BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Grba

Jebiga, razjebe me narcisoidnost i snobizam.
I fali kvalitetne rasprave a ne samo drvit najbolji pa najbolji... E pa jes kurac  :ebudale:
Zorro stižem na Brest creek čim uzmognem, vozam goste po Hr  :-*
098 737 604

zorro

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 10:19:47

Zorro stižem na Brest creek čim uzmognem, vozam goste po Hr  :-*
Uživaj i oderi ih maximalno  :)
Za Brest.. ti nemam šta reć..znaš sve  ;)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

bansi

Citat: Ćoso  u Kolovoz 13, 2020, 09:09:54



Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Možda sam trebao kupit onaj crni vizir od tebe :ooda:

zorro

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 10:29:05
Možda sam trebao kupit onaj crni vizir od tebe :ooda:
ima onaj dobar vic "što nis...mogo si "
Pa ono..ak oš mogu ga ovdje i napisati, a ujedno i da razbijem ovaj off koji Ćoso svakodnevno stavlja...ipak je ovo tema vicevi i zajebancija..jel  :)
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 08:12:57
I Ferari se kvari!!! :ooda: Pa sta , niko ne kuka, plati 10000E i tera dalje.... :buahaha:GS nije za sirotinju... :-*
:thumbup:
Niti sirotinja pije kava u Dubrivniku il Korčuli!  :smijeh:

bansi

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 10:19:47
Jebiga, razjebe me narcisoidnost i snobizam.
I fali kvalitetne rasprave a ne samo drvit najbolji pa najbolji... E pa jes kurac  :ebudale:

Da slažem se da fali kvalitetne rasprave jer za poćetak treba iznijeti brojke pa onda izvlačiti zaključke, a ne samo palamuditi na temelju saznanja Google mehaničara.
Što se tiče kvalitete odavno je pala kvaliteta kako motociklima tako i automobilima i dešavaju se slučajevi kakvi se ne pomišljaju ni u najgorim snovima i to na vozilima i 10-ak puta skupljim od tzv.Svete krave, ali na kraju krajeva ako treba radije plačem na BMW-u nego na APN-u i to nema veze sa snobizmom već sa mogućnostima ;) :-*

bansi

Citat: Danijel 23  u Kolovoz 13, 2020, 10:38:07
:thumbup:
Niti sirotinja pije kava u Dubrivniku il Korčuli!  :smijeh:

:buahaha: :buahaha: :buahaha: :buahaha:

Ćoso

Stvarno mi je ovaj dobar [emoji1303]




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 10:43:35
Da slažem se da fali kvalitetne rasprave jer za poćetak treba iznijeti brojke pa onda izvlačiti zaključke, a ne samo palamuditi na temelju saznanja Google mehaničara.
Što se tiče kvalitete odavno je pala kvaliteta kako motociklima tako i automobilima i dešavaju se slučajevi kakvi se ne pomišljaju ni u najgorim snovima i to na vozilima i 10-ak puta skupljim od tzv.Svete krave, ali na kraju krajeva ako treba radije plačem na BMW-u nego na APN-u i to nema veze sa snobizmom već sa mogućnostima ;) :-*
Da, da mogućnosti...
Tko god je uzel novu Africu, Triumpha itd, itd ustvari nije mogo navuć za bmwa. I svi se frustrirani voze gledajuć uspješne, pametne i ljepe gejsovce...  :bzvz:
Ko moj sused "pa kak si mogo kupit Subaru kad za iste novce ima Bmv i Merc?!"
Skandalozno...
098 737 604

Ponti

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 11:48:56
Da, da mogućnosti...
Tko god je uzel novu Africu, Triumpha itd, itd ustvari nije mogo navuć za bmwa. I svi se frustrirani voze gledajuć uspješne, pametne i ljepe gejsovce...  :bzvz:
Ko moj sused "pa kak si mogo kupit Subaru kad za iste novce ima Bmv i Merc?!"
Skandalozno...

Vidiš, ja bih odmah kupio gejes-a da izbace pola stvari s njega i da stave v2 motor. :smijeh:
Hoće li mi netko objasniti čemu ESA? Zbog udobnosti ili sigurnosti? Onaj tko hoće takvu udobnost ili sigurnost, bolje mu je uzeti neki auto, a ako hoće vjetar u kosi onda cabrio.
Od svih tih đinđa na motoru jedino što podržavam je ABS, čak ni traction control ne treba.
A modovi vožnje su najveća prevara svih vremena.  :buahaha:

gianni

Da je gejsovac biti lako, to bi bio svako :smijeh:

bansi

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 11:48:56
Da, da mogućnosti...
Tko god je uzel novu Africu, Triumpha itd, itd ustvari nije mogo navuć za bmwa. I svi se frustrirani voze gledajuć uspješne, pametne i ljepe gejsovce...  :bzvz:
Ko moj sused "pa kak si mogo kupit Subaru kad za iste novce ima Bmv i Merc?!"
Skandalozno...

Africa je lijep i poželjan motor, ali ne ide u klasu GSA, Tiger1200, KTM-a 1290 itd. To je kao Br.1 ;)
Br2, ako si vozio GSA i Tigera 1200 onda vjerovatno znaš zašto se većina odlučuje za GSA (kao što sam se na primjer i ja odlučio) pogotovo oni koji ne putuju sami nego imaju i suputnika sa sobom, a da i ne spominjem ako se još k tome ne voze samo po autocestama te da tu također ne spominjem i one koje je priroda uskratila za koji centimetar (ne mislim na one centimetre među nogama ;))
O razlici brzine i dobave rezervnih dijelova kao i  broju servisa u većini zemalja pogotovo u smjeru istoka ne želim niti pričati.
Na kraju da elaboriram ono što si prvo napisao, a to je navlačenje novca za BMW-a. Jako bi se iznenadio kad bi vidio na koje načine ljudi kupuju vozila za koje nemaju novac i što se sve dešava kada trebaju platiti neki račun tako da je i na onu cifru na koju zbog sela idu uzet vozilo koje nisu sposobni održavati razlika od 20-ak,30-ak tisuća kuna mnogima koji kupuju non BMW-a nedostižan san.
Na kraju svega meni samo nije jasno što tebe toliko pati ako netko kaže da mu je BMW najbolji motor na svijetu jer evo meni primjerice nije i nije iz jednog osnovnog razloga, a to je zato što nisam vozio sve motore pa da mogu tvrditi da je najbolji. Svaki motor ima svojih mana kao i svojih prednosti. Sve ovisi o tome što ti je bitnije i koji po tvom izboru ima više onih prednosti koje su ti kao korisniku potrebne.
Stvarno ne razumijem to tvoje napadanje ili izjave da je netko snob jer misli da mu BMW najbolje odgovara. Meni gledajući sa strane te tvoje izjave obzirom da te nisam nikada vidio i upoznao to više liči i zvuči kao neki jal, nego ikakva argumentirana tematika. E sad rekao si u jednoj od prethodnih rasprava da ti ne fali novaca za GSA. To me onda jedino dovodi do zaključka da nedostaju oni prethodno spomenuti centimetri pa da ta frustracija od tuda potječe no ponavljam ne mogu sa sigurnošću tvrdit jer te nisam nikad upoznao.
Također ako te BMW toliko pati zašto uopće otvaraš temu vezanu uz njega. Sam sebe patiš bez potrebe. Idi na Honda, Triumph, Yamaha teme i bolje ćeš se osjećati ;)  ;) :vino:

zander

Citat: Ponti  u Kolovoz 13, 2020, 11:56:05
Vidiš, ja bih odmah kupio gejes-a da izbace pola stvari s njega i da stave v2 motor. :smijeh:
Hoće li mi netko objasniti čemu ESA? Zbog udobnosti ili sigurnosti? Onaj tko hoće takvu udobnost ili sigurnost, bolje mu je uzeti neki auto, a ako hoće vjetar u kosi onda cabrio.
Od svih tih đinđa na motoru jedino što podržavam je ABS, čak ni traction control ne treba.
A modovi vožnje su najveća prevara svih vremena.  :buahaha:

ESA po asfaltu znaci dosta jer menjas direktno na dugmence , znaci bez stajanja, tvrdocu. Isto tako, u voznji menjas na dugme mod voznje na enduro recimo....i onda lagano vozis udonbo mekano i 30km brze od svih drugih po makadamu jer ti GSA to dozvoli.....iili kisa pocinje kliknes na rain mod i teraj....ako ne moras rain kombinezon oblaciti samo teras.....
da nisam vozio mnoge motore kojima se sve to rucno steluje po srafovima, ili ko je lenj tera makadam i istrsa kamenje iz bubrega....
Iliti recinmo tempomat....kliknes na njega GSA najbolji motor :) ide sam, namestis nesto od opreme, zapalis cigaru, pijes sok na slamcicu ....a GSA ide li ide.... :smijeh:
OPENMINDED PEOPLE WANTED

bansi

Citat: Ćoso  u Kolovoz 13, 2020, 11:02:25
Stvarno mi je ovaj dobar [emoji1303]




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!
Meni je bolje kad su Crash barovi srebrni. ovo mi ipak pretamno kad je sve crno, ali naravno ukusi su različiti ;)

Ponti

Citat: zander  u Kolovoz 13, 2020, 12:25:09
ESA po asfaltu znaci dosta jer menjas direktno na dugmence , znaci bez stajanja, tvrdocu. Isto tako, u voznji menjas na dugme mod voznje na enduro recimo....i onda lagano vozis udonbo mekano i 30km brze od svih drugih po makadamu jer ti GSA to dozvoli.....iili kisa pocinje kliknes na rain mod i teraj....ako ne moras rain kombinezon oblaciti samo teras.....
da nisam vozio mnoge motore kojima se sve to rucno steluje po srafovima, ili ko je lenj tera makadam i istrsa kamenje iz bubrega....
Iliti recinmo tempomat....kliknes na njega GSA najbolji motor :) ide sam, namestis nesto od opreme, zapalis cigaru, pijes sok na slamcicu ....a GSA ide li ide.... :smijeh:

Tempomat nisam znao uključiti, tako o tome ne znam ništa  :smijeh:
Rain mod nije za vožnju, iskreno ne znam tko to može voziti, s time ne ide ali baš nikako, čak mi je bilo i opasnije po pljusku nego u dynamic modu . :ebudale:
ESA .... za pedeje  :buahaha:
Makadam? Ja sa stromom ne idem na makadam, jedino baš ako me negdje zatekne situacija. :)
Bubrezi? ..... kupiš nove, u Nigeriji do kraja tjedna akcija -30%   :smijeh: