BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ponti

Citat: fatboy  u Studeni 09, 2017, 05:11:54
Ta bi te brzo skuvala Ponti, ha?  :smijeh:
Citat: agolac  u Listopad 21, 2017, 12:36:36
:smijeh:



Pa. pogledaj ju .... skuhala bi me u sekundi  :)

tibertov


fatboy

Čekaj jel to isto tibijeva fotka novog motora?  :-\

tibertov

Bili bi vi sretni da vas ta mamača malo uzme pod ruke  :smijeh:

fatboy

Šta bi bio sretan?!? Njen radijus, moj radijus...najsigurnija kontracepcija... :-X

Mrki


tibertov

 :ebudale: ..Ćoso mislim da trebas stavit oglas na američki forum.


zorro

Nije taj dodatak tak ni loš..pogotovo za kravu od GS-a ..al nekak mi se čini da bi njemu ovakvi pegsi obolje pasali  :huh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

zorro

..e jebiga..sad vidim da nema prihvate da se montira na crash bar..šteta ..a vi vlasnici niste vični improvizacijama..tak da..hebga
..al ak neko bude imao baš želju..mogu mu ja improvizirati prihvate  :thumbup:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

tibertov


Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji122][emoji122][emoji122][emoji106][emoji106][emoji106][emoji482] (obojici)

tibertov


Suki

...neznam kako vas, ali mene fasciniraju ovakvi videi :thumbup:. Te vrhunske tvornice gdje se proizvode motori i vozila, nebitno na marku, pokretne trake, alati, organizacija, preciznost, usklađenost...mogao bi ih gledati danima :ooda: :want:
:moto2:

098 9232180

Danijel 23

Citat: Suki  u Studeni 09, 2017, 20:42:22
...neznam kako vas, ali mene fasciniraju ovakvi videi :thumbup:. Te vrhunske tvornice gdje se proizvode motori i vozila, nebitno na marku, pokretne trake, alati, organizacija, preciznost, usklađenost...mogao bi ih gledati danima :ooda: :want:
Gledat da, tam nebi  nitko izdržao radit sa ovog foruma nit 5 min.....samo IB koju godinu. Tamo ti je sve kao u vojsci, sve ispran mozak...nema razmišljanja. Iinžinjeri razmišljaju i to kad im gazda kaže, a šljakeri samo da rade! Nije ti to nikakav gušt.

Suki

Citat: Danijel 23  u Studeni 09, 2017, 20:52:08
Gledat da, tam nebi  nitko izdržao radit sa ovog foruma nit 5 min.....samo IB koju godinu. Tamo ti je sve kao u vojsci, sve ispran mozak...nema razmišljanja. Iinžinjeri razmišljaju i to kad im gazda kaže, a šljakeri samo da rade! Nije ti to nikakav gušt.
To i kažem. Prvenstveno gledat. :thumbup:
:moto2:

098 9232180