[2017] Slovenija, Austrija i malo Njemacke

Autor sasaa, Rujan 04, 2017, 01:21:49

« natrag - naprijed »

agolac

Ili iron butt Ston na kamenice. Magistrala do jajca  :) Pa malo  do Dubrovnika popit kavu s jeevsom i nazad. Oh jea. Vidm da ćemo se ja i ti slagati u Iron batanju  :ooda:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: agolac  u Rujan 05, 2017, 00:47:00
Ja sam za :thumbup: Ali može se i kao vikend vožnja proći puuuno toga. Sve te njihove panoramske ceste. Silvreta, Gross, Vilacher itd...
Jooooj, nemojte nam sline pravit...mi imamo samo jebenu Passo Krndiju koju smo već prošli milijun puta i to je to :'(

sasaa

Citat: Osy  u Rujan 05, 2017, 07:05:04
Jooooj, nemojte nam sline pravit...mi imamo samo jebenu Passo Krndiju koju smo već prošli milijun puta i to je to :'(
Zajasi.. I dodji u nase krajeve [emoji23][emoji23]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Citat: sasaa  u Rujan 05, 2017, 07:08:07
Zajasi.. I dodji u nase krajeve [emoji23][emoji23]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
Znaš da bi i već sam pozvan od JZ-a i Agolca, ali treba se poklopiti puno stvari... ;)

sasaa

Citat: Osy  u Rujan 05, 2017, 07:23:34
Znaš da bi i već sam pozvan od JZ-a i Agolca, ali treba se poklopiti puno stvari... ;)

A znam kako to ide... volje ima.. a vremena se ne nalazi tako lako. Jbg.
:beer:
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ponti

Citat: agolac  u Rujan 05, 2017, 00:55:08
Ili iron butt Ston na kamenice. Magistrala do jajca  :) Pa malo  do Dubrovnika popit kavu s jeevsom i nazad. Oh jea. Vidm da ćemo se ja i ti slagati u Iron batanju  :ooda:

17.03.2018. će biti dani kamenica u Stonu. Te dane (oko sv. Josipa- 19.03.) su kamenice najpunije i najukusnije u cijeloj godini. Japanci ih dolaze papati svake godine.
Planiraj ili planirajte i javi na vrijeme :thumbup:

Suki

Citat: gianni  u Rujan 05, 2017, 07:56:16
Ta Krrndija je jos najlosija po meni :tongue:
Ispred su mi Zvecevo , Levanjska i Orahovica-Kutjevo :thumbup:
Potpisujem :thumbup:
:moto2:

098 9232180

agolac

Slavonija idealna za čopere :smijeh: Hebeš mi ako ga Slavonac nije i izmislio pa ošo u jameriku da ga napravi jer kod nas nije mogao  :tongue:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Ponti  u Rujan 05, 2017, 07:52:23
17.03.2018. će biti dani kamenica u Stonu. Te dane (oko sv. Josipa- 19.03.) su kamenice najpunije i najukusnije u cijeloj godini. Japanci ih dolaze papati svake godine.
Planiraj ili planirajte i javi na vrijeme :thumbup:

Mmm, gud gud. Zabilježeno :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Gute

Citat: agolac  u Rujan 05, 2017, 00:47:00
Ja sam za :thumbup: Ali može se i kao vikend vožnja proći puuuno toga. Sve te njihove panoramske ceste. Silvreta, Gross, Vilacher itd...
.                                                                                                                                                                      Ja odo u petak ide li jos neko,ima i Harly susret .

agolac

Citat: Gute  u Rujan 05, 2017, 16:54:33
.                                                                                                                                                                      Ja odo u petak ide li jos neko,ima i Harly susret .

Brestovac je ovaj vikend.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Gute


zorro

Citat: agolac  u Rujan 05, 2017, 08:09:46
Slavonija idealna za čopere :smijeh: Hebeš mi ako ga Slavonac nije i izmislio pa ošo u jameriku da ga napravi jer kod nas nije mogao  :tongue:
Nije Slavonija samo OS..Đakovo.....tamo ok..bundeva je najveće brdo ..al ovaj dio oko Požege, Pakraca, Orahovice, Slatine....
vidjet ćeš  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Rujan 05, 2017, 20:33:41
Nije Slavonija samo OS..Đakovo.....tamo ok..bundeva je najveće brdo ..al ovaj dio oko Požege, Pakraca, Orahovice, Slatine....
vidjet ćeš  ;)

Je, vidio sam već u par navrata. Ima tamo lijepih cesta.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain