BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Danijel 23


fatboy

Nisam ni mislio da ide bez Rakele... ;)

sasaa

GS voedenjak ekipa... koliko nas je pisamce iz Tomica dobilo ?
i kakvi su komntari na to ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 13, 2017, 10:33:49
GS voedenjak ekipa... koliko nas je pisamce iz Tomica dobilo ?
i kakvi su komntari na to ?


  :smijeh: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: sasaa  u Rujan 13, 2017, 10:33:49
GS voedenjak ekipa... koliko nas je pisamce iz Tomica dobilo ?
i kakvi su komntari na to ?

Mislim da nas ima samo 3 vodenjaka tu na forumu...Dinko,ti I ja...

A moj komentar je...GS 1200LC je najbolji putni enduro za voziti...
Bar imaju muda napraviti opoziv na 168000 motora...
I imaju muda ulagati I usavrsavati...BMW je sa GS-om 1200 tj 1150 od 2004 do 2013 promijenio 4 modela...GS-a 1200.
Ne zbog lose prodaje...nego zbog usavrsavanja...Da bi se dobio savrsen enduro motor...slusaju musterije...I zato se I desio BUM na modelima LC ....168000 modela ,prodati u 4godine, nije mala stvar....

ako netko zeli vise saznati o GS-u      http://www.webbikeworld.com/BMW-motorcycles/history-of-the-bmw-gs-series/
Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Eto, to je pošten odgovor... :thumbup: :thumbup:

Toni

Jos bi se covik i masija za BMW da nije  grdan i da nema boxer makinu. Ima cudo gadgeta i sigurno je udoban i vozan. Djeluje mocno ali nekako mi se pari da ga ima prvec. Mozda jednom innadođem ali za sad mislim da su japanci puno kvalitetniji. Mislim i to stelanje ventila svaki servis. Bogati sta se to ne more napravit ka kod drugih motora. Vidis ne moze jer onda bi servis bio prejeftin. Vozija par tih drla init mi smrdu nit mirisu.  :kava:
Nije mi nista.

JZ

Citat: Toni  u Rujan 13, 2017, 12:48:13
Jos bi se covik i masija za BMW da nije  grdan i da nema boxer makinu. Ima cudo gadgeta i sigurno je udoban i vozan. Djeluje mocno ali nekako mi se pari da ga ima prvec. Mozda jednom innadođem ali za sad mislim da su japanci puno kvalitetniji. Mislim i to stelanje ventila svaki servis. Bogati sta se to ne more napravit ka kod drugih motora. Vidis ne moze jer onda bi servis bio prejeftin. Vozija par tih drla init mi smrdu nit mirisu.  :kava:

To mi je isto prvi glas da se ventili stelaju svaki servis...pa imao sam GSa 3godine napravio 15tis I nisam stelao ventile ni jednom...servis me dolazio oko 1000kn...

A to o ljepoti...to ti je vec drugi par rukava...100 ljudi 100 cudi...nekom je grd..nekom nije...Meni je npr moj bio grd...nije mi bas bio neki ljepotan...ali se zato vozio jako dobro...to ti je isto kao I ruzna picka...kazu: sto ruznija bolje se jebe... :)

ali mi je sad ovaj moj debeljagic jako lijep....bas mi izgleda mocno,a vozi se kao i onaj prije..
Kupujem polovnu kacigu

fatboy

Citat: JZ  u Rujan 13, 2017, 13:02:02
To mi je isto prvi glas da se ventili stelaju svaki servis...pa imao sam GSa 3godine napravio 15tis I nisam stelao ventile ni jednom...servis me dolazio oko 1000kn...

A to o ljepoti...to ti je vec drugi par rukava...100 ljudi 100 cudi...nekom je grd..nekom nije...Meni je npr moj bio grd...nije mi bas bio neki ljepotan...ali se zato vozio jako dobro...to ti je isto kao I ruzna picka...kazu: sto ruznija bolje se jebe... :)

ali mi je sad ovaj moj debeljagic jako lijep....bas mi izgleda mocno,a vozi se kao i onaj prije..

:smijeh: :smijeh: :smijeh:

Toni

Citat: JZ  u Rujan 13, 2017, 13:02:02
To mi je isto prvi glas da se ventili stelaju svaki servis...pa imao sam GSa 3godine napravio 15tis I nisam stelao ventile ni jednom...servis me dolazio oko 1000kn...

A to o ljepoti...to ti je vec drugi par rukava...100 ljudi 100 cudi...nekom je grd..nekom nije...Meni je npr moj bio grd...nije mi bas bio neki ljepotan...ali se zato vozio jako dobro...to ti je isto kao I ruzna picka...kazu: sto ruznija bolje se jebe... :)

ali mi je sad ovaj moj debeljagic jako lijep....bas mi izgleda mocno,a vozi se kao i onaj prije..
Neman ti ja pojma sta oninu servisu radu ali tako san cuja. 1000 kn za servis je prihvatljivo kad vec to vozis i kazem siguran sam da se super vozi. To je motor za poc putovat. Ja svaki dan triban motor a Bembi nije  za svaki dan.Ovaj novi izgleda mocnomnako napuvan i sveali ne znanzasto ne volin te motore kljunase . Jebali ih kljunovi. I boxeri. Pa nemoj na bocnu nogaru da mu ne udre ulje u glavu i te pizdarije.
Nije mi nista.

sasaa

 :gimme5:
Citat: Toni  u Rujan 13, 2017, 13:16:04
Neman ti ja pojma sta oninu servisu radu ali tako san cuja. 1000 kn za servis je prihvatljivo kad vec to vozis i kazem siguran sam da se super vozi. To je motor za poc putovat. Ja svaki dan triban motor a Bembi nije  za svaki dan.Ovaj novi izgleda mocnomnako napuvan i sveali ne znanzasto ne volin te motore kljunase . Jebali ih kljunovi. I boxeri. Pa nemoj na bocnu nogaru da mu ne udre ulje u glavu i te pizdarije.

zasto nije za svaki dan ?
ja sam onda svog sjebo. :shhh:... jer ga vozim svaki dan kad sam doma  :ooda: :ooda:

i ovo za bocnu nogaru.. prvi glas...
za stelanje ventila isto tako, svaki servis odakle ti to ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Osy

Joj, tako su meni napričali, kakvo to drlo kupuješ, raspadne se svako malo, a ja nisam vozio bolji motor. Kažu, ko jednom kupi GS, uvijek GS :thumbup: Stoga GS Forever :bravo:

Saxi

Mrki sad si ti na potezu, banuj ovog naocitog i veselog Slavonca sa sve spiskom jataka I obožavalaca propelera, koji širi jeres medju Stromerima [emoji12]
I kako kažu, jednom nindža, uvek nindža, ko predje na GS postaje mindza [emoji38]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Mrki

Mogli bi dobiti na par dana.. da se malo ohlade :)