BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: Osy  u Kolovoz 13, 2020, 14:02:20
Obrisao sam da je GSA najbolji motor...alooooooo...a vi i dalje po starom :) Možda je falilo iza...kojeg sam vozio...
I zaista je tako...poslije raznih Tomosa, KMX 125, Cagive Elefant 125, Kawasakija EN 500, Suzuki Maraudera 800 i KLV 1000, GSA je zaista meni najbolji motor. I to je tako, jer je to istina :gimme5:

Izdajniče, vraćaj to ili ne pričam više s tobom ... GSA je zaista najbolji motor, samo ja nemam love i fale mi centimetri za njega  :smijeh:

Grba

Pa skupit ćemo Ponti za razliku. Sramota da se renomirani korčulanski sopstvenik vozi na japanskom poluproizvodu.
I plivaj malo, rastegnut ćeš se  ;)
098 737 604

Ponti

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 14:46:28
Pa skupit ćemo Ponti za razliku. Sramota da se renomirani korčulanski sopstvenik vozi na japanskom poluproizvodu.
I plivaj malo, rastegnut ćeš se  ;)

:smijeh: :thumbup:

zorro

Citat: bansi  u Kolovoz 13, 2020, 12:49:12

Ja ću se odmaknuti i stat sa komentiranjem jer očito ovdje postoje neke razlike kod slobode davanja komentara.

Ma ne..nije tak ..nemoj jebat ..meni osobno.iako te ne poznam si ok lik i u raspravama/komentarima i da se povučeš s foruma..meni bi falio i sjtio bih te se često 100% kao što se sjetim hrpu drugih koji su se napizdili zbog ovakve ili slične bezvezne pizdarije i otišli.
Glede tebe i Grbe..radi se samo o tome da 99% nas aktivnih članova Grbu OSOBNO poznamo..i znamo kak "diše" i kakav je čovjek, a o njegovim putovanjima po i oko svijeta moš naći na netu kad god želiš.

Ćoso ti je ono .."da se s Grbom ne zajebava" napisao vjeruj mi dobronamjerno.. baš zato što ga jako dobro pozna.
Ev ja tebe ne poznam dobro  al si već dugo na forumu i vidimo da si ok lik i da sad dođe neki novi jazavac na forum kojeg nitko ne pozna i počne ti srat..logično da ću jazavcu pokupšat objasnit neke stvari, a da se recimo s nama upoznaš na kojekakvim manjim druženjima, susretu itd...onda je to opet druga priča..level iznad
Et toj to..naj se srdit bezveze  :-*
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Ćoso

I Kapela.


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Suki

Bansi, Zorro ti oće reč: "bez toplog zagrljaja uživo, ništa".
;) :smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

Ćoso

A i Zorro-a treba malo rastegnuti da bi sjeo na GSA [emoji8][emoji850]


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!

Grba

Ustvari Zoro ti je u celofan zamotal to da jazavci voze gsa  :smijeh:
098 737 604

zubakis

Citat: zorro  u Kolovoz 13, 2020, 10:19:24
je..sakupljači sekundarnog otpada ga najviše cijene ..ne zauzima puno mjesta na TAM-iću, a ima kila  :-*

..i kad se za nešto kaže da je "zakon" onda exkluzivno pravo na to ima  ENDURO ..znači..enduro je zakon  :blato:
Hobit fight [emoji1787][emoji1787]

zubakis

Ima li neka skracena verzija? Ne da mi se sve čitat.

iviccaa

Citat: Grba  u Kolovoz 13, 2020, 17:09:43
Ustvari Zoro ti je u celofan zamotal to da jazavci voze gsa  :smijeh:
Smisno je kako se rijec jazavac koristi za jadnike/bijednike, a ustvari je jazavac jako zajebana zivotinja, cak ga i vuk zaobilazi. [emoji6]

Grba

A ne, krivo.
Mene jazavac asocira na mudrijaša...
Pa znaš onu, mudri jazo  :misli:
098 737 604

iviccaa

[emoji106][emoji6]

beli

.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Kolovoz 13, 2020, 18:00:39
:wind:
Smije se slikati? Koliko cijene upad po osobi?Na Skywalku u Grand Canyonu prolaziš kroz detektor i nema slikanja...Nema gužve [emoji1303]. Blizu sam, a nisam se penjao gore...


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život!