BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23


Osy

Najlakši Remus, od čega ga prave, papira :bzvz:

tibertov

Kad mjenjate ulje u kočnicma da li isto promjenite i u abs-u? Ja to nisam ni znao da se radi, dok nisam vidio da na gsu to rade. Znaci najprije promjene ulje onako kako se radi rucno, onda spoje gsa na komp i naprave abs bleeding, pa opet promjene tekucinu rucno, pa opet na komp abs bleeding, pa opet promjene rucno, pa opet isto...dakle 3 puta mjenjaju tekucinu svu da bi iz abs-a izvukli staru tekucinu...jebote ko da space shutle poljece na mjesec...

fatboy

To je jedan sistem i tako se mora.... :thumbup:

Lavandić

Citat: fatboy  u Prosinac 27, 2017, 23:42:16
To je jedan sistem i tako se mora.... [emoji106]
Tužit će ih Tibi! Koji qurac toliko UK 4 troše.

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


sasaa

Citat: tibertov  u Prosinac 27, 2017, 23:40:21
Kad mjenjate ulje u kočnicma da li isto promjenite i u abs-u? Ja to nisam ni znao da se radi, dok nisam vidio da na gsu to rade. Znaci najprije promjene ulje onako kako se radi rucno, onda spoje gsa na komp i naprave abs bleeding, pa opet promjene tekucinu rucno, pa opet na komp abs bleeding, pa opet promjene rucno, pa opet isto...dakle 3 puta mjenjaju tekucinu svu da bi iz abs-a izvukli staru tekucinu...jebote ko da space shutle poljece na mjesec...

koliko su ti naplatili to ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Ma ne, to sam gledao po stranim forumima...da bi to mogao radit treba ti komp za bmw (gs911) koji kosta cca 3000kn...mene zanima da li je to bas potrebno? Jel tko od vas na stromu mjenjao tekucinu u abs-u i kako je to opce napravio?

sasaa

Citat: tibertov  u Prosinac 28, 2017, 00:26:33
Ma ne, to sam gledao po stranim forumima...da bi to mogao radit treba ti komp za bmw (gs911) koji kosta cca 3000kn...mene zanima da li je to bas potrebno? Jel tko od vas na stromu mjenjao tekucinu u abs-u i kako je to opce napravio?

U principu danas na svakom modernijem autu, pri izmeni plocica i kocione tekucine, odzracivanje se radi preko kompa.

Za GS911 znam, i nije losa stvar za imat ju ako mislis sam odrzavat, dijagnostika i resetiranje servisnih intervala, pogotovo jer je tu podrska za vise BMW motora.

Sta se cijene tice, mislim da je nekih 250kn vise na cijenu servisa (trebao bih provjerit racun)... zamjena kocione tekucine u GSu, mjenjaju je nakon godinu dana starosti, i onda svake 2 godine, takva im je servisna procedura.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Saxi

Samo muke sa tim BeMWejima, em skupo, em deru, em sve mora posebno... na pravim motorima tih problema nema, zato volim Stroma, pa makar i velikog [emoji41]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Špoki

Strom je najbolji motor. Garantiram da svi ovi koji sad voze  :P Honde, Bmw i ostale imaju namjeru opet se vratiti na stari put, kad tad će se to dogoditi :bzvz:
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Danijel 23

Citat: tibertov  u Prosinac 27, 2017, 23:40:21
Kad mjenjate ulje u kočnicma da li isto promjenite i u abs-u? Ja to nisam ni znao da se radi, dok nisam vidio da na gsu to rade. Znaci najprije promjene ulje onako kako se radi rucno, onda spoje gsa na komp i naprave abs bleeding, pa opet promjene tekucinu rucno, pa opet na komp abs bleeding, pa opet promjene rucno, pa opet isto...dakle 3 puta mjenjaju tekucinu svu da bi iz abs-a izvukli staru tekucinu...jebote ko da space shutle poljece na mjesec...
Sam ti reko da buš ipak doš u ovlasteni!  :)

tibertov

Pa ne budem ako uzmem gs911, a koliko sam lud budem i uzeo.

Danijel 23

Citat: Špoki  u Prosinac 28, 2017, 07:23:37
Strom je najbolji motor. Garantiram da svi ovi koji sad voze  :P Honde, Bmw i ostale imaju namjeru opet se vratiti na stari put, kad tad će se to dogoditi :bzvz:
To se jos nije desilo, a niti neče. Imaš na forumu dokaze...nema povratka!

Danijel 23

Citat: tibertov  u Prosinac 28, 2017, 08:17:56
Pa ne budem ako uzmem gs911, a koliko sam lud budem i uzeo.
Budeš. Ne vjerujem da si toliko lud i škt da budes išo sam odzračivat kpl kočioni sistem na temelju filmića sa jubitubija.

Suki

Citat: Danijel 23  u Prosinac 28, 2017, 08:17:00
Sam ti reko da buš ipak doš u ovlasteni!  :)
...obavezno :)...i ulit se mora ne bilo koja, već originalna kočiona tekućina :smijeh: ...u protivnom BMW koči ko Strom :ooda:...
:moto2:

098 9232180