Sarafi selni za usis zraka

Autor Fantom, Listopad 03, 2023, 09:44:12

« natrag - naprijed »

Fantom

Pozdrav drustvo.
Prilikom nedavnog sarafanja kod Agolac-a primjetio sam da je zvjezdasti x saraf selne na prednjem usisu pojeden.
Kontam da kad ga rastavim slijedece sedmice pripremim 2 imbus ili torx od inoksa i zamijenim oba. Cisto da ne prekidam posao i trkeljam po trgovini.
Da nema mozda neko informaciju koja je duzina i promjer tih sarafa na selnama koji stezu zracnu kutiju ?
Ako vratim film mislim da su M4 duzine oko 3 cm ili se varam ??
Hvala

Martin

**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)


keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Ćoso

Evo idem sada otići pješke do garaže koja je udaljena 2 km, pa izmjerim [emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Fantom

Kontam sezona na izmaku neko trkrlja po motoru pa da provjeri usput.
A nista rastavim pa cu znati

Fantom

Evo ako neko bude imao jebadu sa onim originalnim koji su napravljeni od nenormalno mekog materijala.
Sarafi za selne usisa na zracnoj kutiji su
35 mm M 4.
Zamijenio sa inoks sarafima.

Grba

Trebo je motor bit mutna slika a ne šeraf  :smijeh:
098 737 604

Bagy

Jel' to Givi ili Kappa vjetrobran?  :smijeh:
mob: 095/573-6874

Fantom

Citat: Grba  u Listopad 06, 2023, 07:46:13Trebo je motor bit mutna slika a ne šeraf  :smijeh:

Haha jebiga nisam ja voajer ja sam onaj sto jebe.

Citat: Bagy  u Listopad 06, 2023, 08:01:58Jel' to Givi ili Kappa vjetrobran?  :smijeh:

Mogu samo reci da je modificiran.
Jebiga nismo jos toliko intimni da otkrijem i pojedinosti  :buahaha:

agolac

Odlično. I ja to već planirao mjenjati, stavio vijak u džep pa ga izgubio. Ti Suzuki vijci su kao putar, jednom odvidaš i ode....Eto sad znam koje je dimenzije. Hvala Fantom!!!
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Fantom

Citat: agolac  u Listopad 31, 2023, 21:19:02Odlično. I ja to već planirao mjenjati, stavio vijak u džep pa ga izgubio. Ti Suzuki vijci su kao putar, jednom odvidaš i ode....Eto sad znam koje je dimenzije. Hvala Fantom!!!
Znao sam da moze nekome trebati ta informacija  :beer:

Sa ovim od inox-a se bas moze jako stegnuti.
Mene je opeklo kad mi je spala usisna guma zbog detonacije u zracnoj kutiji.
Da nebi puhao i na hladno bolje promijeniti, i prst u uho ! Nije bas jednostavno to raskopati i stegnuti pored puta i to bez dugog sarafcigera koji je "must have" za prednji cilindar.

zorro

Nije problem toliko u šelnama koliko u sramoti  :-X
Moj nije imao ni godinu dana i s ekipom sam išao u Orašje..i desilo se ta "explozija" i smaknula usisne gume s tijela (tad nisam znao) jedva se dovukao kući..al ta provociranja i podjebavanja ekipe koja su btw vozili motore stare 10 i više god. neću zaboravi...(jebo te tvoj novi motor..eto ti kawasaki ..v strom ..bla..bla..bljuč srač .... :smijeh: )
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: