TEKA SFI

Autor agolac, Srpanj 27, 2017, 22:39:45

« natrag - naprijed »

Stjepko

Angolac svaka čast.  :bravo: A mi moramo doštelovat tebe za hrkanje jer malo prekidaš.

grga

Agolac ako ovih dana bude bez kiše tu na Kvarneru mogao bi ja do tebe da probaš i uštelaš malo i mojeg stromića (ako budeš imao vremena), pošto sam s njime na Krku sad mi je prilika....

grga

Velikoga naravno, 2006god, 50000

Poslano sa mog [emoji16] koristeći Tapatalk


Danijel 23


A koje sad auspuhe imaš, braču?

grga

Nažalost nisu brača, još uvijek Leo

Ali možda jednog dana...

Poslano sa mog [emoji16] koristeći Tapatalk


SirOliver

Citat: agolac  u Rujan 10, 2017, 23:01:56
..............
Jedini bad boy u ovoj priči je SirOliverov. Njega smo isto resetirali na stock, ubacio par kombinacija, ali on ima neko čudno trzanje na 2500 okretaja u drugoj brzini. U dolasku mu se motor ugasio (TPS priča) pa je moguće da ga i ovdje TPS zeza. To trzanje se događa ako polako dižem okretaje od 2000, na 2500 za zatrza i nastavi prema 3000. Ako ga se "normalno" vozi onda čak i ne. Recimo da se to događa u nekim uvjetima. Hm, glupo. Uglavnom, njegovm motor treba najprije dobro namjestiti TPS i sinhronizirati pa probati ponovo. Ja i on smo blizu pa nastavimo tu priču.
Osim toga motor je stvarno bad boy. Ide kao raketlo. Kad se oni usisnici upale, imam osjećaj da sam u F-16 a ne na Stromu  :kmekme:. One spulje su mu  :want: . To ćemo se baš morati poigrati s smjesom, jer su toliko brutalni da pucaju kroz DB killere. Zvuk s DB killerima je predobar. Bez DB killera, tibi bi ga čuo u Ogulinu.
.............................
Iako je i dosad radio relativno mirno, još finije radi nakon Teke, u serpentinama ne treba kvačilo, od 1500 naviše fino se dozira gas bez zatrzavanja. Zatrzavanje od 2500-3000 se događa samo ako stvarno prenježno dodaješ gas. Moguće i da je to zatrzavanje do TPSa iako mi se ugasio samo jednom, i to nakon vožnje autoputem. A možda treba tražiti formulu za ovu moju kombinaciju usisa i ispuha. Kad nabavim TPS dolazim na zamjenu TPSa i sinhronizaciju pa ćemo ga "Tekirati" opet. Prije tog ćemo ugraditi i derestriktor tako da nakon Teke bude pravi Silver Space Shuttle :)
" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

agolac

Citat: SirOliver  u Rujan 13, 2017, 22:35:25
Iako je i dosad radio relativno mirno, još finije radi nakon Teke, u serpentinama ne treba kvačilo, od 1500 naviše fino se dozira gas bez zatrzavanja. Zatrzavanje od 2500-3000 se događa samo ako stvarno prenježno dodaješ gas. Moguće i da je to zatrzavanje do TPSa iako mi se ugasio samo jednom, i to nakon vožnje autoputem. A možda treba tražiti formulu za ovu moju kombinaciju usisa i ispuha. Kad nabavim TPS dolazim na zamjenu TPSa i sinhronizaciju pa ćemo ga "Tekirati" opet. Prije tog ćemo ugraditi i derestriktor tako da nakon Teke bude pravi Silver Space Shuttle :)

Da, TPS, sinhronizacija, derestriktor i stari moj, ima da preskače zavoje  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Prijatelji iz Slavonije, Baranje i okolice od sutra navečer do ponedjeljka popodne sam u Lipiku kod ženinih, "relativno" blizu svima vama.

Da li nekome od vas treba TEKA da se preko vikenda nađemo negdje, npr u Požegi? Javite se ovdje sutra do 14h da znam da li da uzmem govno od elektronike da se igramo ili ne...mogu doći bilo gdje u radiusu od 200 km od Lipika. Požega je spomenuta jer ima sentimanetalnu vrijednost ali ako ne paše možemo bilo gdje :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Sve dogovoreno..sutra oko 14 na lokaciji Lugarnica u Velikoj (lokacija odabrana zbog štelanja Sabine somare, a on je iz Velike iak sutra neće bit tamo  ;)  )


https://goo.gl/maps/WSbKh45uFDC4HiRw5

Dobro došao svak..bez obzira morao štelati ili ne  :)  ..Munja, (možda Žandar) i ja budemo tamo  :beer:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

BožoLik

Čitam ove vaše postove i uglavnom svi spominju somaru.
Da li se ima šta štelat na kenjcu. Pretpostavljam da je i njemu potrebno štelanje ako se stavi drugi spuh ili otvoreni filter ako bi se odlučio na to?
S obzirom da se ja uglavnom vozim na nižim brojevima obrtaja, do 6k, jel bi pomoglo štelanje da radi mirnije u nižim brojevim obrtaja.

Pozz svima.

agolac

Citat: BožoLik  u Travanj 19, 2019, 10:29:53
Čitam ove vaše postove i uglavnom svi spominju somaru.
Da li se ima šta štelat na kenjcu. Pretpostavljam da je i njemu potrebno štelanje ako se stavi drugi spuh ili otvoreni filter ako bi se odlučio na to?
S obzirom da se ja uglavnom vozim na nižim brojevima obrtaja, do 6k, jel bi pomoglo štelanje da radi mirnije u nižim brojevim obrtaja.

Pozz svima.

Ne trebaš ništa dirati. Mirnije će ti raditi ako ga sinhroniziraš. Smjesu ne treba dirat. Stare somare su trzave na niskim okretajima pa ih treba malo podebljati...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

 :misli: jeste dogovoril tajming i mjesto il niko nema potrebe?!?!

Mrki

Ja ako uhvatim vremena sutra provozam se, ali ako ne uspijem svakako sam poslje Medulina par dana u Rijeci pa možemo se i onda poigrati s Tekom (ako Ti budeš u Rijeci onda)..

Mrki

Citat: Danijel 23  u Travanj 19, 2019, 11:27:47
:misli: jeste dogovoril tajming i mjesto il niko nema potrebe?!?!
Pročitaj 2 posta iznad tvoga :D

Danijel 23

 Mrki, kaj si neurozan?!?!  :belj:
:vino: