TEKA SFI

Autor agolac, Srpanj 27, 2017, 22:39:45

« natrag - naprijed »

tibertov

Teka ce to da riješi.

agolac

Citat: keko  u Rujan 04, 2017, 21:48:57
..moram proznati da me već živcira ta druga kod somare, toliko igranja sa kuplungom u drugoj, nikada to nisam radio na malome u tim sporim zavojima  :huh:

E prijatel. Će sredimo da prede ko mače  :ooda: Izgleda da nisu puno odmakli s tim mršavim smjesama za eko norme..
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zorro

Citat: keko  u Rujan 04, 2017, 21:48:57
..moram proznati da me već živcira ta druga kod somare, toliko igranja sa kuplungom u drugoj, nikada to nisam radio na malome u tim sporim zavojima  :huh:
Ne znam el ti smiješ što dirati po smjesi dok je pod garancijom..el mogu to ovi u servuisu uopće skužit  :huh:
Možda Agolac bolje zna   ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Rujan 04, 2017, 21:50:53
Ne znam el ti smiješ što dirati po smjesi dok je pod garancijom..el mogu to ovi u servuisu uopće skužit  :huh:
Možda Agolac bolje zna   ;)

Ne koliko je meni poznato. TEKA ne može pročitati šta je na nekom motoru. Mora sve na nulu pa štelanje. SDS koliko znam ne čita smjesu.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

..nemam pojma smijem li, nisam ni pisao zbog toga, nego mi to ide na kuki  :thumbdown:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Jel moze ta TEKA da se teke poigra sa mojom TA? Da se ova moze nagnut do fuzica, da kotaci ne klizu i da ja ne kalkuliram previse? Ako ce rezultat biti da trosi manje - jebi ga, sta je tu je... :kuri:

agolac

Citat: fatboy  u Rujan 04, 2017, 21:55:29
Jel moze ta TEKA da se teke poigra sa mojom TA? Da se ova moze nagnut do fuzica, da kotaci ne klizu i da ja ne kalkuliram previse? Ako ce rezultat biti da trosi manje - jebi ga, sta je tu je... :kuri:

Ako TA postane Suzuki onda može  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

keko

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 21:50:44
E prijatel. Će sredimo da prede ko mače  :ooda: Izgleda da nisu puno odmakli s tim mršavim smjesama za eko norme..
..  :gimme5:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Mrki

Mogao bi moj onda malo na štelovanje ako je to toliko dobro što kažeš..

tibertov

Koliko traje ta igra?

agolac

Citat: Mrki  u Rujan 04, 2017, 21:59:48
Mogao bi moj onda malo na štelovanje ako je to toliko dobro što kažeš..

Može, daš mi ga da ga provozam da vidimo u kakvom je stanju pa izmjenimo
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Mrki

Citat: agolac  u Rujan 04, 2017, 22:01:58
Može, daš mi ga da ga provozam da vidimo u kakvom je stanju pa izmjenimo
Može [emoji106]

zorro

Ja bih vam onda preporučio da se dogovorite svi..tamo negdje prije ručka..ili možda poslije..pa da odete dolje u centar Brestovca..kod pošte..a ima i birtija 100 m. od centra prema Pakracu..veliki parking..i da tamo štelate..i odmah probavate tom cestom prema Pakracu..taj dio nema nikad policije..a i dobar i gugačak je ravniš da ga možete probat kak spada  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: tibertov  u Rujan 04, 2017, 22:00:51
Koliko traje ta igra?

U realnom vremenu. Doslovno u  vožnji. Ne treba paliti, gasiti motor samo plus minus goriva i odmah je aktivno. Može se mjenjati od zavoja do zavoja  :) Sad kad već znam okvir kako šta, brzo se to naštela i odmah ćeš osjetiti razliku.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: zorro  u Rujan 04, 2017, 22:03:39
Ja bih vam onda preporučio da se dogovorite svi..tamo negdje prije ručka..ili možda poslije..pa da odete dolje u centar Brestovca..kod pošte..a ima i birtija 100 m. od centra prema Pakracu..veliki parking..i da tamo štelate..i odmah probavate tom cestom prema Pakracu..taj dio nema nikad policije..a i dobar i gugačak je ravniš da ga možete probat kak spada  :thumbup:

Jel ima tamo kakvih zavoja :smijeh:
Najbolje je probati i na pokojem zavoju gdje si u niskim okretajima. Malo raznolika cesta.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain