BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Saxi

Užas, kakva je to boleS da pored svih sranja koja ga prate ljudi i dalje kupuju kao nenormalni 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Listopad 08, 2017, 23:51:44
Užas, kakva je to boleS da pored svih sranja koja ga prate ljudi i dalje kupuju kao nenormalni 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

Statusni simbol?  ;)
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: agolac  u Listopad 08, 2017, 23:53:33
Statusni simbol?  ;)
Ja se samo plašim da nam drugari ne stradaju, ovi modni junci, junački da se ne strmeknu usred vožnje zbog ovakvih propusta, pa ovo bre kao deca da su sklapala u trećoj smeni, da ne kazem Smogovci 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


agolac

Citat: Saxi  u Listopad 08, 2017, 23:59:07
Ja se samo plašim da nam drugari ne stradaju, ovi modni junci, junački da se ne strmeknu usred vožnje zbog ovakvih propusta, pa ovo bre kao deca da su sklapala u trećoj smeni, da ne kazem Smogovci 🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

BMW kvaliteta i sigurnost. :smijeh:
Tko voli, nek izvoli. Ja se samo pitam što je sljedeće.... valjda im se do sada kroz godine sve raspalo. Od kardana, mjenjača, radilica.  :buahaha:
Da mi netko pokloni BMW ja bih ga odmah prodao i kupio nešto drugo.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Niko sem vas dvojice ne pjeva borbene...ajde idite spavati snom pravednika  :tongue: :buahaha:

Saxi



Ma ja mirno spavam, nemam ti ja ni BMW-a, ni glavobolje, ali evo svuda ih ljudi pominju [emoji14]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka

agolac



I hit a pothole at about 40 kmph and after about a couple of kilometers ahead when I locked brakes to avoid a hazard at about 60kmph, the front wheel and the fork collapsed and the bike slammed into my right leg like a WWE wrestler. I have had three surgeries on my right leg because of this stanchion failure. BMW has let me down.



There is at least one failure in Oz and the rider injured, BMW denied liability



There is anyone has question about return the bike and get the money back?
I have friend that has a engine valve failure and after fight against BMW, He got a new motorcycle. Unfortunately, the new bike occur the same problem and he decide to sale his gsa 1200 2016.
Transmission vibration problem it is another issue. It is under Bulletin in Puma for replacing transmission. Measure number 63105460-02
Please let me know if anybody knows about
Thanks
Carlos Prado



photos of bmw motorcucles with front suspension failure

I tako dalje....


Pa ona mi pjevamo borbene, da da... :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov

Ovi adventure su drla, ali običan je bomba  :smijeh:

sasaa

Citat: tibertov  u Listopad 09, 2017, 09:11:57
Ovi adventure su drla, ali običan je bomba  :smijeh:
Kad stize [emoji12]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Citat: sasaa  u Listopad 09, 2017, 09:46:08
Kad stize [emoji12]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
cim nade nesto povoljno  :)
Tibi je to  :ooda:

Saxi

Citat: tibertov  u Listopad 09, 2017, 09:11:57
Ovi adventure su drla, ali običan je bomba  :smijeh:
Skidam kapu, u pravu si, prava TEMPIRANA bomba 🤣🤣🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


keko

Citat: Saxi  u Listopad 09, 2017, 11:58:49
Skidam kapu, u pravu si, prava TEMPIRANA bomba 🤣🤣🤣

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
..  :buahaha:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

zare

Bome s ovim novim modelima bi rado rizikovao  :) samo da naide prilika kao za somaru  ;)

bajki

Citat: zare  u Listopad 09, 2017, 13:20:56
Bome s ovim novim modelima bi rado rizikovao  :) samo da naide prilika kao za somaru  ;)

Slušao priču vlasnika vodenjaka, bolje bježi od toga. :shhh:

Zračnjak još nekako, ali vodenjak nikako!