BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: Bobi  u Srpanj 14, 2020, 08:16:32
Ovaj par na crvenima je bio u Splitu u Veljaci, kod nas. Krasni ljudi,  Renata Plesa i Dieter Duo, ne smeta im ni snijeg ni zima
Baš fora [emoji1303]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Ćoso











Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!


beli

Krava se otelila ( ... probudim se ja jednog dana i uđem u štalu !!!! .... )   No,  da sam se upitao prije 25 godina, ne bi vjerovao sam sebi  da će se situacija razvijati u ovom smjeru .... dok 'neki' još dan danas štuju totem Stroma, određene grupacije gomilaju u garažama BMW-je .....   :buahaha: nikad nećemo biti Švicarska ...    :wind: :puke: :bzvz: :ooda: :misli:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Osy

Ipak si našao  :thumbup: Odakle je, ako nije onaj iz Osijeka :misli:

beli

nije ... ljudi ne trnu oglase  :blato:   .... sad kupujem čeparice, sinu ide krava, a ja kad se skršim ode kod Zoreta u vixu i na bolovanje ... ( :smijeh: ma nije ovaj ni za u gljive, al ajd, nije moj ... )

malo kasnije: nema razloga za velike polemike, Strom je zakon ... nakon 160.000 tkm na nadasve pouzdanoj mašini, mislim da imam pravo izjaviti da 'brate' ide pomalo na živce za razliku od njegovih vlasnika ... olvejs  ... :)
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

zare

Citat: beli  u Srpanj 17, 2020, 14:12:29
Krava se otelila ( ... probudim se ja jednog dana i uđem u štalu !!!! .... )   No,  da sam se upitao prije 25 godina, ne bi vjerovao sam sebi  da će se situacija razvijati u ovom smjeru .... dok 'neki' još dan danas štuju totem Stroma, određene grupacije gomilaju u garažama BMW-je .....   :buahaha: nikad nećemo biti Švicarska ...    :wind: :puke: :bzvz: :ooda: :misli:
Mogao sam mu ja somaru posuditi ovu sezonu, da se nauči voziti, trebao si pitati

beli

 :gimme5: ... sve ok ... ipak, možda Lili zagrize na crvenu ramu a za Suzi ti izdubi malo spužve iz sica ... nikad se ne zna !?  :smijeh:  :misli: ...
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

beli

Citat: beli  u Srpanj 17, 2020, 22:15:36
:gimme5: ... sve ok ... ipak, možda Lili zagrize na crvenu ramu a za Suzi ti izdubi malo spužve iz sica ... nikad se ne zna !?  :smijeh:  :misli: ...
:thumbup:
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Martin

Citat: beli  u Srpanj 17, 2020, 22:15:36
:gimme5: ... sve ok ... ipak, možda Lili zagrize na crvenu ramu a za Suzi ti izdubi malo spužve iz sica ... nikad se ne zna !?  :smijeh:  :misli: ...
Citat: beli  u Srpanj 17, 2020, 22:39:52
  :thumbup:

:bravo: :bravo:
**Baaahahahahahaaaaagfadsahahaha....**
Volim te mama, ali ne više od MALOG stroma!! ZORRO je u pravu!!
Sisak - 095/1530 150 ....u svako doba dana i noći :)

Ćoso

Na crvenu ramu grizu sve


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Osy

To je posao kad sam sebe lajkaš. Živio ti meni :vino: :smijeh:

Danijel 23


Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Slika govori :
Dovraga, zaboravil sam papir 😡
Dali da trpim ili obrišem s rukavicom 🙈
Aaargh, pobeglo mi je 💩
098 737 604