BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Ajde please provjeri link još jednom

Što se tiče Kineza,...oni isporuče do Europe, međutim oko nove godine je totalno ludilo u lukama i slično i ne uspije se procesuirati...Krajem godine je i UPS i Overseas kihnuo...

sasaa

Citat: Mrki  u Siječanj 05, 2018, 08:07:11
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F282599270592

Možeš birati boju stakla i boju nosača..

Ja imam neugodna iskustva sa našom carinom, izgleda nisu radili ništa 3tj za blagdane, točno vidiš da su paketi dolazili do Božića i onda do prije par dana ništa, i to čak paketi iz Engleske (uglavnom od tamo naručujem dijelove za mobitele) koji inače dođu za max 5-6 dana nisu dolazili 2 tjedna..

pogledam kasnije, sa ovog firminog kompa ne mogu ebay otvarat.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Ćoso

Dobra cijena (čak i izgleda kvalitetno) [emoji1303]

tibertov

Naglasak na izgleda  :smijeh:

Suki

Ćoso oš uzet kasko za motor?!

Navodno je to pod normalno kad se vozi bmw :)
:moto2:

098 9232180

Mrki

Citat: tibertov  u Siječanj 05, 2018, 08:36:13
Naglasak na izgleda  :smijeh:
Iznenadio bi se.. dva smo naručili i izgledaju jako dobro, pleksiglas je debel, ravan, bez mutnih fleka i rubovi jako lijepo obrađeni, a nosača izgleda masivno i kvalitetno.. tako da iz osobnog iskustva kažem da ti netko naljepi oznaku od nekog skupog ne uopće posumljao da je Kinez..

sasaa

Citat: Suki  u Siječanj 05, 2018, 08:38:55
Ćoso oš uzet kasko za motor?!

Navodno je to pod normalno kad se vozi bmw :)

posto je kasko ?
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Suki

Citat: sasaa  u Siječanj 05, 2018, 09:02:36
posto je kasko ?
Neam pojma. Osy je upućen u priču.
:moto2:

098 9232180

tibertov


sasaa

Citat: tibertov  u Siječanj 05, 2018, 09:06:05
Kao pola motora  :)

Inforamtivno pitao... kad sam motor kupio.. pa je ispalo da je veci kasko za GS-a, nego sta placam za M4.. pa sam odustao od te price.


"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Danijel 23

Citat: sasaa  u Siječanj 04, 2018, 23:32:01
Koje vizire vozite na GSu?

Razmisljam o Wunderlich Vario 3D erg, koji se doda na serijski vizir, ili o Wunderlich Marathon na koji jos ide dodatni ucvrscivac.

https://www.wunderlich.de/shop/en/wunderlich-vario-ergo-3d-screen-deflector-42350-102-1.html

ili

https://www.wunderlich.de/shop/de/wunderlich-ergo-screen-marathon-ii-inkl-scheiben-verstaerkung-42710-301-1.html

Vidio sam da neki ljudi voze GSA vizir na GSu, kolika je uopce razlika u velicini izmedju njih, nisam bas na netu nasao neki pdoatak.
Pričalo se o tom deflectoru na motori.hr...da im puca glavni vizir, a nekima ne. Postoji kinez vizir model za GSA koji je tanji za cca 1mm i rupe moraš sam proširivat-bušit, pa tako da na auto cesti se dosta trese. Da bi stavio ADV vizir na GS moraš stavit i dodatni gelender koji dobro posluži za nosač navigacije. Ja imamna GSu vizir od GSADV i meni je bolji neg orginal. Ako se odlučiš na višlji vizir on mora bit i deblji od postoječeg jer će ti lelujat na velkim brzinama.

sasaa

Citat: Danijel 23  u Siječanj 05, 2018, 09:08:39
Pričalo se o tom deflectoru na motori.hr...da im puca glavni vizir, a nekima ne. Postoji kinez vizir model za GSA koji je tanji za cca 1mm i rupe moraš sam proširivat-bušit, pa tako da na auto cesti se dosta trese. Da bi stavio ADV vizir na GS moraš stavit i dodatni gelender koji dobro posluži za nosač navigacije. Ja imamna GSu vizir od GSADV i meni je bolji neg orginal. Ako se odlučiš na višlji vizir on mora bit i deblji od postoječeg jer će ti lelujat na velkim brzinama.

Citao sam tu temu i vidio sam da vozis GSA vizir. Gdje si ga uzeo i kolko te kostala ta prica.
Istu preporuku mi dao mehanicar iz Tomica Rijeka, on na svom GSu isto vozi vizir od GSA i kaze da mu je dosta bolja zastita od vjetra. Meni je razlog radi kojeg bi mjenjao jer me tocno tuce vjetar u kacigu kad sam uspravan na motoru, kad se malo pogrbim onda je super.. tako da vjerujem par cm vislji vizir da bi mi rijesio probleme.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Nema bolje zaštite od vizira starog gsa s bočnim deflektorima.

fatboy

Prijatelj je na vodenjaku imao taj neki nastavak tog tipa i onda mu je vizir kod muške vožnje po autoputu pukao... :-X

sasaa

Citat: fatboy  u Siječanj 05, 2018, 09:26:33
Prijatelj je na vodenjaku imao taj neki nastavak tog tipa i onda mu je vizir kod muške vožnje po autoputu pukao... :-X

tog me i strah... sve je to dobro do 120-130... samo ne bi bas htio da kakav drek na viziru pukne na 180 i strese me u glavu.
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "