BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Bagy

Sve 5, samo zašto su mu upaljene maglenke?!? :misli:
mob: 095/573-6874

Suki

Citat: Bagy  u Kolovoz 01, 2020, 12:42:33
Sve 5, samo zašto su mu upaljene maglenke?!? :misli:
A zašto ne?! :misli:

Da ih be bi palio samo po magli?! :buahaha:


Kad imaš maglenke, blještiš stalno :ooda: ;)...na kraju krajeva to im i je osnovna svrha :thumbup:.
:moto2:

098 9232180

Bagy

Ma, kužim ja reklamnu fotku, ali da je bar neki sumrak... Uostalom, kaj će tenku maglenke, taj gazi sve pred sobom!😉
mob: 095/573-6874

Osy

Meni svjetle stalno, neka se vidim, to je jedino bitno...da ne bi bilo nisam te vidio :)

Suki

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2020, 17:14:43
Meni svjetle stalno, neka se vidim, to je jedino bitno...da ne bi bilo nisam te vidio :)
Iz tog razloga sam i stavio maglenke :ooda:. Neka blješće :).
Ali opet, usprkos svemu i s dva fara upaljena i sa dvojim maglenkama koje blješće, frajer mi je sutradan došao u bolnicu s onom poznatom:" sorry jbg, nisam te vidio" :bzvz: :samaranje:.
:moto2:

098 9232180

gianni

Citat: Bagy  u Kolovoz 01, 2020, 12:42:33
Sve 5, samo zašto su mu upaljene maglenke?!? :misli:
Svako teretno vozilo ima gabaritna svjetla :smijeh:
Samo zasto nema one divne tri kutijetne hm :misli: :huh:

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 01, 2020, 17:14:43
...
...da ne bi bilo nisam te vidio :)

To će puno pomoći kada te kreten skrši. I šta ako kaže vidio sam te, ali krivo procijenio? Kada te kreten pogodi sve riječi i maglenke padaju u vodu.
A jedina preventiva je biti brži od takvih.... nek se on polukružno okreće koliko hoće kad ga ja prođem.  :)



Ćoso

A moraš imati i ovaj gadget (HRK 135.19  50% Off | 180 Degree Safety Rear View Mirror Blind Spot Mirrors For BMW R1200GS R 1200 GS 1200GS LC R1250GS ADV Motorcycles Accessories
https://a.aliexpress.com/_d86YQAY)



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

gianni

Takvi kineski šitovi su toliko dobri da je nedavno pukao jebaj  fuzić tipu na magistrali, dobro se potepel :huh:
Ovo kaj ne utjece na tehnicke karakteristke motora jos i moze proci.
Pazite :thumbup:

gianni

Zahvaljujuci mom dobrom prijatelju imam Touratech fuzice, puno su bolji/prakticniji od originalnih ;)

fatboy

Citat: gianni  u Kolovoz 01, 2020, 21:51:40
Takvi kineski šitovi su toliko dobri da je nedavno pukao jebaj  fuzić tipu na magistrali, dobro se potepel :huh:
Ovo kaj ne utjece na tehnicke karakteristke motora jos i moze proci.
Pazite :thumbup:

Taj sto je pao je moj prijatelj iz kvarta, a sada i kolega na poslu, fuzic made in china se polomio i dovidenja...dobro je jos prosao... :-X

Danijel 23

Citat: gianni  u Kolovoz 01, 2020, 21:51:40
Takvi kineski šitovi su toliko dobri da je nedavno pukao jebaj  fuzić tipu na magistrali, dobro se potepel :huh:
Ovo kaj ne utjece na tehnicke karakteristke motora jos i moze proci.
Pazite :thumbup:
Sve osim naljepnica.

zorro

ha jebiga kad uzima fuziće od 5 $ ..nek da 20-30 pa neće puknut
2 god. na svojima više stojim (sa 85 kg.) neg oslanjam noge..pao motor na njih nebrojeno puta i ni pukotine .
S yebaya za nekih 25 $
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: fatboy  u Kolovoz 01, 2020, 22:00:48
Taj sto je pao je moj prijatelj iz kvarta, a sada i kolega na poslu, fuzic made in china se polomio i dovidenja...dobro je jos prosao... :-X
Jel to ovaj kaj je sa Suzane pao?

Osy

Citat: fatboy  u Kolovoz 01, 2020, 22:00:48
Taj sto je pao je moj prijatelj iz kvarta, a sada i kolega na poslu, fuzic made in china se polomio i dovidenja...dobro je jos prosao... :-X
Ne bi pisao o tome, da nas upozoriš :misli: Pogotovo nas, čajniz konzumente  ;) :) :smijeh: