Ebemti svatovsku kolonu

Autor Osy, Rujan 01, 2017, 07:55:40

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Motor izgleda kao u zid da si lupio, drago mi je da si ovu moru preživeo i živu glavu izvukao.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Patak

Čitam i ne vjerujem, koji moron taj lik u autu ti zaobilaziš a on se kurči u koloni...

Dobro si prošao, glava na mjestu. Po slikama vidim da nisi klizio po asfaltu (inače bi osjetio kvalitetu opremu) to je dobro a crash bars odradio svoje.

Osy

Citat: Patak  u Siječanj 01, 2018, 20:59:53
Čitam i ne vjerujem, koji moron taj lik u autu ti zaobilaziš a on se kurči u koloni...

Dobro si prošao, glava na mjestu. Po slikama vidim da nisi klizio po asfaltu (inače bi osjetio kvalitetu opremu) to je dobro a crash bars odradio svoje.
Šta da ti pričam, dobro je da nije niko naišao iz suprotnog smjera...ma super je to prošlo, ne ponovilo se...

Ćoso

Ma tko je vidio kolonu zaobilaziti [emoji33][emoji23]

Osy

Citat: Ćoso  u Siječanj 01, 2018, 22:47:47
Ma tko je vidio kolonu zaobilaziti [emoji33][emoji23]
Pa svatovsku sigurno više neću...nikad... :smijeh: Bolje stat i pišat, recimo ;)

Osy

Ovih dana renoviram podrum i uzeo jaknu u kojoj sam pao i klizao ili se kotrljao po asfaltu i izvadio protektore...spasila me dobro jer nisam imao nikakve ozljede, međutim, sve ovo pišem da vidite kako izgleda protektor lakta i kako je odradio ono za što je napravljen :thumbup:

tonciv666

Po slici ovo izgleda kao unutarnja strana pa me buni kako je ona oštećena??

keko

Citat: Osy  u Svibanj 05, 2018, 16:48:11
Ovih dana renoviram podrum i uzeo jaknu u kojoj sam pao i klizao ili se kotrljao po asfaltu i izvadio protektore...spasila me dobro jer nisam imao nikakve ozljede, međutim, sve ovo pišem da vidite kako izgleda protektor lakta i kako je odradio ono za što je napravljen :thumbup:
Urami ga, obavio je dobro posao  :thumbup:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

fatboy

Citat: tonciv666  u Svibanj 05, 2018, 16:51:35
Po slici ovo izgleda kao unutarnja strana pa me buni kako je ona oštećena??

Ima grubu kozu na laktovima.... :-\

Osy

Citat: tonciv666  u Svibanj 05, 2018, 16:51:35
Po slici ovo izgleda kao unutarnja strana pa me buni kako je ona oštećena??
To je vanjska, zbog ovih dubokih žljebova je svako polje savitljivo pa ti se čini...s one strane je neka zelena mrežasta tkanina

zubakis