BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

jures

Citat: Osy  u Ožujak 26, 2020, 09:01:44
Em što najbolje znaju, em što voze najbolji motor... :) koji ovo još može  :misli:

Verdun :)
Bio lud, i prodao Stroma

jures

Citat: tibertov  u Ožujak 20, 2020, 15:23:59
Jebes hill holder, imas noge [emoji1]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Hill holder je odlična stvar, kao i quick shifter, bit če tvoj sledeči Tiger XCA. ;) Bit če bolji od boljeg. Kad staneš na klancu, na trajektu, i odlično na carini, kad ne treba u leru nikakvu bremzu, znači sve ruke i noge slobodne.
Bio lud, i prodao Stroma

Grba

 Najbolji je kad vuče čergu za sobom priznam tu mu nema premca.
Uskoro će turateh kuhinja bit mast hev oprema za gsa  :bzvz:
098 737 604

Grba

https://youtu.be/cG8Z6RAaHb8
Pa on tvrdi da je strom bolji od gsa...
Blasfemija  :ooda:
098 737 604


agolac

Citat: Grba  u Ožujak 27, 2020, 17:37:52
https://youtu.be/cG8Z6RAaHb8
Pa on tvrdi da je strom bolji od gsa...
Blasfemija  :ooda:

:gimme5: Vrhunski review. Ima čoek pravo... Kopirali su prastaru Japansku tehnologiju dok Suzuki razvija puno sofisticiranije tehnologije. Vrh  :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Grba

Ma nije moguće, to je neka zavjera...
098 737 604

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

RoadRunner

Citat: agolac  u Ožujak 27, 2020, 19:57:21
:gimme5: Vrhunski review. Ima čoek pravo... Kopirali su prastaru Japansku tehnologiju dok Suzuki razvija puno sofisticiranije tehnologije. Vrh  :thumbup:

Ma razvijaju i tu, u videu spomenutu, tehnologiju godinama... pa nikak ju usavršiti...suzuki, jel?
A sama tehnologija ima potencijala kao i wankel, ali izvedba malo trokira...

agolac

Citat: RoadRunner  u Ožujak 27, 2020, 21:43:57
Ma razvijaju i tu, u videu spomenutu, tehnologiju godinama... pa nikak ju usavršiti...suzuki, jel?
A sama tehnologija ima potencijala kao i wankel, ali izvedba malo trokira...

A dok to Japanc ne uvati u svoje ruke.....
BTW mislim da još nisu odustali ni od Wankela, nadam se novom RX jednom u budućnosti.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

RoadRunner

Citat: agolac  u Ožujak 27, 2020, 21:45:33
A dok to Japanc ne uvati u svoje ruke.....
BTW mislim da još nisu odustali ni od Wankela, nadam se novom RX jednom u budućnosti.

Svakako da ne... koncept je genijalan.
Ti vjerojatno znaš bolje od mene koliko je sam koncept motora star... i RX8 je bio puno bolji od svih ranijih pokušaja, ali tlakovi su toliko visoki...

agolac

Citat: RoadRunner  u Ožujak 27, 2020, 21:49:00
Svakako da ne... koncept je genijalan.
Ti vjerojatno znaš bolje od mene koliko je sam koncept motora star... i RX8 je bio puno bolji od svih ranijih pokušaja, ali tlakovi su toliko visoki...

Mislim da su općenito svi prozvođači lagano presudili benzinskim/dizelskim motorima. Više ih nitko ne želi razvijati dalje jer smatraju da su došli do maximuma. Vozit ćemo mašine s godinama i posebnim duhom... Budućnost je električna....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

RoadRunner

Citat: agolac  u Ožujak 27, 2020, 21:57:43
Mislim da su općenito svi prozvođači lagano presudili benzinskim/dizelskim motorima. Više ih nitko ne želi razvijati dalje jer smatraju da su došli do maximuma. Vozit ćemo mašine s godinama i posebnim duhom... Budućnost je električna....

Znači da je (ili će uskoro biti) vrijeme da se u garaže pospremi nešto što ćemo glancat kao dedeki...

Pritom ne mislim baš na ultra-visokoserijske modele... nego više na limitirane verzije vozilica.

agolac

Citat: RoadRunner  u Ožujak 27, 2020, 22:06:59
Znači da je (ili će uskoro biti) vrijeme da se u garaže pospremi nešto što ćemo glancat kao dedeki...

Pritom ne mislim baš na ultra-visokoserijske modele... nego više na limitirane verzije vozilica.

Meni dosta DL1000 i MX-5 :) Za oboje imam dva agregata pa će da potraju....
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: agolac  u Ožujak 27, 2020, 22:17:43
Meni dosta DL1000 i MX-5 :) Za oboje imam dva agregata pa će da potraju....

Da potraje dosta je i jedan dl1000  :) ... za mazde ne znam