BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Hebo vas ulje...mora trosit...znaci da je "živ" [emoji3]

Špoki

Ma ne potroši on ulje da ga skroz iscjedi,jebemu miša,voziš,gledaš,nadosipaš ili skroz izmjeniš i teraj. Normalno da se troši,neka ga
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Mrki

Moj troši ulje ko Sukijeva alfa :)

Osy

Ma treba probat sva druga ulja, osim Motula...evidentno je da svi KLajVi previše potroše tog ulja poslije cca 3000 km.

Suki

Citat: Mrki  u Prosinac 30, 2017, 00:36:56
Moj troši ulje ko Sukijeva alfa :)
Blago si ga tebi :gimme5: :thumbup:. Izmjene svakih 10tkm. Mobil 3000. Digitalni mjerač očitava. Koliko sipam, toliko isipam :) :ooda:.

Ali ipak sereš. Rekao si zadnji put da ti KLV voli popit ulja ko Martin rakije :) :smijeh:. Znači dosta i često :ooda:.

:smijeh: :smijeh:
:moto2:

098 9232180

zorro

Citat: Suki  u Prosinac 30, 2017, 07:26:42


Ali ipak sereš. Rekao si zadnji put da ti KLV voli popit ulja ko Martin rakije :) :smijeh:. Znači dosta i često :ooda:.

:smijeh: :smijeh:
:samaranje: :samaranje: :samaranje:  :smijeh:  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Danijel 23


fatboy

Ovaj se ili rastao ili bijezi od kuce.... :smijeh:

Danijel 23

Ide u Bugarsku na Sromer skup.

Patak


Danijel 23

Kolega Denis je napravio prikolicu, sve sam! Moram ga pitat kako reagira murja kad ga vidi.




Patak

Za bmw-a ima jedna firma (ne mogu se sjetiti kako se zove, reklamiraju se na fejsu) koja radi fenomenalne prikolice, original kuferi idu na nju :thumbup:

Evo slike/ideje, pa probaj sam napraviti.

sasaa

Naprosto obozavam kad sam s autom i vidim motor s prikolicom na magistrali kako se giba "nadzvucnim" brzinama pogotovo u zavojima i stvara kolonu... skoro pa mi je to klasa kao ovi s kamperima   :samaranje:

"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

keko

..meni isto ove prikolice za motor bezveze  :bzvz: il se vozi motorom, a ak ti nije dosta mjesta za stvari i opremu zemi si kamion sa prikolicom  :huh:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

tibertov

Ja sam jednog vidio da ima na prikolici motor i tako se vozi na vrh Stelvia...slovenac neki...i onda dođe na vrh...motor spusti s prikolice pa se onda slika [emoji23][emoji23]...dobro bio je neki čoper, takvi ni ne idu dalje od 50km od kuce [emoji4][emoji4][emoji3][emoji23]