BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 20, 2017, 01:14:43
Ajmo dečaci, vi koji se vozite naravno. Ovi koji glancaju nek se ni ne javljaju.  :)

Koliko vam traju ležajevi u kotačima na BMW GS(A). Koja je "preventivna" kilometraža kad ih mjenjate?
Meni su se na DL650 na zadnjem kotaču u hubu raspali na 70 000 km i komadići metala su izlazili van a to je slabašan stroj. Kako je kod vas?
Pa ležaji kotača...prednji... su potršni materijal kao i gume...di je problem?

Danijel 23

Veči je problem zadnji ležaj..i.....i to je stavka.

agolac

Nema problema, samo se pitam koliko GS papa ležajeve? :thumbup:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Rujan 20, 2017, 18:01:10
Nema problema, samo se pitam koliko GS papa ležajeve? :thumbup:
To je relativno...kao i koliko traju  kočione pločice?

Saxi

Citat: agolac  u Rujan 20, 2017, 18:01:10
Nema problema, samo se pitam koliko GS papa ležajeve? [emoji106]
Imam nekoliko drugara koji su uzeli GS I GSA 2008 i to direktno iz Nemačke jer ovde nisu uspeli da se dogovore sa uvoznikom oko popusta. Elem od stila vožnje se jako razlikovalo i riknjavanje ležajeva... elem, ovaj koji je kao divljak povremeno dizao na zadnji točak je menjao na oko 20 000, a drugi koji je vozio ludacki žestoko, ali nikad na zadnjem je izdržao do 70 000 km, a posle toga je menjao jos 2x i treći put zamena ležajeva više nije bila dovoljna i sad čeka kardan da menja sve u kompletu.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Rujan 20, 2017, 21:29:54
Imam nekoliko drugara koji su uzeli GS I GSA 2008 i to direktno iz Nemačke jer ovde nisu uspeli da se dogovore sa uvoznikom oko popusta. Elem od stila vožnje se jako razlikovalo i riknjavanje ležajeva... elem, ovaj koji je kao divljak povremeno dizao na zadnji točak je menjao na oko 20 000, a drugi koji je vozio ludacki žestoko, ali nikad na zadnjem je izdržao do 70 000 km, a posle toga je menjao jos 2x i treći put zamena ležajeva više nije bila dovoljna i sad čeka kardan da menja sve u kompletu.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Raspao mu se kardan? Koliko košta novi? Da vidim koliko stoljeća moram mjenjati lanac za cijenu jednog kardana
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

1500 evra je samo kardan, pa to je kod GS stara boljka koja se generacijama provlači a BMW tu nista ne menja.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Rujan 20, 2017, 22:01:19
1500 evra je samo kardan, pa to je kod GS stara boljka koja se generacijama provlači a BMW tu nista ne menja.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Ček, na koliko je onda km mjenjao kardan?
BMW kaže osy vrijedi svake kune  :buahaha: kanta
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Na 150000 je otisao, a u BMW ovlašćenom servisu cim odu ležajevi oni rade i zamenu kardana bolidi [emoji44]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Citat: Saxi  u Rujan 20, 2017, 22:01:19
1500 evra je samo kardan, pa to je kod GS stara boljka koja se generacijama provlači a BMW tu nista ne menja.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
To je cijena novog, al nađu se i polovni za više nego upola jeftiniju cijenu. Endrju, smiri se, GS vrijedi svake lipe i bez obzira na kardan, razne opozive i takoooo i dalje je već godinama najprodavaniji motor  :thumbup:

agolac

Citat: Saxi  u Rujan 20, 2017, 22:12:45
Na 150000 je otisao, a u BMW ovlašćenom servisu cim odu ležajevi oni rade i zamenu kardana bolidi [emoji44]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Bome, vrlo skup sport.  :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

agolac

Citat: Osy  u Rujan 20, 2017, 22:14:07
To je cijena novog, al nađu se i polovni za više nego upola jeftiniju cijenu. Endrju, smiri se, GS vrijedi svake lipe i bez obzira na kardan, razne opozive i takoooo i dalje je već godinama najprodavaniji motor  :thumbup:

Smiren sam ja, ali ti ćeš trebati kredit kad krenu zamjene  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Ponti

Citat: Saxi  u Rujan 20, 2017, 22:12:45
Na 150000 je otisao, a u BMW ovlašćenom servisu cim odu ležajevi oni rade i zamenu kardana bolidi [emoji44]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Znači 1 eurocent po prijeđenom kilometru samo za kardan  :buahaha: :buahaha:

Nije puno  :buahaha: :buahaha:

Osy

Citat: agolac  u Rujan 20, 2017, 22:15:37
Smiren sam ja, ali ti ćeš trebati kredit kad krenu zamjene  :buahaha:
Znaš kad ću ja napravit 100000, a kamoli 150000..de dobro je, neću za života, tak da libo me racku...

zorro

Citat: Osy  u Rujan 20, 2017, 22:14:07
GS vrijedi svake lipe i bez obzira na kardan, razne opozive i takoooo i dalje je već godinama najprodavaniji motor  :thumbup:
..ti issa kakav stručnjak  :buahaha: 
..a KLV nije vrijedio svake lipe  :huh:
..Tibi je za tebe kišna glista glede hvaljenja svog konja  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato: