BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Patak

Budale, ništa drugo nebi pametno rekao za njih!

cisco

fali mi na kraju još par minuta snimke...ono natovaranje razbijenih motora sa popucanim ramama i kardanima.... :)
U životu nisu bitne osobe koje vam požele sreču, Bitne su osobe koje vas čine srečnim!!!

agolac

Citat: cisco  u Studeni 23, 2017, 14:09:27
fali mi na kraju još par minuta snimke...ono natovaranje razbijenih motora sa popucanim ramama i kardanima.... :)

:-\ :ooda: :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: Patak  u Studeni 22, 2017, 23:22:09
Budale, ništa drugo nebi pametno rekao za njih!
Zašto budele? Tak neko veli i za nas kaj se sa Stromovim vozimo po šumckim cestana! I ja bi to radio da sam pun ko brod. Jebalo bi mi se  za 26 tE...

agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 23, 2017, 16:28:32
Zašto budele? Tak neko veli i za nas kaj se sa Stromovim vozimo po šumckim cestana! I ja bi to radio da sam pun ko brod. Jebalo bi mi se  za 26 tE...

Pa zato jer baš nema smisla. Onda bolje kupiti DRZ pa udri po šumi. Taj glupavi BMW non stop pokušava ugurati tu kravu gdje joj nije mjesto. I onda se čude kad im otpadaju vilice i tako... :bzvz:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Danijel 23

Citat: agolac  u Studeni 23, 2017, 16:32:29
Pa zato jer baš nema smisla. Onda bolje kupiti DRZ pa udri po šumi. Taj glupavi BMW non stop pokušava ugurati tu kravu gdje joj nije mjesto. I onda se čude kad im otpadaju vilice i tako... :bzvz:
Ja im odobravam i ja sam ZA! Inače nije BMW glup.

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Patak

Kolega je gore odgovorio tako da nemam sta dodati! Agolac :thumbup:

Danijel nebitno sa li se radi o bmw, ktm ili triumph-u, probaj odvoziti takav teren s takvim teškim motorom i onda s drz-om pa češ shvatiti o čemu pričam.

Ja sam ispribao, pa dobro znam o čemu govorim

iviccaa

jbt kako vam se da više.....
ljudi sa svojim parama voze svoje motore i vama to smeta...to je čista ljubomora, ništa drugo.  :tongue:

a BMW je jedna od pametnijih firmi na svijetu, napravili su nemoguć image i u motorima
i u autima i to jebeno naplaćuju... :ooda:

Danijel 23

Naj se srdit....pa zajebavamo se![emoji38]

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


fatboy

Ne mogu vjerovat, ali eto...ivicaa, potpisujem receno!  :beer:

zorro

 :bzvz:
..a jebate..komentiraju ljudi pa šta  :huh: ..pa nismo na nacijevoj wikpediji   :P

Mene čak iznenađuje da ta krava može po takvim terenima..jes da je muka i za vozače..a kak neko veli..volio bih vidjeti kak izgledaju motori pri povratku kući  :smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23

Citat: zorro  u Studeni 23, 2017, 19:48:55
:bzvz:
..a jebate..komentiraju ljudi pa šta  :huh: ..pa nismo na nacijevoj wikpediji   :P

Mene čak iznenađuje da ta krava može po takvim terenima..jes da je muka i za vozače..a kak neko veli..volio bih vidjeti kak izgledaju motori pri povratku kući  :smijeh:
Mislim da se ti motori ne vračaju kući....već idu ravno v service, OVLAŠTENI....ili  mam u njuškalo.

Danijel 23

Kolege...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


agolac

Citat: Danijel 23  u Studeni 23, 2017, 21:44:14
Kolege...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Šta kaže, dijele bonove za servis  :-\ :ebudale:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain