BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

bajki

Ako voze GS-a netreba im dodatna kazna! ;)

Mrki


Osy

Citat: bajki  u Rujan 13, 2017, 14:52:50
Ako voze GS-a netreba im dodatna kazna! ;)
Nisi ga još probao pa ne znaš šta pričaš...još nije kasno da se predomisliš :thumbup:

tibertov

Citat: Osy  u Rujan 13, 2017, 14:11:37
Joj, tako su meni napričali, kakvo to drlo kupuješ, raspadne se svako malo, a ja nisam vozio bolji motor. Kažu, ko jednom kupi GS, uvijek GS [emoji106] Stoga GS Forever :bravo:
To nije istina [emoji1]

Danijel 23

Citat: Toni  u Rujan 13, 2017, 13:16:04
Neman ti ja pojma sta oninu servisu radu ali tako san cuja. 1000 kn za servis je prihvatljivo kad vec to vozis i kazem siguran sam da se super vozi. To je motor za poc putovat. Ja svaki dan triban motor a Bembi nije  za svaki dan.Ovaj novi izgleda mocnomnako napuvan i sveali ne znanzasto ne volin te motore kljunase . Jebali ih kljunovi. I boxeri. Pa nemoj na bocnu nogaru da mu ne udre ulje u glavu i te pizdarije.
:kava: ...samo nastavite...obožavam ovo...ČULA REKLA KAZALA.....oliti Radio Mileva  :buahaha:

Neven

Iz osobnog iskustva, sve obavljeno kod Tomića u Zagrebu.
1000 km: cca 150 eura
10000 km: cca 160-170 eura
20000 km: 330 eura, s kontrolom/podešavanjem ventila, koje ide svakih 20000 km.

zare

Citat: JZ  u Rujan 13, 2017, 12:17:32
Mislim da nas ima samo 3 vodenjaka tu na forumu...Dinko,ti I ja...

A moj komentar je...GS 1200LC je najbolji putni enduro za voziti...
Bar imaju muda napraviti opoziv na 168000 motora...
I imaju muda ulagati I usavrsavati...BMW je sa GS-om 1200 tj 1150 od 2004 do 2013 promijenio 4 modela...GS-a 1200.
Ne zbog lose prodaje...nego zbog usavrsavanja...Da bi se dobio savrsen enduro motor...slusaju musterije...I zato se I desio BUM na modelima LC ....168000 modela ,prodati u 4godine, nije mala stvar....

ako netko zeli vise saznati o GS-u      http://www.webbikeworld.com/BMW-motorcycles/history-of-the-bmw-gs-series/
:thumbup:

Ponti

Citat: JZ  u Rujan 13, 2017, 13:02:02
...to ti je isto kao I ruzna picka...kazu: sto ruznija bolje se jebe... :)

...

Ovo uopće nije istina

:smijeh:

Patak

Kolika je kotizacija za Balkan rallye?

Dinko

Citat: sasaa  u Rujan 13, 2017, 10:33:49
GS voedenjak ekipa... koliko nas je pisamce iz Tomica dobilo ?
i kakvi su komntari na to ?

Dobio i ja...  :huh:

Stvarno da čovjek popizdi....
Ovi u BMW-u stvarno nisu normalni - umjesto da kao neki negiraju probleme (recimo sa korpama) te ih čak prenesu na novi model oni zovu na servis i to zamislite - o njihovom trošku!!

Šala - naravno - žao mi je zbog toga ali što da se radi - ionako sam planirao obići Tomića po pitanju nekih gadgeta  :)

sasaa

Citat: Dinko  u Rujan 13, 2017, 23:42:38
Dobio i ja...  :huh:

Stvarno da čovjek popizdi....
Ovi u BMW-u stvarno nisu normalni - umjesto da kao neki negiraju probleme (recimo sa korpama) te ih čak prenesu na novi model oni zovu na servis i to zamislite - o njihovom trošku!!

Šala - naravno - žao mi je zbog toga ali što da se radi - ionako sam planirao obići Tomića po pitanju nekih gadgeta  :)

Vec se dosta dugo to spominje, ali ajde ipak su odlucili poduzet nesto po tom pitanju. Vidjet cemo kako ce proc taj "upgrade" vilica.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

JZ

Citat: sasaa  u Rujan 14, 2017, 00:29:02
Vec se dosta dugo to spominje, ali ajde ipak su odlucili poduzet nesto po tom pitanju. Vidjet cemo kako ce proc taj "upgrade" vilica.
Rekli su mi u BMWu prije cca 20tak dana da ce to biti samo provijera zazora....ako ima luft veci od tolerancije da ce staviti dodatno pojacanje...tamo di je guma ici ce neko metalno pojacanje...ako je sve ok onda nista...
Ali to se desilo na svega 10tak modela. Koji su se bavili hard core enduro voznjom i na dva modela koji su bili razbijeni,popravljeni i nakon tog popravka imali su sranje...
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Dinko  u Rujan 13, 2017, 23:42:38
Dobio i ja...  :huh:

Stvarno da čovjek popizdi....
Ovi u BMW-u stvarno nisu normalni - umjesto da kao neki negiraju probleme (recimo sa korpama) te ih čak prenesu na novi model oni zovu na servis i to zamislite - o njihovom trošku!!

Šala - naravno - žao mi je zbog toga ali što da se radi - ionako sam planirao obići Tomića po pitanju nekih gadgeta  :)

Koje gadgete kupujes? 
Kupujem polovnu kacigu

sasaa

Citat: JZ  u Rujan 14, 2017, 01:29:55
Rekli su mi u BMWu prije cca 20tak dana da ce to biti samo provijera zazora....ako ima luft veci od tolerancije da ce staviti dodatno pojacanje...tamo di je guma ici ce neko metalno pojacanje...ako je sve ok onda nista...
Ali to se desilo na svega 10tak modela. Koji su se bavili hard core enduro voznjom i na dva modela koji su bili razbijeni,popravljeni i nakon tog popravka imali su sranje...

Da za to znam, zazore sam bio provjerit preventivno, prije nego su poslali doma obavijest. Ako ima neki dozvoljen luft u toleranciji ide pojacanje, ako je luft veci od tolerancije idu nove vilice.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

SirOliver

Citat: JZ  u Rujan 14, 2017, 01:31:21
Koje gadgete kupujes?
Reka je da su grijači ručki suvozača prvi na popisu[emoji1] [emoji1]

sent from my Commodore 64 using Tapatalk

" ...da bi bio star i mudar, prvo moraš biti mlad i glup..."