BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: fatboy  u Prosinac 07, 2017, 18:49:17
Vec planiras ?!?!?!  :-\
Ko planira....kupovinu BMWa

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Bagy

Dakle, nema isprike!  :)
mob: 095/573-6874

fatboy

On fakat nema isprike za ovaj pokusaj s motorom... :samaranje:

zare


agolac

"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: agolac  u Prosinac 12, 2017, 22:00:04
Pothladio si cilindre  :smijeh:
Baš sam to htio napisati, ukopo cilindre i nema naprijed :bzvz:


fatboy


damjandugi

Počeo i ja sa radovima na motoru.Za početak nabavio konektor koji če povezati kontakt preko releja i akumulatora.

Danijel 23

Pa što si nisi sve onad kupio orginal od BMWa i instalaciju, prekidač...nego smo konektor?

Danijel 23

A kakva svijetla stavljaš/kupuješ?

damjandugi

Da malo objasnim stvar.Kako znaš,na BMW-u nije dozvoljeno rezanje žica,da dobiješ +,zbog Canbus-a.
Zato ima namjenski konektor,koji,kad daš kontakt sa ključen,dobiješ napon.Kad uzmeš kontakt poslije cca 40 sekundi nema više napona.
Zato ču ja taj konektor povezati na rele od 40A,koji če dat napon na kutijo sa osiguračima i onda dalje prema potrošačima-dodatna svjetla,12V utičnica,USB utičnica,voltmeter i slično.
Tako če biti osigurano,da nijedan potrošač mi ne može izprazniti akumulator.
Dosad sam imao sve vezano direkt na akumulator.Neču nabavljati ništa više dodatno.samo one 4 stvari,koje sam prije spomenuo.


damjandugi

Stavio sam ponovo original vizir sa deflektorjem.Onaj poštarski mi je išao več na živce.Taman u visini očiju mi je smetao.
Kakva če biti vožnja sa original vidječu na prolječe.

Pripremam stvari za servis.Zračni filter poslije 20 tkm podosta prljav.

Danijel 23

Kad budeš kupovo filter z. kupi takav isti sa ovim metalnim pojačanjem u obliku križa...nemoj da ti uvale model za rupicama!

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Zašto si ne staviš vizir od GSA?

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk