BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

sasaa

Citat: tibertov  u Siječanj 05, 2018, 09:19:35
Nema bolje zaštite od vizira starog gsa s bočnim deflektorima.

kazes.. svaki cigo svoga konja hvali  :P
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

tibertov

Ozbiljno to mislim...probaj vozit jednog pa ćeš vidit  :thumbup:

sasaa

Citat: tibertov  u Siječanj 05, 2018, 09:39:20
Ozbiljno to mislim...probaj vozit jednog pa ćeš vidit  :thumbup:

probam pa vidim.. :)
kad bude kakav strudla meet na Kamacniku :)
"U Alpe odes samo jednom, a poslije im se samo vracas :) "

Danijel 23

Citat: sasaa  u Siječanj 05, 2018, 09:13:14
Citao sam tu temu i vidio sam da vozis GSA vizir. Gdje si ga uzeo i kolko te kostala ta prica.
Istu preporuku mi dao mehanicar iz Tomica Rijeka, on na svom GSu isto vozi vizir od GSA i kaze da mu je dosta bolja zastita od vjetra. Meni je razlog radi kojeg bi mjenjao jer me tocno tuce vjetar u kacigu kad sam uspravan na motoru, kad se malo pogrbim onda je super.. tako da vjerujem par cm vislji vizir da bi mi rijesio probleme.
Neznam cijenu....mogu ti saznat.
Ćoso: pazi šta stavljaš na motor jer je pred mojim očima  kolega skidao Wunderlihtov deflector prije nego kaj je išao u Tomića na servis. Motor je naravno pod garancijom. Pa tako i ako ti budeš stavljao Akrapa...PAZI SE

fatboy

Citat: fatboy  u Siječanj 05, 2018, 09:26:33
Prijatelj je na vodenjaku imao taj neki nastavak tog tipa i onda mu je vizir kod muške vožnje po autoputu pukao... :-X

Ispravak krivog navoda

Kaže frend da je on imao Puigov viši vizir na originalnim nosačima. Drapali su se po autoputu 200, i pukao je neki dio nosača, a ne vizir. Tako da je to sve klapalo. Nosači promijenjeni, originalni vizir gore i Givijev nastavak. On je sebi od neke firme Z technik, naručio (ako sam dobro skužio) pojačanje za nosače, pa ima neko stezanje i sa strane, tako da sada kaže više nema problema da to leluje ili trese. Samo gas i osmijeh...
Mislim da su to ovi:

http://shop.ztechnik.com/products/


Osy

Na mom GSA imam original vizir, a pošto sam visok 197 cm, podigao sam sic i onda me je vjetar udarao u kacigu u predjelu čela. To mi je smetalo pa sam uzeo kineski deflektor, kopija Wunderlichta, za 180 kuna...super sam zadovoljan. Ima gumene dosjede i ako se dobro začvrsti, nema lelujanja, trešnje, bilo čega...vožen na autoputu 180 km/h...

Ćoso

Citat: fatboy  u Siječanj 05, 2018, 09:57:12
Ispravak krivog navoda

Kaže frend da je on imao Puigov viši vizir na originalnim nosačima. Drapali su se po autoputu 200, i pukao je neki dio nosača, a ne vizir. Tako da je to sve klapalo. Nosači promijenjeni, originalni vizir gore i Givijev nastavak. On je sebi od neke firme Z technik, naručio (ako sam dobro skužio) pojačanje za nosače, pa ima neko stezanje i sa strane, tako da sada kaže više nema problema da to leluje ili trese. Samo gas i osmijeh...
Mislim da su to ovi:

http://shop.ztechnik.com/products/

Ja već naručio, pa gledam tvoj post...  :)...Dobro je

Osy

Eto glupog mobitela, kako god okrenem izvrne sliku...molim popravak :thumbup:

fatboy

Osy ovo tvoje je fendaextenda izgleda.... :smijeh: :smijeh: :smijeh:

Gute


keko

..od ovih Osyjevih fotki uvijek dobijem vrtoglavicu  :huh: oš ti jednom stavit te fotke kak spada  :vino:
.. jbg. Zorro je bil u pravu 😎

Osy

Citat: fatboy  u Siječanj 05, 2018, 10:25:45
Osy ovo tvoje je fendaextenda izgleda.... :smijeh: :smijeh: :smijeh:
Pa da, baš...ralica za snijeg :buahaha:

Ćoso

Citat: Gute  u Siječanj 05, 2018, 10:31:31
Trebace vam i ovo
To će meni prijatelj napraviti...Šul kolega, koliki je to zalogaj?

Danijel 23

Citat: Ćoso  u Siječanj 05, 2018, 12:56:47
To će meni prijatelj napraviti...Šul kolega, koliki je to zalogaj?
Bumo vidli, jednostavno zgleda, ali nije to baš tak, pogotovo kad se radi o 1 komadu.

fatboy

Bitna je priča o mjestu prihvata i vibracijama... :misli: