BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Bobi

A sad  malo pravih motora






Ćoso


Osy


damjandugi


Dinko

Citat: Bobi  u Svibanj 11, 2020, 08:13:40
A sad  malo pravih motora



Super su vam pile  :thumbup:

Bobi - što ti je to ispod tablice - kuka  :smijeh:   ( ili nosač kamere ) ?

(pretpostavljam da je nosač kamere - baš i ja ovih dana pokušavam dokučiti gdje da ju montiram iza pa me zanima da li ovako previše trese? Taj blatobran mi ne izgleda baš nešto jako kruto u tom djelu. Iako vi imate 6 cilindara pa o nekim velikim vibracijama nema govora  ;) )

Ponti

Citat: Dinko  u Svibanj 12, 2020, 01:02:29
Super su vam pile  :thumbup:

Bobi - što ti je to ispod tablice - kuka  :smijeh:   ( ili nosač kamere ) ?

(pretpostavljam da je nosač kamere - baš i ja ovih dana pokušavam dokučiti gdje da ju montiram iza pa me zanima da li ovako previše trese? Taj blatobran mi ne izgleda baš nešto jako kruto u tom djelu. Iako vi imate 6 cilindara pa o nekim velikim vibracijama nema govora  ;) )

To je svemirac koji se zakačio na motor  :)

Ono, mini alien ali dobre duše   :smijeh:

Renči

Nemogu se odlučiti zbog čega! :P :smijeh: :smijeh:

tibertov


beli

Dinko, bio si blizu ... to je nosač kuke !
:)  aaa doobro, nisi prešao prvi prag, al ostaje ti 1000 kuna, dok ih ne potrošiš ...  ;)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: Renči  u Svibanj 12, 2020, 09:47:56
Nemogu se odlučiti zbog čega! :P :smijeh: :smijeh:
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]Zakon !!!
Za sada prvih 30 000 je bilo upotrebljivo


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

beli

 :misli: da, teško je biti suzdržan na ovakve komentare, bez obzira što izbija zafrkancija iza svakog slova ... budimo realni ali 'srednjak' je ipak zračio tolerancijom, doduše nije bilo još toliko prebačenih 'u višu klasu motora', ali čak i nagovještaj pače slutnja da je to neminovno nije dao prednost govoru 'mržnje' i podsmjeha... djelovalo je to nekako kao mala Jugoslavija, svi smo bili sretniji, zadovoljniji, ne znam, možda griješim, povratka nema, ali žal jednim dijelom ostaje  ....
( :) e, aj nek me neko nazove da mu dam broj mobitela da zove hitnu umjesto mene, nemrem ustat od smijeha, a i malo bolje leđa, ovlaš ..   ;)
Renči  :beer:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zorro

Citat: beli  u Svibanj 12, 2020, 21:44:42
...  ali 'srednjak' je ipak zračio tolerancijom,
... djelovalo je to nekako kao mala Jugoslavija,
..ALOOOOOOO.. uspoređuješ nacističku Njemačku s našom yugom  :samaranje:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Renči

Nakon  ponovnog pregleda  :boks: ponuđenih novih argumenata  :novac:, nije bilo druge nego poslušati zdrav želudac  :barbecue: :beer: i promijeniti ocijenu.
Ja sam uvijek priklonjen snazi argumenata! ;)

Pozdrav svima BMW-ašima, ai nama ostalima!
:-*

Ćoso

Citat: Renči  u Svibanj 13, 2020, 09:50:52
Nakon  ponovnog pregleda  :boks: ponuđenih novih argumenata  :novac:, nije bilo druge nego poslušati zdrav želudac  :barbecue: :beer: i promijeniti ocijenu.
Ja sam uvijek priklonjen snazi argumenata! ;)

Pozdrav svima BMW-ašima, ai nama ostalima!
:-*

:bravo: :bravo: :bravo:

Martin

Citat: Renči  u Svibanj 13, 2020, 09:50:52
Nakon  ponovnog pregleda  :boks: ponuđenih novih argumenata  :novac:, nije bilo druge nego poslušati zdrav želudac  :barbecue: :beer: i promijeniti ocijenu.
Ja sam uvijek priklonjen snazi argumenata! ;)

Pozdrav svima BMW-ašima, ai nama ostalima!
:-*
Renči ja sam mislio da si ti jedan fin gospodin, drug i komunist....a ti se proda za 4,5 ćevapa i pivu upitne kvalitete

jedino ostaje ako si ucijenjen ili ne daj Bože  :boks: , a i o iznosu  :novac: koji ti je eventualno ponuđen da promjeniš svoje mišljenje  :snow:





:smijeh: :smijeh:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)