FC-moto.de

Autor sasaa, Rujan 02, 2017, 00:14:18

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: keko  u Rujan 02, 2017, 07:47:16
..meni kad je trebao nisam ga imao  :huh: od tada je uvijek sa mnom  :ooda:


:smijeh:   više nikada nećeš probiti gumu

JZ

Revit je meni zakon. Evo 8g imam jaknu i hlače i još su kao nove. Cca oko 70tis km pređeno u njima. Ja imam revit  sand 2.  Agolac ti imaš sand 1? A i  tvoj revit ima preko 10g i više od 100000km ...pa ne može baš vječno da traje  :smijeh:

A što se tiče moto dućana. ...moto Charlie u trstu. Jeftiniji su od bilo koje Internet stranice. Bar je meni bilo tako do sada. Pošalješ mail pitaš cijenu . Možeš poslati mail na HR ...odgovaraju više manje odmah...
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Rujan 02, 2017, 09:03:22
Revit je meni zakon. Evo 8g imam jaknu i hlače i još su kao nove. Cca oko 70tis km pređeno u njima. Ja imam revit  sand 2.  Agolac ti imaš sand 1? A i  tvoj revit ima preko 10g i više od 100000km ...pa ne može baš vječno da traje  :smijeh:

A što se tiče moto dućana. ...moto Charlie u trstu. Jeftiniji su od bilo koje Internet stranice. Bar je meni bilo tako do sada. Pošalješ mail pitaš cijenu . Možeš poslati mail na HR ...odgovaraju više manje odmah...


I kako onda da Payser živi kad svi kupujete u Trstu :takocebit:

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 02, 2017, 09:12:15

I kako onda da Payser živi kad svi kupujete u Trstu :takocebit:

Kaže da ide  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 09:41:46
Kaže da ide  :)

Napadnite ga da vam da cijene kao u Trstu ili Kozini za Dainese. Ma, neka je i skuplji za razliku pdv-a, jer npr. meni je uvijek draže ostaviti svome.

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 02, 2017, 09:51:40
Napadnite ga da vam da cijene kao u Trstu ili Kozini za Dainese. Ma, neka je i skuplji za razliku pdv-a, jer npr. meni je uvijek draže ostaviti svome.

Budem vidio šta ima kad budem kupovao. Hvalio je nešto onu Modeku, ali mislim da ja osobno rađe ne bih eksperimentirao...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 09:53:54
Budem vidio šta ima kad budem kupovao. Hvalio je nešto onu Modeku, ali mislim da ja osobno rađe ne bih eksperimentirao...

Kako radi s Novemom, a oni su uvoznici Dainesea, sigurno ti može nabaviti bilo koji model i veličinu.
Pusti Modeku iako je i ona sasvim OK.

sasaa

Citat: Ponti  u Rujan 02, 2017, 10:29:00
Kako radi s Novemom, a oni su uvoznici Dainesea, sigurno ti može nabaviti bilo koji model i veličinu.
Pusti Modeku iako je i ona sasvim OK.

U Novemi su cijene za Dainese katastrofa pogotovo kad krenu popusti... par dana nakon shopinga u Outletu Kozina isao sam do njih, pogledat neki motor.. isti model jakne 4,000kn na popustu dok na Kozini kad preracunas cca 2500kn.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti

Citat: sasaa  u Rujan 02, 2017, 10:47:58
U Novemi su cijene za Dainese katastrofa pogotovo kad krenu popusti... par dana nakon shopinga u Outletu Kozina isao sam do njih, pogledat neki motor.. isti model jakne 4,000kn na popustu dok na Kozini kad preracunas cca 2500kn.

Zato sam i rekao da napadnete Paysera .... ovi u Kozini su sve stariji modeli, ako ih oni mogu nabaviti valjda može i Payser. Može on i direktno u tvornicu.
Ako mi se sviđa nema veze što je model star dvije tri godine, barem meni.

sasaa

Citat: Ponti  u Rujan 02, 2017, 11:01:38
Zato sam i rekao da napadnete Paysera .... ovi u Kozini su sve stariji modeli, ako ih oni mogu nabaviti valjda može i Payser. Može on i direktno u tvornicu.
Ako mi se sviđa nema veze što je model star dvije tri godine, barem meni.


Ne znam Paysera.. :)
Mene to isto ne smeta...zato volim otic u taj ducan na Kozinu. Ima dio ducana sa skroz novim stvarima, i dio ducana sa ovim proslosezonskim stvarima. Potrazis i naletis.
Isto je i sa ski opremom tamo (ako netko skija i voli njihove jakne).

Kako god, ja sam se opremio... za sve uvjete, jos samo jednu kacigu sad trazim, kad mi naleti na jednom od ovih popusta :)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Zoran

Kad sam kupovao opremu sve sam kupio od Dainese u MotoCharlie-u cijene su OK i uvijek je neki popust. Damir i jos jedan decko pricaju hrvatski izbor velik ne drze modeku uopce jedino mi ide na zivce sto nemaju web stranicu na kojo vidis sta ima koje velicine i koliko novaca dok je to u Novemi Novoj to odlicno rijeseno, ali uz koji telefonski poziv i u Trieste sve lako saznas i rijesis.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

agolac

Citat: Zoran  u Rujan 02, 2017, 11:19:16
Kad sam kupovao opremu sve sam kupio od Dainese u MotoCharlie-u cijene su OK i uvijek je neki popust. Damir i jos jedan decko pricaju hrvatski izbor velik ne drze modeku uopce jedino mi ide na zivce sto nemaju web stranicu na kojo vidis sta ima koje velicine i koliko novaca dok je to u Novemi Novoj to odlicno rijeseno, ali uz koji telefonski poziv i u Trieste sve lako saznas i rijesis.

A talijani...hebeš internet  :)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Zoran

Citat: agolac  u Rujan 02, 2017, 12:00:20
A talijani...hebeš internet  :)

A stvarno su operirani od toga da mi je to za nepovjerovat.
Kad umreš, ti ne znaš da si umro, pa ti nije ni teško. Teško je ljudima u tvojoj okolini. Isto je kada si glup!

JZ

Citat: Zoran  u Rujan 02, 2017, 12:07:40
 

A stvarno su operirani od toga da mi je to za nepovjerovat.

Talijani još jedini drže do face to face trgovine. Malo socijalizacije nikome ne škodi.  Ja bi tu online kupovinuo i zabranio smart telefone :)
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Rujan 02, 2017, 12:38:48
Talijani još jedini drže do face to face market. Malo socijalizacije nikome ne škodi.  Ja bi tu online kupovinuo i zabranio smart telefone :)

I ugasio internet, isključio struju i prijevoz samo konjima, na jedra i balonima  :buahaha: :buahaha: