:huh: Ježuš i Marija, pa ja moram uzeti godišnji!  :)
Ima novost, krenuo sam u projekt ŠOPLIN ZA OILE, narčio sam nove pločice za odrezivanje.  Materijala ima jer je doniro jedan kolega vatrogasac iz Konavla, neka ostane tajna. Ljepila Loctite imam  par kapljica, fale mi samo imbusi M8 za ključ imdus 6mm, A4 (316) kvaltete.
Taj naš gospar ti je morao donirati materijal da bi već jednom počeo raditi...katastrofa :ebudale: :smijeh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Osy  u Ožujak 05, 2018, 20:21:23
Taj naš gospar ti je morao donirati materijal da bi već jednom počeo raditi...katastrofa :ebudale: :smijeh:
No no. Kolega je doniro kada sam radio prvu rundu. I osto mu dužan par komada!  :smijeh:

Osy


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki



zendra 44

Gdje je ovo zapelo? Bude kaj od toga ili da se prestanemo nadati? :huh:

Danijel 23

Ne stignem se bavit hobijem.  :huh: Strašno mi je žao, neznam što da kažem. Možda se sada preko ljeta smiri teren....pa možda se i primim tokarenja.

zendra 44