BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

zorro

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 08:51:16
To je sve individualno....neko voli burek,neko cevape...burek je 12kn..najdes se kao od cevapa...cevapi su 35kn...mos pojest 3 bureka...na kraju price sve se to pretvori u govno... :)
:bravo:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Igor Mihajlik

Citat: JZ  u Srpanj 28, 2017, 08:51:16
To je sve individualno....neko voli burek,neko cevape...burek je 12kn..najdes se kao od cevapa...cevapi su 35kn...mos pojest 3 bureka...na kraju price sve se to pretvori u govno... :)

ajme prijatelju  :gimme5:
Lado je moj idol

tibertov

Jurica jel ovako ima tvoj?

agolac

Nema, to je jo noviji. Ovaj od jz je testn model. Sad ga vjerovatno raubaju. Dobit će ga s 7-8tkm. Jz kupuje polovnog GSa  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Stjepko

Što je ovo,mobitel

tibertov

Iz Ri Tomica ili? Mislim da ga malo provozam prije Jurice [emoji1] [emoji1]

agolac

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 17:41:02
Iz Ri Tomica ili? Mislim da ga malo provozam prije Jurice [emoji1] [emoji1]

Sas je u Ri koliko znam. Slobodno. Moš se pohvalit da si ga vozi prije njega. Plavi GSA :buahaha:

Ustvari ajmo svi na đir, da ga svi vozimo prije njega. :smijeh:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

tibertov


Danijel 23

Perverzija...........stara ULJARA je zakon!  :thumbup:

Danijel 23

il ovakav za igranje...


Danijel 23


tibertov

Kaj je to notor za pigmeje [emoji8]

Danijel 23

Citat: tibertov  u Srpanj 29, 2017, 18:18:01
Kaj je to notor za pigmeje [emoji8]
Samo ti sraćkaj po BMWu, buš se t vrati na njega kad ti se u Fr. alpama razleti korpa!  :tongue:

agolac

A gle ove razbijače cjevanica  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

JZ

Ovog Agolca necu komentirati...valjda je pijan u beertiji ili mu opet nisu sve doma...dao vam je sve krive informacije...osim da je testni..

a ako ce neko djir slobodno..ne mora ici kod Tomica mogu mu I ja dati...nije problem...nikad nisam bio skrt na tome...

A za ovaj displej sam znao ( ipak sam ja BMW fan  :)   )....I to mi je bez veze totalno..tablet su naljepili na motor..koji im je hurac...to je jedan od razloga zasto me tenerka odbija I ducati... tako da mi je drago da sam uzeo ovoga...
volim tu kazaljku viditi kako se vrti...jebaj ga
Kupujem polovnu kacigu