BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

beli

Citat: Ćoso  u Siječanj 02, 2018, 22:45:05
Naručio sam GSA i jako mi je ružan "sivi" dio na tanku



i želio bih to malo "uljepšati" u crnoj/crvenoj boji ili nekom fora naljepnicom

aaaaaha .... ovo od Tibertova ispod tebe je prva liga; osobno, više me bode bijela boja rezervoara a sivi dio ide sa ovim sivim iznad uz far ... nalja sve rješava super i ima sve tri boje !
.... imaj na umu 'Borovo' gumu

Ćoso

Citat: beli  u Siječanj 03, 2018, 09:10:00
aaaaaha .... ovo od Tibertova ispod tebe je prva liga; osobno, više me bode bijela boja rezervoara a sivi dio ide sa ovim sivim iznad uz far ... nalja sve rješava super !
Ma na to sam i mislio (bijelo sivi rezervoar)




Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Danijel 23

Ak se mene pita ja nisam ZA naljepnice, ako DA, onda samo orginal. A pošto je u pitanju novi motor onda bi si negdje kupio zamjensku plastiku i na njoj radio što me volja hoće.....npr


https://www.subito.it/accessori-moto/kit-copriserbaio-bmw-gs-1200-adv-dx-sx-lc-grezzo-pesaro-urbino-230031137.htm




tibertov

I kaj bi onda stim...dao da ti pofarbaju kod Mile iz Dugave za 100kn...pa onda imaš motor od 20 tis eur drlo u pravom smislu riječi  :smijeh:

Danijel 23

Citat: tibertov  u Siječanj 03, 2018, 09:55:57
I kaj bi onda stim...dao da ti pofarbaju kod Mile iz Dugave za 100kn...pa onda imaš motor od 20 tis eur drlo u pravom smislu riječi  :smijeh:
O tome ti pričam...ne obljepivat motocikl od 20 tE no name / glupim naljepnicama koje budu se za godinu - 2  po rubu odljepivale il apšisale, već kupiti orginal plastiku sa polupanog motocikla i dati Hrustiću u Prepuštovec polakirat! A ti onda tu plastiku odnesu u Tomića i ako oni skuže da je lakirana ja ti kupujem novoga GSa!
:kava:

tibertov

Imao su naljepnicu na bočnoj strani tanka od stroma i nakon 2 godine izgledala je kao nova.

Danijel 23

Citat: tibertov  u Siječanj 03, 2018, 10:20:46
Imao su naljepnicu na bočnoj strani tanka od stroma i nakon 2 godine izgledala je kao nova.
A čije?

keko

.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Špoki

Pošto košta taj original i gdje?Ak je NN onda znam,ak je neki drugi izvor onda trebam info jerbo si mislim možda to nakeljit
Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

keko

Citat: Špoki  u Siječanj 03, 2018, 12:44:23
Pošto košta taj original i gdje?Ak je NN onda znam,ak je neki drugi izvor onda trebam info jerbo si mislim možda to nakeljit
..suzuki.de
http://shop-motorrad.suzuki.de/c/adventure_v-strom_v-strom-650_modelljahr-2012-2016
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

sasaa

http://officialmotografix.com/

probaj kod ovih... imam njihov tank pad na s1000r i super sam zadovoljan, kvalitetom i izgledom.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Špoki

Svakim danom, u svakom pogledu, sve više napredujem!

Ćoso

Thx


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

Danijel 23

Nepoderiva uljara....

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk


Danijel 23

Navaren pimpek/nosač blatobrana...

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk