BMW image

Autor Danijel 23, Srpanj 27, 2017, 23:03:13

« natrag - naprijed »

tibertov

Ma to je samo materijal.

tibertov

Citat: damjandugi  u Siječanj 11, 2018, 19:15:21
Prednjih ima još više od polovine.
Možda sam mogao.Ali sad sam napravio tako,a za godinu moguče da bude isto.
Ulje iz difa je bilo tamno smeđe,iz motora tamno crno,iz menjača tamno zeleno gusto ko umak,jedva curilo.
Tako da ču ga za godinu opet menjati,da vidim razliku. :moto2:

Jesi radio kontrolu ventila? Mozes to sam napravit bez problema, pogotovo sad kad imas sevisni dvd...sve ti je objasnjeno i jako je jednostvano.

zander

OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Moje iskustvo sa ventilima na starom gsu.....na 40tkm ja trazim da se to uradi...majstor mi lepo rece da nema potrebe...ja navalio kao jesi normalan 40tkm presao valja se uraditi....i on kaze dobro kad si navalio...i bio je u pravu sve mere u toleranciji samo je sve pozatvarao....a ja platio...jbga
OPENMINDED PEOPLE WANTED

tibertov

Citao sam i ja da bmw od 2010 shimove opce ne trosi...Samo kontrola.

Osy

Damjane, pitao si za pločice, koje si stavio na kraju?

damjandugi

http://www.ebczavore.si/koda/ebc-brakes-zavorna-ploscica-polsintrana2013-11-30-10-50-52114590605-detail

Kaže gazda,da je taj model najprijazniji do diska.To informacijo je dobio od vlasnikov  više firmi,što se bave rentanjem BMW.

Osy


zander

Nisam mogao odoleti.....za 30E i xxl...kaze da je kao nov...videcemo kad stigne
OPENMINDED PEOPLE WANTED

Lavandić

Citat: zander  u Siječanj 15, 2018, 13:32:50
Nisam mogao odoleti.....za 30E i xxl...kaze da je kao nov...videcemo kad stigne
A nije bilo dvodijelno?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk


Osy

Odličan je, samo malo zajebancija za obući, pogotovo elegantno popunjenim i blago nabildanim kao ti i ja... :gimme5: :smijeh:

zander

Citat: Lavandić  u Siječanj 15, 2018, 16:43:09
A nije bilo dvodijelno?!?

Poslano sa mog Lenovo P2a42 koristeći Tapatalk

Imam tako odvojen komplet....nisam bas puno sretan....pantalone se tesko oblace iako se otvori rajsfeslus....tucano urbano pantalone....a jakna mi je neka kupio u Andori skroz zuta ali tanka ko flis papir i nezna previse ....samo jakna je bila 36E u bescarinskoj Andori....tucano kupio u Rimu odavno znaci....
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Osy  u Siječanj 15, 2018, 17:31:18
Odličan je, samo malo zajebancija za obući, pogotovo elegantno popunjenim i blago nabildanim kao ti i ja... :gimme5: :smijeh:

Ma ce da udjem ....BMW je to bre!!!! :smijeh: :smijeh: :smijeh:

P>S> A ako ne udjem broj je XXL....mozda ti ga prosledim na probu... :thumbup:

Taj kombinezon je bio oko 150$ ....za 30E je kikiriki....videcu sutra kakav je pa pisem.
OPENMINDED PEOPLE WANTED

zander

Citat: Osy  u Siječanj 15, 2018, 17:31:18
Odličan je, samo malo zajebancija za obući, pogotovo elegantno popunjenim i blago nabildanim kao ti i ja... :gimme5: :smijeh:


Kako si dzentlman prema sebi....i meni....blago popunjeni i blago nabildovani ahahahahahah.....nista nije blago kod nas ahahahah


OPENMINDED PEOPLE WANTED

Ćoso

Ma biti će to super [emoji1303]