BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Slažem se


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

zorro

Citat: Suki  u Ožujak 12, 2020, 12:49:47
...idealan za postavit u vinograd ili voćnjak :ooda: :) :smijeh:
..vjerujem da se na granicu postavi par komada da bi imalo bolji efekt no žilet žica  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

fatboy


Ćoso

Da...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


zorro

kog briga  :bzvz: ..pogotovo ne u temi "BMW image "  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

RoadRunner

Vrhunska tehnologija! Na velikim motorima čudo radi po pitanju ekonomičnosti vožnje, a kad gas se stisne, a snaga je tu kada treba...

Pa bila BMW tehnologija, VW, Mercedes ili netko drugi...

Danijel 23

Spreman sam za karantenu, imam igračku tj. zanimaciju za slijedećih 30 dana! Arrivederci amici!  :vino:

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk


Patak

Što je to? HP2 nije.

Danijel 23

Kupujte djelove jer ih skoro nebu, osim iz  PRCa.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/bmw-na-mjesec-dana-obustavlja-proizvodnju-u-europi/2166492.aspx

A tko bu nafilo zalihe bude pomalo  šarafio! :)
Arrivederci iz šupe-izolacije!  :vino:

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk

beli

koja je sve to sprdačina, pa sad kao nekakva dva mjeseca izazivaju krizu !? Pametan menadžer bi u firmi pomicao sat,  da radnici koji su normirani ne primjete, mjesečno za npr. jednu minutu. Radnici bi u neznanju kroz godine nesvjesno izradili 'višak' dijelova unaprijed. Dakle sad bi oni bili doma, a bilo bi i dijelova !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

damjandugi

Ako nekome zatreba.
Kopirano sa drugog foruma.


Jedna mala informacija za one koji mozda ne znaju. Svim vodeno hladjenim GS i GSA modelima 2013> je moguce naknadno aktivirati (otkljucati) Hill Assist Control funkciju. Hill Assist funkcija nije postojala u ponudi ni u jednom paketu opreme a ni kao dodatna opcija sve do 2017. Sada se softverski moze aktivirati na svim LC modelima ukoliko je nemaju.

zorro

..a ese može onaj rOsy-ev updejtat na vodeno hlađenje  :huh: ..onda ćemo lako nakon tog otključat Hill Assist Control funkciju
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Suki

:moto2:

098 9232180

Dinko

Citat: damjandugi  u Ožujak 19, 2020, 21:38:06
Ako nekome zatreba.
Kopirano sa drugog foruma.

Jedna mala informacija za one koji mozda ne znaju. Svim vodeno hladjenim GS i GSA modelima 2013> je moguce naknadno aktivirati (otkljucati) Hill Assist Control funkciju. Hill Assist funkcija nije postojala u ponudi ni u jednom paketu opreme a ni kao dodatna opcija sve do 2017. Sada se softverski moze aktivirati na svim LC modelima ukoliko je nemaju.

Ja sam pokušao to napraviti kod Tomića u ZG-u (moj je 2017.g.) - oni nisu uspjeli tj. pretostavljam da nisu znali jer su povukli kod sa servera ali ga nisu uspjeli učitati u motor pa su onda izmislili da motor nema neku opciju (paket dynamic) pa da zato ne ide - te su mi htjeli naplatiti to što su skinuli kod sa servera!!! Kada sam kontaktirao ove u Grosuplju onisu rekli da mogu (Hill holder- trebate samo kodu iz BMW-ja i aktivaciju sa testerom- 250 EUR,)..