BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

Ćoso

Citat: agolac  u Siječanj 05, 2018, 23:30:42
Nego, jel GS bolji u zavojima i dinamičnoj i brzoj vožnji? :) Osjećaš se sigurnije?
Vjerojatno bolje koči (nego V-Strom u Škotskoj)

Osy

Citat: Ćoso  u Siječanj 06, 2018, 08:20:29
Vjerojatno bolje koči (nego V-Strom u Škotskoj)
:-\  Op, op toooo, moj direktore :gimme5:

Mrki

A vidi Ćose... nije ni došao "motor" a već se busa...   :-X

Ćoso

Citat: Mrki  u Siječanj 06, 2018, 11:26:33
A vidi Ćose... nije ni došao "motor" a već se busa...   :-X
Ne busam se. Krivo si nešto shvatio (zapravo, ja nisam pojasnio). Strom je super motor.
U Škotskoj su imali kočenje i JZ nije uspio stati...

Mrki

Citat: Ćoso  u Siječanj 06, 2018, 11:51:50
Ne busam se. Krivo si nešto shvatio (zapravo, ja nisam pojasnio). Strom je super motor.
U Škotskoj su imali kočenje i JZ nije uspio stati...
Aha.. : thumbup:
Ja rekoh već pljuje a Crvenko tek otišao ???

agolac

Citat: Ćoso  u Siječanj 06, 2018, 11:51:50
Ne busam se. Krivo si nešto shvatio (zapravo, ja nisam pojasnio). Strom je super motor.
U Škotskoj su imali kočenje i JZ nije uspio stati...

Zašto misliš da bi GS bolje stao  :buahaha:
"Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience"
― Mark Twain

Saxi

Citat: Ćoso  u Siječanj 06, 2018, 11:51:50
Ne busam se. Krivo si nešto shvatio (zapravo, ja nisam pojasnio). Strom je super motor.
U Škotskoj su imali kočenje i JZ nije uspio stati...
Gle čuda, Strom da ne stane a ima tako dobre kočnice [emoji16]
Jeble ih kočnice, ove u Suzukiju.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


zare

Citat: Mrki  u Siječanj 06, 2018, 11:54:41
Aha.. : thumbup:
Ja rekoh već pljuje a Crvenko tek otišao ???
Crveni je imao kocnice miljama ispred tadasnjih stromova :thumbup:

Ćoso

Da. Sjećam se kada sam od BF-a uzeo motor...Skoro sam poginuo jer nisam stao na crveno (tek usred raskršća sam stao)...Navika je zajebana stvar


Živi svoj san, nemoj sanjati svoj život !

JZ

Citat: Osy  u Siječanj 05, 2018, 23:26:26
Nisi obrazložio zašto, tako da komentar nije na mjestu...eto, daj neki razlog...

Pa pri većoj brzini od 100tinjak km pa na dalje on se stalno savija prema vozaču. A pri malim brzinama mi ni ne treba....
Dakle nije ono što bi trebao biti....da ga bez silazenja sa motora nastalas po potrebi...
Kupujem polovnu kacigu

JZ

Citat: Ćoso  u Siječanj 06, 2018, 08:20:29
Vjerojatno bolje koči (nego V-Strom u Škotskoj)

U Škotskoj ne bi pomoglo ništa. ..to je moja greška. ..ali kad malo bolje razmislim. ..možda bi i stao jer đubre od gsa stvarno dobro koči. ...ali bez obzira na sve ja sam tu najveći krivac....
Kupujem polovnu kacigu

Osy

Citat: JZ  u Siječanj 06, 2018, 13:57:49
Pa pri većoj brzini od 100tinjak km pa na dalje on se stalno savija prema vozaču. A pri malim brzinama mi ni ne treba....
Dakle nije ono što bi trebao biti....da ga bez silazenja sa motora nastalas po potrebi...
Micek, ne znam šta bi ti reko...da nije tvoj pleksi iz Kine...vidjet ćeš kad se vidimo da na mom to nije slučaj na bilo kojoj brzini preko 100...zato ne znam o čemu pričaš. Ne bi ti ga preporučio da je neko smeće...

Saxi

Citat: Osy  u Siječanj 06, 2018, 15:12:01
Micek, ne znam šta bi ti reko...da nije tvoj pleksi iz Kine...vidjet ćeš kad se vidimo da na mom to nije slučaj na bilo kojoj brzini preko 100...zato ne znam o čemu pričaš. Ne bi ti ga preporučio da je neko smeće...
Slažem se, drugar vozi GS I 2009, drugi iz 2010, 2 nova mala Stroma, moj K9... i nikakvih problema, radi fantastično.

Ćušnuto sa Krša preko Tetrapaka


Osy

Ma on je malo, znaš, fensi šmensi, još bi da za te pare ima i elektronsko podešavanje  :bzvz:

Patak

Pravi hard core bimmer "Touratech R9x" za one s mudima :ooda: