BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

fatboy

Hepco & Becker Explorer bočni koferi sa viodenjaka, zajedno sa nosačima za iste. kupljeni, postavljeni, nisu vizuelno sjeli, skinuti i eto ih na prodaju. imaju i nosači za one metalne manijerke.
Kupljeno u Novemi za 9.000,00 kn.
Ukoliko ima interesenata, javite se pa vam na PP pošaljem broj vlasnika i udrite u pregovore.... :kava:

Danijel 23

Citat: JZ  u Rujan 14, 2017, 01:29:55
Rekli su mi u BMWu prije cca 20tak dana da ce to biti samo provijera zazora....ako ima luft veci od tolerancije da ce staviti dodatno pojacanje...tamo di je guma ici ce neko metalno pojacanje...ako je sve ok onda nista...
Ali to se desilo na svega 10tak modela. Koji su se bavili hard core enduro voznjom i na dva modela koji su bili razbijeni,popravljeni i nakon tog popravka imali su sranje...
Da, to sam gledao kao "pojačavaju",  imaju spec alat koji bolje zapertlava več zapertlani dio....neznam sta reč, ali ako nevalja mjenjaj sa novim štapom....

agolac

Citat: sasaa  u Rujan 14, 2017, 04:47:28
Da za to znam, zazore sam bio provjerit preventivno, prije nego su poslali doma obavijest. Ako ima neki dozvoljen luft u toleranciji ide pojacanje, ako je luft veci od tolerancije idu nove vilice.

Daj da ga malo zgazimo kad se vratiš da ti daju nove vilice ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

sasaa

Citat: agolac  u Rujan 14, 2017, 08:48:18
Daj da ga malo zgazimo kad se vratiš da ti daju nove vilice ;)

Ne vjerujem da su dostupne nove vilice sa boljim rjesenjem, jer na opoziv idu modeli proizvedeni i 2017. Tako da ono... mislim da to bude iste vilice, pa gore sa tim pojacanjem.

A sta se gazenja tice.... ne vidim sta mu po asfaltu i blagom makadamu mozes napravit.. ako ga bas ne zapucas u nekakvu jebenu rupetinu ili izletis kuda, da bi to lufta dobilo.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Dinko

Citat: JZ  u Rujan 14, 2017, 01:31:21
Koje gadgete kupujes?

Tko je vidio GS bez maglenki...  :smijeh:

a možda i RDC... sada me Zare uplašio sa praznom gumom a ja nisam baš nešto vičan da kao Beli prije svake vožnje provjeravam tlak...pa.....

agolac

A da vi bemvejaši kupite nekoga tko će da vam i vozi drlo? Tada će vam svi strahovi biti utišani. :buahaha:
Jebate ni gume više ne znaju pogledati/osjetiti  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Citat: Dinko  u Rujan 14, 2017, 08:56:26
Tko je vidio GS bez maglenki...  :smijeh:

a možda i RDC... sada me Zare uplašio sa praznom gumom a ja nisam baš nešto vičan da kao Beli prije svake vožnje provjeravam tlak...pa.....

Imam sve...bas me svrbi sta staviti...heheh...
Citat: sasaa  u Rujan 14, 2017, 08:54:03
Ne vjerujem da su dostupne nove vilice sa boljim rjesenjem, jer na opoziv idu modeli proizvedeni i 2017. Tako da ono... mislim da to bude iste vilice, pa gore sa tim pojacanjem.

A sta se gazenja tice.... ne vidim sta mu po asfaltu i blagom makadamu mozes napravit.. ako ga bas ne zapucas u nekakvu jebenu rupetinu ili izletis kuda, da bi to lufta dobilo.

Napravili su novi suport za vilice....tj neki osigurac ...u slucaju da dode do bilo kakve pizdarije vilica ne moze ispasti...

Kupujem polovnu kacigu

Danijel 23

Citat: Dinko  u Rujan 14, 2017, 08:56:26
Tko je vidio GS bez maglenki...  :smijeh:

a možda i RDC... sada me Zare uplašio sa praznom gumom a ja nisam baš nešto vičan da kao Beli prije svake vožnje provjeravam tlak...pa.....
Kaj fali GSu bez maglenki...baš je sexi neked! [emoji1]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Ajmo dečaci, vi koji se vozite naravno. Ovi koji glancaju nek se ni ne javljaju.  :)

Koliko vam traju ležajevi u kotačima na BMW GS(A). Koja je "preventivna" kilometraža kad ih mjenjate?
Meni su se na DL650 na zadnjem kotaču u hubu raspali na 70 000 km i komadići metala su izlazili van a to je slabašan stroj. Kako je kod vas?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

To ja nikad neću saznati posto motore mijenjam svake +-3g
Kupujem polovnu kacigu

Osy

I meni je rano da ti bilo šta napišem. Kad sam ga kupio imao je  39000, sad ima 45000 km. Pogledat ću u manual šta kaže ;)

sasaa

Citat: JZ  u Rujan 20, 2017, 06:48:28
To ja nikad neću saznati posto motore mijenjam svake +-3g

Jel vozis ili glancas  ;)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

zare

Citat: JZ  u Rujan 20, 2017, 06:48:28
To ja nikad neću saznati posto motore mijenjam svake +-3g
Taman  :thumbup:
Samo ga nemoj preforsirsti  :)

JZ

Citat: sasaa  u Rujan 20, 2017, 08:14:24
Jel vozis ili glancas  ;)

A bome nit vozim previše ,a glanxam još manje...
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Kupujem polovnu kacigu