BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

damjandugi

Ta njihova politika mi sliči na Vw od golfa 2 dalje.Malo promjene,pa mislimo vau novi motor. :shhh:
Pa i gs je takav primjer.Oblik nije bitni promenjen.Samo su promjenili položaj kardana i auspuha,malo nađinđali motor,dodali par konja i to je to.

Recimo Honda če to napraviti mnogo bolje sa Goldwingom. :thumbup: :bravo:
https://www.avto-magazin.si/moto/novice/nova-honda-goldwing-k-nam-prihaja-februarja/ ;) ;)

gianni


tibertov

Honda je dosadan motor jer se nis ne kvari  :smijeh:

damjandugi

Recimo za mene je novi motor ono što je napravio Kawasaki sa Versys-om ili Suzuki sa Vstrom.
To je bila potpuna transformacija a ne BMW sa nekim sitnicami.

fatboy

Citat: tibertov  u Listopad 13, 2017, 09:23:06
Honda je dosadan motor jer se nis ne kvari  :smijeh:

Pozlatilo ti se!  :beer: :beer:

sasaa

Citat: tibertov  u Listopad 13, 2017, 09:04:39
140 konjića, taman za mene  :) , ali krajem iduće godine pa niš od toga  :'(
Upuceniji kazu da ce to bit model za 2019tu.. Koji ce bit u prodaji od kraja 2018te..

E sad po mojem misljenju, prvi macici se u vodu bacaju.. Pa je bolje pricekat s tim...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

sasaa

Citat: damjandugi  u Listopad 13, 2017, 09:05:10
Ta njihova politika mi sliči na Vw od golfa 2 dalje.Malo promjene,pa mislimo vau novi motor. :shhh:
Pa i gs je takav primjer.Oblik nije bitni promenjen.Samo su promjenili položaj kardana i auspuha,malo nađinđali motor,dodali par konja i to je to.

Recimo Honda če to napraviti mnogo bolje sa Goldwingom. [emoji106] :bravo:
https://www.avto-magazin.si/moto/novice/nova-honda-goldwing-k-nam-prihaja-februarja/ ;) ;)
To se zove evolucija.. Modela.
Svake godine dorade nesto malo.. I nakon 10 godina je to razlika koja se vidi.


Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

gianni

GW nije komercijala za siroke mase.

Danijel 23

Citat: damjandugi  u Listopad 13, 2017, 09:23:57
Recimo za mene je novi motor ono što je napravio Kawasaki sa Versys-om ili Suzuki sa Vstrom.
To je bila potpuna transformacija a ne BMW sa nekim sitnicami.
Istina...ali transformacije samo kaputa/plastike.

lalegator

Citat: fatboy  u Listopad 13, 2017, 09:28:54
Pozlatilo ti se!  :beer: :beer:

Fat, znaš na što moraš paziti. Kontrolirati ulje i struju (dobar akumulator, regler) i nema se što kvariti. Nije to bmw.  :beer:
People always ask me why I sold my r1200gs and bought an Africa Twin 750.
My reply: "Simple...I upgraded!"

damjandugi

Čitam,da su Talijani skontali,da se alternator na novim LC GS kvari zbog slabog hlađenja reglera.Zamjena za BMW-jev jest,da se montira od Suzuki Vstrom dl1000-oznake  SH847AA koji košta 130 eura.Po dimenzijama je malo večji ali ima iste priklope.

JZ

Citat: damjandugi  u Listopad 13, 2017, 09:05:10
Ta njihova politika mi sliči na Vw od golfa 2 dalje.Malo promjene,pa mislimo vau novi motor. :shhh:
Pa i gs je takav primjer.Oblik nije bitni promenjen.Samo su promjenili položaj kardana i auspuha,malo nađinđali motor,dodali par konja i to je to.

Recimo Honda če to napraviti mnogo bolje sa Goldwingom. :thumbup: :bravo:
https://www.avto-magazin.si/moto/novice/nova-honda-goldwing-k-nam-prihaja-februarja/ ;) ;)
Ja ne znam  o kojem ti Gsu pričaš. ..pa na lc modelu je sve novo...pred postavljam da imaš GSa prije LC modela...
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Listopad 13, 2017, 22:43:32
Ja ne znam  o kojem ti Gsu pričaš. ..pa na lc modelu je sve novo...pred postavljam da imaš GSa prije LC modela...

LC je izašao 2013, jelda? E pa svake godine jope izlazi s sto izmjena (sitnih). Svaka godina je drugačija. To čovjek govori...
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: damjandugi  u Listopad 13, 2017, 17:56:51
Čitam,da su Talijani skontali,da se alternator na novim LC GS kvari zbog slabog hlađenja reglera.Zamjena za BMW-jev jest,da se montira od Suzuki Vstrom dl1000-oznake  SH847AA koji košta 130 eura.Po dimenzijama je malo večji ali ima iste priklope.
Nema ništa bez Suzukija [emoji28]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


sasaa

Citat: agolac  u Listopad 13, 2017, 22:55:10
LC je izašao 2013, jelda? E pa svake godine jope izlazi s sto izmjena (sitnih). Svaka godina je drugačija. To čovjek govori...

Rjesavali su nedostatke, svake godine unaprijede nesto.. Od zamasnjaka na GS i GSA modela na 2014, bregastih, pa spoja kardana, mjenjaca itd.. pa EUR 4.
Plus razvoj struje i tih djidja midja. 
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "