BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

RoadRunner

Citat: agolac  u Ožujak 27, 2020, 22:17:43
Meni dosta DL1000 i MX-5 :) Za oboje imam dva agregata pa će da potraju....

Moj je recept za sad V motori obavezno, po mogućnosti što više cilindara i što više turba...
Broj različitih vozila bi bio velik, jaaaaaako velik... broj kotača nebitan.

"Moje pjesme, moji snovi..."

Btw, kako napreduju radovi na MX-5? Hoće bit što od toga ili još stoji tvrdnja da (ako se dobro sjećam) neka kia ide dobro?  :)




fatboy

Deco, bit ce benzina narednih 30 godina...opustite se...a elektrika je za velike  :novac: decke...
A i u krivoj temi je cijela prica...

RoadRunner

Citat: fatboy  u Ožujak 27, 2020, 22:32:59
Deco, bit ce benzina narednih 30 godina...opustite se...a elektrika je za velike  :novac: decke...
A i u krivoj temi je cijela prica...

Bit će benzina... al elektrika postaje sve dostupnija... ima ovih malih krampova koji su skroz zanimljivi za po gradu.
Probao sam ih dosta i fora su... daleko je to od mog viđenja savršenog auta, ali su svakako fora...

Za drugi dio posta, prebacit će moderatori kasnije raspravu... nemoj prekidat sad kad je najbolje ...
I Ćoso je probao malo prije diskretno... i da ne ispada da ignoriram, lijep je motor...1250 bih parkirao u garažu bez obzira što nije V motor...

agolac

Držimo BMW temu najživljom od svih.
Ide Mazda super

Perverzije do kraja, krcam ju nemilice. Sad sam se bacio i u tuning jer imam pristup procesoru pa mjenjam ignition timing, mape itd. Možda bih mogao i otvoriti temu kakve sve pizdarije radim hahahah
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Aloooo držite se teme... :belj:

RoadRunner

Citat: agolac  u Ožujak 27, 2020, 22:54:06
Držimo BMW temu najživljom od svih.
Ide Mazda super

Perverzije do kraja, krcam ju nemilice. Sad sam se bacio i u tuning jer imam pristup procesoru pa mjenjam ignition timing, mape itd. Možda bih mogao i otvoriti temu kakve sve pizdarije radim hahahah

Bilježim se sa štovanjem  :beer:

zorro

Citat: Ćoso  u Ožujak 27, 2020, 22:23:12



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
..partybrejkeru  :thumbdown:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

jeeves

Citat: Dinko  u Ožujak 20, 2020, 15:07:26
Ja sam pokušao to napraviti kod Tomića u ZG-u (moj je 2017.g.) - oni nisu uspjeli tj. pretostavljam da nisu znali jer su povukli kod sa servera ali ga nisu uspjeli učitati u motor pa su onda izmislili da motor nema neku opciju (paket dynamic) pa da zato ne ide - te su mi htjeli naplatiti to što su skinuli kod sa servera!!! Kada sam kontaktirao ove u Grosuplju onisu rekli da mogu (Hill holder- trebate samo kodu iz BMW-ja i aktivaciju sa testerom- 250 EUR,)..
Malo kasnim, ali moram pitati
- čemu taj hill holder na motoru općenito?

Jel toliko teško držati zadnju kočnicu i krenuti, pogotovo sa 2 cilindra i 1000+ ccm?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk


agolac

Citat: jeeves  u Ožujak 28, 2020, 11:19:45
Malo kasnim, ali moram pitati
- čemu taj hill holder na motoru općenito?

Jel toliko teško držati zadnju kočnicu i krenuti, pogotovo sa 2 cilindra i 1000+ ccm?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Kad tegliš vlak da slučajno ne krene unazad.  :buahaha:

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: jeeves  u Ožujak 28, 2020, 11:19:45
Malo kasnim, ali moram pitati
- čemu taj hill holder na motoru općenito?

Jel toliko teško držati zadnju kočnicu i krenuti, pogotovo sa 2 cilindra i 1000+ ccm?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Meni je uvijek bilo smiješno ono s modovima vožnje, uvijek se vozi u najjačem modu. Onaj tko vozi u slabijem modu, za njega nije motor  :smijeh:

jures

Citat: jeeves  u Ožujak 28, 2020, 11:19:45
Malo kasnim, ali moram pitati
- čemu taj hill holder na motoru općenito?

Jel toliko teško držati zadnju kočnicu i krenuti, pogotovo sa 2 cilindra i 1000+ ccm?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
Pokušaj bez toga krenuti na rampi u trajektu ili na klancu nagnutom u desno.....
Bio lud, i prodao Stroma

RoadRunner

Citat: jures  u Ožujak 28, 2020, 12:11:14
Pokušaj bez toga krenuti na rampi u trajektu ili na klancu nagnutom u desno.....

Prednja kocnica radi?  ;)  :beer:

jeeves

Citat: jures  u Ožujak 28, 2020, 12:11:14
Pokušaj bez toga krenuti na rampi u trajektu ili na klancu nagnutom u desno.....
Pa ko i svaki put do sada. Uporijebiš zdrav razum. Biće su ljudi prije bacali motore jer nije bilo hill holdera?

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk