BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 29, 2017, 18:59:15
Ovog Agolca necu komentirati...valjda je pijan u beertiji ili mu opet nisu sve doma...dao vam je sve krive informacije...osim da je testni..

a ako ce neko djir slobodno..ne mora ici kod Tomica mogu mu I ja dati...nije problem...nikad nisam bio skrt na tome...

A za ovaj displej sam znao ( ipak sam ja BMW fan  :)   )....I to mi je bez veze totalno..tablet su naljepili na motor..koji im je hurac...to je jedan od razloga zasto me tenerka odbija I ducati... tako da mi je drago da sam uzeo ovoga...
volim tu kazaljku viditi kako se vrti...jebaj ga

Dakle, ti kao bmw fan vjerojatno znaš, koja je bitna razlika zračnjaka i vodenjaka?

JZ

Mislis na agregat ili  opcenito na cijeli motor?
Kupujem polovnu kacigu

Ponti

Citat: JZ  u Srpanj 29, 2017, 19:05:03
Mislis na agregat ili  opcenito na cijeli motor?

Ma, općenito.... razlika u ciklistici, ovjesu, ubrzanju.... šta ja znam. Nisam baš pratio tu tematiku.

cisco

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 19:07:33
Ma, općenito.... razlika u ciklistici, ovjesu, ubrzanju.... šta ja znam. Nisam baš pratio tu tematiku.

jel se to sakupljaju informacije iz prve ruke....Ponti polako planira... :thumbup:
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

Ponti

Citat: cisco  u Srpanj 29, 2017, 19:09:02
jel se to sakupljaju informacije iz prve ruke....Ponti polako planira... :thumbup:

Nikad ne reci nikad .... iako mi je sada napetiji novi žbičani strom.

JZ

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 19:07:33
Ma, općenito.... razlika u ciklistici, ovjesu, ubrzanju.... šta ja znam. Nisam baš pratio tu tematiku.

Vodenjak je bolji u svemu....bas u svemu....2013-2016 vodenjak je imao los gear box...tu je zracnjak bio bolji....

Ali sad ovaj novi od 2017 je super...sredili su taj gear box...

najvise u cemu je vodenjak bolji od zracnoga je ciklistika...tu je razlika velika...onda okretni moment...vodenjak cupa iz podruma...

ovijes...vodenjak ima tu dynamic esu...koja nije samo elektricno podesavanje ovijesa...nego se ovijes prilagodava cesti ..prednji kotac salje u mili desetinkama informacije zadnjem amortizeru kakva je cesta...a ovaj se iza namijesta....mos I ti u voznji namijestiti...bez stajanja..meko,tvrdo,normalno,..a sve to radi sa modovima voznje...ludo...sad kome to treba kome ne...JA osobno volim


izgled...kardan je na zracnom sa desne,vodenjaku sa lijeve strane...komande na volanu...vodenjak ima standard kao vecina proizvodaca...mogao bi tu nabrajati do sutra...

ako zelis mogu...  :smijeh:

Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 19:11:40
Nikad ne reci nikad .... iako mi je sada napetiji novi žbičani strom.
Ponti, preporodio bi se sa GS-om, to je nevjerojatno kako se taj motor vozi...o sigurnosti da ne pričam :thumbup:

Danijel 23

Citat: Osy  u Srpanj 29, 2017, 20:59:52
Ponti, preporodio bi se sa GS-om, to je nevjerojatno kako se taj motor vozi...o sigurnosti da ne pričam :thumbup:
Sigurnist? Otom-potom do prvih svatova!  :)

agolac

Citat: Osy  u Srpanj 29, 2017, 20:59:52
Ponti, preporodio bi se sa GS-om, to je nevjerojatno kako se taj motor vozi...o sigurnosti da ne pričam :thumbup:

Ma daj molim te. drlo  :buahaha: Da je zadnji motor na svijetu ne bi vozio GS.
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Srpanj 29, 2017, 21:39:21
Ma daj molim te. drlo  :buahaha: Da je zadnji motor na svijetu ne bi vozio GS.
Bii bi i jasio bi ti! GS je zakon! I moje ime bi vozi GS da zna kako je udoban, nego njegova krava ADV!  :tongue:


Ponti

Citat: Osy  u Srpanj 29, 2017, 20:59:52
Ponti, preporodio bi se sa GS-om, to je nevjerojatno kako se taj motor vozi...o sigurnosti da ne pričam :thumbup:

Vozio sam zračnjaka i što ja znam ... sve 5 ali ništa posebno. Recimo da je mekši i puno bolje kočnice,
A o sigurnosti te ne kužim .... tu je najvažniji vozač, kakav je motor je manje bitno.

Mrki

Citat: Danijel 23  u Srpanj 29, 2017, 21:53:39
Bii bi i jasio bi ti! GS je zakon! I moje ime bi vozi GS da zna kako je udoban, nego njegova krava ADV!  :tongue:


Dobra ti ova Vespa nema šta..

Danijel 23

Citat: Mrki  u Srpanj 29, 2017, 22:18:05
Dobra ti ova Vespa nema šta..
GS...zracno hlađena....nema vode...samo olio!
:beer:

JZ

Citat: Ponti  u Srpanj 29, 2017, 22:01:52
Vozio sam zračnjaka i što ja znam ... sve 5 ali ništa posebno. Recimo da je mekši i puno bolje kočnice,
A o sigurnosti te ne kužim .... tu je najvažniji vozač, kakav je motor je manje bitno.

Da...zracnjak ni meni nije legao...nije mi bio nesto posebno...od polozaja sjedenja pa na dalje...dok je vodenjak sasvim drugciji motor...

...ali mislim da je Glazar najkompetentniji za to ....  predpostavljam da ce reci da je LC bolji nego zracnjak ...mozda se bude zalio na mjenjac na ovom novom...

Probaj...imas u splitu sada GS-a za probati kod tomica...a

Na normalnom GS-u se sjedi puno dublje kao da si u motoru...meni taj polozaj pase za malo zivlju voznju...dok je na GSA polozaj vislji   ...I normalno noge su malo rasirenije..sto je normalno kad imas tank od 30L ispred sebe....Uglavnom GSA te ne tijera na zivu voznju dok kod GS-a je to malo drukcije...a opet ciklistika vise manje ista...

Najbolje je probati...mislim da bi ti se svidio...

Kupujem polovnu kacigu

tibertov

Ma svidilo bi se njemu, ali da je do 55 tis kn [emoji16]