BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Suki

Citat: Danijel 23  u Travanj 04, 2020, 08:36:25
:bzvz: Pa na tako veliku kubikažu obično ljudi ugrađuju plin! Nemaš ti pojma,  drži se ti svoga mehaničara koji ti popravlja elektriku na Alfu.  :ebudale:
Dabog da i ti kupio jednu :tongue:.
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Travanj 04, 2020, 09:12:22
Dabog da i ti kupio jednu :tongue:.
Ne treba mi Alfa, imam GSa!  :shhh:

Suki

:moto2:

098 9232180

damjandugi

Citat: Suki  u Travanj 04, 2020, 07:03:50
...kamionski motor :ooda:....jel dizel?! :misli: :smijeh:

Negdje sam pročitao,da sadašnji motor ne mogu povečati na više od 1400 ccm. Zato je novi tolika kubikaža.

RoadRunner

Citat: Suki  u Travanj 04, 2020, 07:03:50
...kamionski motor :ooda:....jel dizel?! :misli: :smijeh:

Pa to nije ni motor postenog auta, a kamoli kamiona.
Vjerojatno si mislio motor nekog motokultivatora eventualno traktorcica velicine tome vinkovica...

Suki

Citat: RoadRunner  u Travanj 04, 2020, 12:10:17
Pa to nije ni motor postenog auta, a kamoli kamiona.
Vjerojatno si mislio motor nekog motokultivatora eventualno traktorcica velicine tome vinkovica...
...ma zahebavam se :smijeh:...kamionski u smislu motora za motocikle :thumbup:...
:moto2:

098 9232180

damjandugi


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

damjandugi



Ćoso




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

fatboy

Vidis sta je hrabrost...moja bocna nogara bi u sekundi postala dio crash bara... :smijeh:

Osy

E jbmu, vozi Bmw-a i pije Argus pivo... :bzvz: :) :smijeh:
Al to je ona moja priča kad su me pitali zašto sam omršavio...jbga, GSA me izuo iz cipela i nema se šta jest, a kamoli piti :ebudale:

Ćoso

Citat: Osy  u Travanj 06, 2020, 08:20:44
E jbmu, vozi Bmw-a i pije Argus pivo... :bzvz: :) :smijeh:
Al to je ona moja priča kad su me pitali zašto sam omršavio...jbga, GSA me izuo iz cipela i nema se šta jest, a kamoli piti :ebudale:
Taj Argus mi je jedno od boljih, ako ne i najbolje, bezalkoholno pivo trenutno na tržištu. A što se tiče nogice, izdrži ona i puuuno više od tebe Fatboy


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!