BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Danijel 23

Citat: fatboy  u Siječanj 05, 2018, 13:38:08
Bitna je priča o mjestu prihvata i vibracijama... :misli:
:bzvz:  Ma nebitno....ne voze se oni po offu. U njihovu slućaju možeš to povezat i paljenom žicom!

Ćoso

[emoji23][emoji23][emoji23]

Suki

Citat: Danijel 23  u Siječanj 05, 2018, 14:05:56
:bzvz:  Ma nebitno....ne voze se oni po offu. U njihovu slućaju možeš to povezat i paljenom žicom!
:smijeh: :)
:moto2:

098 9232180

fatboy

Citat: Danijel 23  u Siječanj 05, 2018, 14:05:56
:bzvz:  Ma nebitno....ne voze se oni po offu. U njihovu slućaju možeš to povezat i paljenom žicom!

ja se ispričavam ....  :buahaha: :buahaha: :buahaha:

zorro

Citat: Danijel 23  u Siječanj 05, 2018, 14:05:56
:bzvz:  Ma nebitno....ne voze se oni po offu. U njihovu slućaju možeš to povezat i paljenom žicom!
..a u PM  :buahaha:  :ebudale:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

Saxi

Airflow Adjustable Windscreen Wind Deflector For Honda Yamaha Suzuki Kawasaki BMW KTM Aprilia Ducati Windshield models Universal
http://s.aliexpress.com/BZ3uU3ai?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
Naručili nekoliko komada, za male Stromove doduše i nikakvih problema sa pucanjem materijala, topla preporuka a košta smešno a zadovoljstvo u vožnji vrhunsko [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


damjandugi

Meni je to preuzko.Zato koristim od puig-a.

JZ

Citat: Saxi  u Siječanj 05, 2018, 17:54:07
Airflow Adjustable Windscreen Wind Deflector For Honda Yamaha Suzuki Kawasaki BMW KTM Aprilia Ducati Windshield models Universal
http://s.aliexpress.com/BZ3uU3ai?fromSns=Copy to Clipboard
(from AliExpress Android)
Naručili nekoliko komada, za male Stromove doduše i nikakvih problema sa pucanjem materijala, topla preporuka a košta smešno a zadovoljstvo u vožnji vrhunsko [emoji4]

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka
Smeće. ..imam ga ja...
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Osy  u Siječanj 05, 2018, 10:00:21
Na mom GSA imam original vizir, a pošto sam visok 197 cm, podigao sam sic i onda me je vjetar udarao u kacigu u predjelu čela. To mi je smetalo pa sam uzeo kineski deflektor, kopija Wunderlichta, za 180 kuna...super sam zadovoljan. Ima gumene dosjede i ako se dobro začvrsti, nema lelujanja, trešnje, bilo čega...vožen na autoputu 180 km/h...
E točno takav...smeće još jednom...bar za mene...
Kupujem polovnu kacigu

agolac

Citat: JZ  u Siječanj 05, 2018, 19:12:37
E točno takav...smeće još jednom...bar za mene...


:buahaha:

Osy smetlar
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

zander

Citat: Ćoso  u Siječanj 05, 2018, 10:00:31
Ja već naručio, pa gledam tvoj post...  :)...Dobro je

Coso direktore, razmisli ozbiljno za ojacanje vizira jer i ovde je pucalo nosac vizira koji je bmw sklepao od loseg materijala i puca na 200kmh....pogotovu ako stavljas taj mali deflektor gore jer je poluga onda jaca i naravno da moze da pukne....ti si visok pa ti taj deo verovatno treba....oprezno jer ces sigurne cepati 200 na autoputu....meni je stigao pojacivac u bgd , 50E kosta, ali nikako da odem do njih da uzmem..
Mislim da je ovaj moj drugar odustao to da kupi, tako da je taj jedan deo slobodan ako ti se svidi....link ti posaljem ako te zanima....mad ati mozes poruciti i dobiti na kucu sta god oces....nama ovde problem iz EU i US ali zato kinezi sljakaju za medalju!
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zorro

Citat: JZ  u Siječanj 05, 2018, 19:12:37
E točno takav...smeće još jednom...bar za mene...
..da..smeće za tvoj stil vožnje  :tongue: ..kad ne znaš vozit brzo i dinamično  :ooda:
:smijeh:
SOMARA JE SOMARA ;D
..pljunuo sam dupelisce preko cijele stranice..
:blato:

agolac

Citat: zorro  u Siječanj 05, 2018, 22:28:13
..da..smeće za tvoj stil vožnje  :tongue: ..kad ne znaš vozit brzo i dinamično  :ooda:
:smijeh:

:buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Osy

Citat: JZ  u Siječanj 05, 2018, 19:12:37
E točno takav...smeće još jednom...bar za mene...
Nisi obrazložio zašto, tako da komentar nije na mjestu...eto, daj neki razlog...

agolac

Citat: Osy  u Siječanj 05, 2018, 23:26:26
Nisi obrazložio zašto tako da komentar nije na mjestu...eto, daj neki razlog...

Nego, jel GS bolji u zavojima i dinamičnoj i brzoj vožnji? :) Osjećaš se sigurnije?
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain