TEKA SFI

Autor agolac, Srpanj 27, 2017, 22:39:45

« natrag - naprijed »

agolac

Danas sam se jedno dva sata vozao s TEKOM i mjenjao postavke. Majko mila šta ta spravica napravi od motora. Od trzavog motora 3000 i ispod ( stock mapa) pa do toga da mogu kruzati na 1500-2000  :shhh: :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Suki

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 20:20:50
Danas sam se jedno dva sata vozao s TEKOM i mjenjao postavke. Majko mila šta ta spravica napravi od motora. Od trzavog motora 3000 i ispod pa do toga da mogu kruzati na 1500-2000  :shhh: :ooda:

...e vidiš, tako je meni stalno :kava:...

:ooda: :smijeh: :)
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 20:20:50
Danas sam se jedno dva sata vozao s TEKOM i mjenjao postavke. Majko mila šta ta spravica napravi od motora. Od trzavog motora 3000 i ispod pa do toga da mogu kruzati na 1500-2000  :shhh: :ooda:
:bravo:
..sad kad nekog saštelaš...treba onda dogovorit probnu vožnju sa Golileom  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

SirOliver

Odlično Andrej[emoji3] [emoji106] [emoji106]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."

tibertov

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 20:20:50
Danas sam se jedno dva sata vozao s TEKOM i mjenjao postavke. Majko mila šta ta spravica napravi od motora. Od trzavog motora 3000 i ispod ( stock mapa) pa do toga da mogu kruzati na 1500-2000  :shhh: :ooda:
Kad dolazim :smijeh:

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Jel se s tim moze nastimat i Remus?
Kamo se to spaja, jel se mora rastavit pola motora? [emoji1]

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 04, 2017, 20:53:17
Jel se s tim moze nastimat i Remus?

..može..turi ti sondu u auspuh ..i radi sve dok ne bude dobro  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: tibertov  u Rujan 04, 2017, 20:53:17
Jel se s tim moze nastimat i Remus?
Kamo se to spaja, jel se mora rastavit pola motora? [emoji1]

To se spaja na ECU konektor i onda u relnom vremenu namještaš smjesu (+ i - goriva) Sve se može štelat, naravno. Samo se moraš odlučiti na nešto. S ili bez DB kilera. Može se uvijek štelati s ovom butt dyno (sjedneš i voziš) metodom. Kad si zadovoljan kako ide to je to... Sad mi ide toliko bolje da u serpentinama neću ni blizu pimplati po kvačilu kao prije.

Savršenstvo je naravno na dyno stolu, no i bez stola, ovo je dan noć razlika. Mislim da su svi današnji motori na lean (mršavoj) smjesi zbog fakin eko normi i malo podebljanja je mmm.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 21:08:43


Savršenstvo je naravno na dyno stolu, no i bez stola, ovo je dan noć razlika.
..i sam vozač mora znati reći što i kako..di mu nije dobro..a gdje je (u kojem postotku gasa) ..ja sam 6-7 puta odlazio na probu dok nisam osjetio daje TO TO..a osjetio si i sam u Brelima  ;)
..rec sad ljudima šta si mi rekao nakon  vožnje   :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Rujan 04, 2017, 21:14:30
..i sam vozač mora znati reći što i kako..di mu nije dobro..a gdje je (u kojem postotku gasa) ..ja sam 6-7 puta odlazio na probu dok nisam osjetio daje TO TO..a osjetio si i sam u Brelima  ;)
..rec sad ljudima šta si mi rekao nakon  vožnje   :)

Jest. Tvoj motor je super išao, korpa beba...
Da, treba i sam vozač znat šta mu ne paše, no kod DL1000 se to uglavnom svodi na to da se u donjem režimu rada dovede do kulturnijeg motora. Taj donji režim možda nervira najviše ljudi, pogotovo na serpentinama kad zbog toga treba više pimplati po kvačilu. Na stock mapi je loš i u kretanju, prebaciš u drugu pa ti još trza dok ne digne okretaje. Čak i u trećoj... No to će sve gđica TEKA da sredi. Na ovom forumu više neće biti trzavih DL1000 :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 21:24:02
... No to će sve gđica TEKA da sredi. Na ovom forumu više neće biti trzavih DL1000 :ooda:
..svaka čast..radujem se kao da i meni središ  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov

Jel mozes sredit apriliu od zorroa da ide na zadnji [emoji16]

zorro

Citat: tibertov  u Rujan 04, 2017, 21:40:21
Jel mozes sredit apriliu od zorroa da ide na zadnji [emoji16]
..ko kaže da ne ide  :huh:

..ide ide  :zbunj:
:prrr:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

keko

..moram proznati da me već živcira ta druga kod somare, toliko igranja sa kuplungom u drugoj, nikada to nisam radio na malome u tim sporim zavojima  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎